Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Ще цікавить таке питання ,всі пишуть і кричать що до живого виконання,як що всі такі класні "живі"музиканти то що Ви робите на цьому сайті?Хтось уже писав що вся "жива"лаба це можна зібратися і відвести душу але не на весіллі,тому що в такому темпі як працюємо ми(а працюємо тільки в команді з тамадою) без ноута немає що робити,вся інформація тамади,весь супровід її програми веду я і ні корги ні роланди за купу зелених не допоможуть в цій ситуаціі,а що до самої музики звісно жива лаба це цікаво але небільше,з живої лаби в даний час можна перейти на мівіну,бізнес з цього не буде(в нашому регіоні) .Також є питання для чого купляти самограйки за 10-20тисяч гривнів і пускати з неї фонограми і читати тексти, за 3-4тисячі гривнів це саме зробить ноут,отож просто щоб заспокоїти себе і щоб люди не бачили ноут бо ми "круті музики"? (Нікого не мав на меті образити,просто висловив свою думку)

всі такі класні "живі"музиканти то що Ви робите на цьому сайті?

Спілкуємось на форумі.

 

Ще цікавить таке питання ,всі пишуть і кричать що до живого виконання,як що всі такі класні "живі"музиканти то що Ви робите на цьому сайті?

А що, вже стоїть питання про перепустки для "живих" на цей форум? Не можна прийти і побалакати? Та й, зрештою, що тут робить 0215? Чи ми своїми балачками заважаємо качати?

Ну і де вже ця крапка...?

весь супровід її програми веду я

0215, а яке відношення вмикання супроводжуючої музики має до фаху музикант. ? Це може добре робити особа і без музичного слуху.

Колись це в клюбах робили елєктрики, яких називали "радіст". Спочатку крутили вінілові платівки, потім бобінні магнітофони, пізніше касетні і т.д. Тепер задіяно "АЖ!!!" компютери, хоч примітивна сутність дії залишилась та сама.

 

 

У нас принято що на весіллі працює колектив музиканти і тамада ,а не музиканти одні а тамада зовсім ліва,і ми працюємо командою,і повірте з свого досвіду можу сказати що живий колектив це чудово і цікаво ,але я можу Вам навести безліч причин при яких "живий колектив" ( не самограйка) і навіть самограйка програє.

rura1961 Ну і де вже ця крапка...?  Е ні.... Дававйте не порушувати тррадиції - спочатку КОМА, а потім КРАПКА...

0215, мабудь я маю ще малий досвід, бо не второпаю чим музиканти програють караокерам.

я можу Вам навести безліч причин при яких "живий колектив" ( не самограйка) і навіть самограйка програє

Я теж можу:

компютер менше важить, не їсть, йому не тре платити, він "грає" всьо і зразу, мінімум "дротів", ніяких комбіків, менше місця займає..... і т.д., коротше така ж купа переваг, які має надувна жінка перед живою

pete fedyshyn  Я теж можу: компютер менше важить, не їсть, йому не тре платити, він "грає" всьо і зразу, мінімум "дротів", ніяких комбіків, менше місця займає..... і т.д., коротше така ж купа переваг, які має надувна жінка перед живою

  !!! Де туй лайкати можна за оригінальні відповіді?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти