Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Пане Олег ,не ображайтесь на мене ,не мав на меті вас образити....просто бетонярів захищав)))) не ставлю під сумнів вашу проф придатність ,але то ж таки правда ... хто приніс на наш ринок фонограми???? та ж самі музиканти  і то ті"добр"і які знали як ся має грати....то нашо тепер нарікати ))))0 А звертання Ви ,я його використовував як узагальнююче у відношенні  ще до тих давніх музик які ще працювали в ті часи коли ніхто незнав що таке фонограма і потім перейшли на мінідиски і мідяхи,от вони то і пустили на лабушний ринок ,як ви кажите,бетонярів ІМХО

Хлопаки, вам ще не надоїло товкти воду в ступі??? ФАНЕРА є і буде, на жаль, ще дуже довго, такий час настав. ФАНЕРА як корупція в Україні, вивести практично неможливо...

bodja lykovskij Я не образився зовсім, все гаразд. Маєм що маєм, і боротися якось з тим треба (халтурщиками) Але маю надію я, і надіймося всі що таки настануть ті часи що люди будуть цінити музику відповідно. Розуміти справжню музику, і особливо її виконання !!! 

Шановне  паньство!  Я  сам  граю  по  весіллях  вже  майже  20  років.  Починалося  все  звичайно  з  інструментів,  потім  самограї,  потім  секвенсори,  потім  мінідиски,  а  тепер  ноутбуки.  Зараз  вже  2  роки  працюю  у  колективі  з  5-ох  чоловік( ударні, басуха, клавішні і аккордеон,  гітара, баян).  Працюється  не погано,  ну  просто  кайф.  Трошки  обїздили  нашого  заходу,  людям  подобається,  ми  балдєєм.  Але  не всі  люди  можуть  заплатити  за  "живий  колектив",  хоча  ми  ставимо  ціну  відносно  не  високу.  Ще  я  маю  замовлення  в  двійку,  це  і  людям  підходить,  і  всі  так  грають( це  на  думку  людей ).  Моя  мрія  грати  всі  свої  замовлення  живаком,  але  маємо,  що  маємо.  Сам  володію  двома  інструментами,  але  у  половині  випадків  (  я  маю  на  увазі  замовлення  у  двійку )  сам  включаю  фонограми.  І  що  мене  тепер  не  можна  вважати  музикантом?  Я  з  вашого  сайту  не  зкачав  ні  однієї  фанери,  а  ви  виставляєте  і  качаєте,  і  обсираєте  одне-одного,  хто  кращий,  а  хто  гірший.  А  ще,  краще,  назвіть  сайт  "живак-лабух",  і  тоді  ведіть  такі  діалоги. 

Напевно скоріше настануть часи,коли"живі"вимруть,судячи з ситуації

А хто тоді буде писати фанери для *мертвих*?

Взагалі то хлопці тема ця дохла з самого початку.Поняття між"живими"і "не дуже" досить розмите.Взагалі то публіці начхати лабає живий кагал,чи один караокер.Людям аби дешевше.Я вже писав тут раніше,що один грамотний діджей може публіку розворушити ліпше ,ніж п,ятеро лабаїв,котрі не годні узгодити що далі лабати польку чи вальса.Проблема в деградації музичних смаків самих лабухів.Он на прогнилому заході,на який ми хочемо рівнятися хлопці нові стилі в музиці видумують,нову техніку освоюють,короче завойовують публіку чимсь оригінальним,а наші що-?Як була полька,вальс,діско,так і лишилось.Всі,так звані"живі" як ніби з одного дитсадочка вийшли,та навіть не вийшли а в нім застряли.Моя порада-закінчуйте страдати х-нею і включіть трохи мозги,огляньтеся навколо,зрозумійте захцянки слухача(глядача),і успіх Стаса Міхайлова вам гарантовано!!!

Я вже писав тут раніше,що один грамотний діджей може публіку розворушити ліпше ,ніж п,ятеро лабаїв,котрі не годні узгодити що далі лабати польку чи вальса

Це не проблема живо/неживо, це проблема поганих лабаїв. Аналогічні проблеми є у поганих караокерів, які не можуть вибрати наступну пісню з мільйонного репертуару. Живий правильний зеспол з робочим репертуаром у 2-3 сотні речей таких проблем не знає.

 

Проблема в деградації музичних смаків самих лабухів.

Це лише частина загального "песця" і тотальної деградації. Але лабухи повинні підніматись першими. От, правда, "лабух" і "підніматись/вдосконалюватись/розвиватись" є взаємовиключними сутностями. Лабух - це парнасомашина, яку інколи треба заправляти свіжими готовими хітовими фанерами.

 

Он на прогнилому заході,на який ми хочемо рівнятися хлопці нові стилі в музиці видумують,нову техніку освоюють,короче завойовують публіку чимсь оригінальним,а наші що-?

Писав вже вище - це проблема хворого суспільства. Щодо нових стилів, то знову сумнівно: я не заперечую нових модних пошуків, це завжди буде, я лише би волів чути класику, евергріни, той же фолк у хорошому виконанні.

Техніку у нас освоюють швидко: тільки но на ринку з'являється новий виріб, тут же форуми заповнюються проханнями стилів і "пропєсок" :) ...

 

Як була полька,вальс,діско,так і лишилось.

А що тут поганого? Самі стилі не винні у їх орагулюванні. Спробуйте в Нешвілі сказати, що кантрі як було, так і залишилось, чи в Нью-Орлеані джаз за кілька століть добряче засмердівся. Люди нищать культурну спадщину, а не вона сама себе...

 

Всі,так звані"живі" як ніби з одного дитсадочка вийшли,та навіть не вийшли а в нім застряли.

Див. п. 1 "Проблеми поганих лабаїв". Це класичне мислення невдах, які вчора пекли під фанеру, а сьогодні вже наживо, бо так модно, і, кажут, шо більше грошів платєт. Хороші живі колективи ніхто не плутає - всі з своїм лицем, саундом, стилем.

 

Моя порада-закінчуйте страдати х-нею і включіть трохи мозги,огляньтеся навколо,зрозумійте захцянки слухача(глядача),і успіх Стаса Міхайлова вам гарантовано!!!

Сильні особистості формують захцянки слухача, не зовсім сильні - пробують їх вловити, слабкі - співають під Стаса Міхайлова, видаючи себе за сильних...

 Сильні особистості формують захцянки слухача, не зовсім сильні - пробують їх вловити, слабкі - співають під Стаса Міхайлова, видаючи себе за сильних...

Добре сказано - !!!

Дядьку ,на рахунок Стаса Міхайлова-це мій стьоб.Ніколи спеціально не слухав і не подражав(200 пєсєн на одну мелодію).Купляти клаву за 3000 зелених,щоб лабати польку і вальса вважаю брєдом.Українські музичні гурти,котрі мають своє лице,і котрі варто послухати,а тим паче рівнятися до них-можна перелічити на пальцях однієї руки.Ваші кумири це Дзідзьо,та Експрес.Порівняння польки з джазом взагалі вважаю за нонсенс,навіть по тій причині,що джаз на самограйках не грають.Зрештою дискусія надоїла,тому спригую.Пока!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти