Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

>>Я вважаю що всі пісні які подані на крнкурс іншою мовою потрібно повидаляти

Я давно це пропонував, але шось затягнулось то питання і чим ближче до завершення голосування (31.01) тим "негарніше" буде виглядати видалення. Якщо в лідери вийдуть виключно українські пісні, то хай би вже іноземні залишались і всім було б видно, шо то "неформат" конкурсу. Але якщо серед лідерів залишуться учасники з "ненашов пісньов", то пропоную їх оголосити "почесними" а наступні 3 українські записи - "офіційними" переможцями. Якось так.

О! А якби переможець зі своїм колективом в нагороду виграв безкоштовне вісьмигодинне обслуговування службової вечоринки працівників МВС. (Кайф!) То думаю страсті за першим місцем в конкурсі були б ще цікавіші.

 

>>>Але якщо серед лідерів залишуться учасники з "ненашов пісньов", то пропоную їх оголосити "почесними" а наступні 3 українські записи - "офіційними" переможцями. Якось так.>>>   Не якось так, а саме так і все логічно. Підтримую.

Якось доводилось по роботі в кабаку бачити французів,німців,американців,японців.Блін,пишаються своєю державою,пішли "в баню" ці політики,але ми живемо вдома і це наша країна,тому гудбай "ненашов пісньов".З повагою до інших народів!
 

Спасибо за внимание, извините, что по русски пишу, я исправлюсь.))) Скоро на сессию в Украину... В принципе я и шахтёром могу, но шахтёр, вряд ли уже станет певцом!))) Все работы хороши, главное их делать профессионально и тогда будет счастье!!!)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Выхожу из дебатов! Всем удачи!

 

Дак у нас же країна співоча, у нас і шахтери так співають що деяким зіркам зась, - рвуть надвоє всіх конкурентів :-)))

Я про шахтарів згадав, бо був колись на якомусь ТВ-проекті (здається Україна Має Талант) учасник, який казав, що не хоче більше працювати в шахті, а хоче в шоубізнєс. Щоправда після "виступу" довелось повернутись в шахту. Запямяталося ще, хтось з жюрі сказав "Вы в шахте только не пойте, у них и так работа тяжелая". Я валявся на підлозі.:):):)

Ух, добу був без нету і стільки всього! Я вже починаю задумуватися чи вартує поводити наступний конкурс. Адже сайт покликаний об`єднувати, а не сварити користувачів.  Так, перспективи у конкурсу є потужні, але жи вартують вони тої професійної взаємоповаги? Думаю, що ні.  

Так Романе, проводити і обов,язково. і кртина загальна вже більш менш вималювалась. А дебати... Так це ж добре що вони хоч є значить є інтерес. Ну а різні лабушні амбіції так це природньо, це запалює. Удачі!!!

Які дебати? Дєтскій лєпєт. Щоб згадати, що таке дебати, пропоную перечитати офтоп в гілці про податки. :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти