Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

А кіко ви їй плюсиків поставили? ;)

Булоб добре, якщо всі три категорії були б на одній сторінці, у три колонки. 

З власної практики - іноді лінька дивитися жіночу ктегорію, хоча і вболіваю за одну учасницю.

Користувачу  Василь: в цій темі необговорюються роботи виконавців. Дотримуйтесь елементарних правил поведінки і етики в спілкуванні на форумах. Цілком згідий з Георгієм - це виглядає дискриминаційним що за замовчуванням відкривається чоловіча гілка конкурсу. Знову ж таки я за об'єднання чоловічих і жіночих номінацій в одну. Тоді б небуло проблем з класифікацією і розташуванням  змішаних дуетів, тріо, чи ансамблів. Відповідно ціна призових місць мала б більшу вагу. Дивно що цю тезу ніхто чомусь необговорює. На мою думку, і я її здається вже озвучував, повинні допускатися роботи підписані ім'ям та прізвищем. Ніхто нічого немає проти нік неймів, але нема дуже бажання і слухати роботу "містера чи міс "Х". Має конкурсант, чи кокурсантка нікнейм скажімо на латинці, або "модний" (з комбінації літер і скажімо розділових знаків) - не питання, але на конкурс нехай зареєструє новий аккаунт ("конкурсний"), де крім того що вказано ім'я та прізвище, повинні бути вказані елементарні дані: звідки, де працює\навчається, автори музики і тексту (обов'язково! давайте врешті решт поважати авторів!) конкурсної роботи, можливо і автора аранжування, вказати де і ким записана робота (якщо мінус взятий з нету, то так і вкажіть).  В дитячій гілці конкурсу виставлена чи не пісня з Дитячого Інтербачення (як насміхання над нами?)  В аккаунті мужчини розташова робота вокалістки (!))) Конкурсантка неписьменна?)))  Що і підтверджує десь логіку моїх зауважень. Дуже хотів би почути вашу думку, панове, по цих зауваженнях.

Доброго утра всем!

Хочу сказать, что конкурс отличный! Лично мне, нравится... Хотя у самой ничего не вышло с записью загрузить на конкурс

Злюсь на саму себя и критикуюНо ничего страшного!

Я знакома с прекрасным Львовским  дизайнером сценичного костюма, Пани Оксана Парута...

Так вот, она мне и говорит, если у меня, что-то не получается:

Пані Ірино! Нічого такого страшного не трапилося... Саме найголовніше - це не брати дурного в голову, важкого у рукиМабуть, ще не час... 

 

Ну, а я и думаю: Может быть и так!

А на самом деле конкурс этот оень хорош и может быть даже и поучительный.

Интересно послушать, как поют и какие поют песни...

 

СПАСИБО ОГРОМНОЕ!

Извините за ошибки и опечатки!

Ірино, потрібно було звернутись за допомогою до модераторів. Думаю вони б зі задоволенням допомогли виставити роботу конкурсантки з Москви.

 

Ігоре, да про що ти говориш, прийнято в Неті реєструватись під ніком і добре, а взагалі це справа добровільна і не важливо як зареєєстрований користувач, головне що він зареестрований і добре, а тут не Євробачення і не МВС, щоб людина примусово зливала стільки даних <<<...де крім того що вказано ім'я та прізвище, повинні бути вказані елементарні дані: звідки, де працює\навчається, автори музики і тексту (обов'язково! давайте врешті решт поважати авторів!) конкурсної роботи, можливо і автора аранжування, вказати де і ким записана робота (якщо мінус взятий з нету, то так і вкажіть) ...>>> та і так зрозуміло що більша частина мінусів взята з Нету і зокрема з нашого сайту (так він для цього і заснований). Не потрібно перетворювати цей конкурс в жалюгідну копію колишніх обласних об,єднаннь музичних ансамблів зі своїм  тотальним контролем та деяких не інтернетовських пісенних конкурсів. Хоча з ними все зрозуміло: основна ціль не таланти виявить, а внески за участь збрити і не маленькі, кажу бо по роботі дітей на конкурси відправляємо то я з цим знайомий. А тут конкурс вільний від усього того,  участь можуть приймати усі бажаючі і як я розумію заради однієї світлої мети: показати свій даний Богом талант (ну кому вже в якій мірі), щоб і другі люди порадувались. І це добре!!! Нехай собі діти співають! 

А те що дехто з учасників не в своїй категовії чи взагалі не в тему попав то час і голосування це виправлять. А коли хтось замітив собі виконавця і з певних комерційно-продюсерських міркуваннь за хоче його двинути десь не в Неті, то я думаю що знайти і зв,язатися з людиною в наш час не важко.

Вибачте,п.Ігоре Гарвас!

Друзі, перший тестовий конкурс вокалістів підходить потрохи до своєї логічної кульмінації, тобто визначення переможців. Велике прохання до учасників заповнити повно і правильно ваші профілі, щоб я мав змогу правильно надрукуати диплми для переможців першого тестового конкурсу вокалістів на порталі "Українські мінусовки"

Користувачу ZZ2000: Ви мабудь мене незрозуміли такой. Звісно що прийнято реєструватись під логіном.  Я зареєстрований не на одному форумі, але в профілі завжди вказую хто я і звідки. Але кожен собі опреділяється в житті. Хто дорожить своїм ім'ям і прізвищем, своєю репутацією. А кого влаштовує в житті щоб до нього звертались по прізвиську ("поганялі"). Я нікому ненав'язую свого такого бачення, лише хочу щоб з ним рахувались.  Є ще другий момент. Є випадки коли в подібних конкурсах виставляють чужі роботи. Як Вам таке, шановний? Мені категорично несприйнятні такі явища. Це саме і стосується вказування авторства тексту і музики. На крайній випадок вказування з чийого репертуару пісня. А то дуже цікаво виходить що за рахунок чужої праці (а фонограма це і є праця авторів слів і музики, аранжувальника, студії де робився запис) робиться собі який-неякий піар. Давайте спільно поважати інтелектуальну власність і авторські права.  Ніхто некаже про надання адреси проживання, номерів телефонів і індентифікаційного номера. Публічне виставляння своєї роботи несе відповідальність яка й повинна бути персоналізована. Неконче прізвищем "по паспорту", може бути і артистичний псевдонім. Це нормально. Якби я брав участь, то некомфортно себе почував би поруч учасників типу: Вася-cool або Zayka-XXL.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти