Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Конкурс вокалістів

Доброго всім дня. Цікаво спостерігати за "галасуванням" на конкурсі вокалістів протягом усього часу... Конкурсанти мляво, но впевнено набирали голоси... Особливо перша трійка дівчат у жіночому вокалі...

Марічка Федоришин до останнього дня була на 1 місці,

Ірина Журавець - на 2 місці,

Костик Тетяна-гурт"Щирецькі музики" - на 3 місці...

За  три дні  Костик Тетяна рве всіх своєю жагою до перемоги... За три дні до завершення конкурсу стали чомусь дуже активно голосувати за неї. А де ті голоси були цілий місяць?... За двадцять хв. цієї години 10 голосів

Що на це скажуть Адміни сайту?... Вони ж все бачать...

Я що на це можна відповісти? Ви бачите якісь важілі впливу? Чи вихід з цієї ситуації? Тут питання складне - хотілося б почути вашої думки.

Я так розумію відключилось обмеження на нещодавно зареєстровані логіни?

 

А я ж пропонував з самого початку один дуже хороший важіль впливу - користувачі які зареєструвались після дня початку конкурсу не повинні мати змоги голосувати протягом останньої години голосування.    Мабуть ті люди що зараз в лихоманці стараються віддати за неї голоси дуже вже хочуть зробити її "артісткою з інтернету". Цирк! 

Можна подумати що ви не використовуєте всі ресурси для досягнення цілі

Окрім цього не обов`язково робити штучні акаунти - можна просто попросити інших користувачів.

Не у всьому, але таки да. Особливо коли ціль стояща.

Сміх та й годі! Ціль яка? Перемогти в конкурсі без грошової винагороди, телевізійних репортажів, і т.д.? Мені здається це ситуація "мерседесом по дрова". Мені здається, хто б не зайняв 1 місце, похвали заслуговують всі призери (троє чи п'ятеро зверху). Крім цього, є ж коментарі, в яких видно хто що вважає насправді.

Да-аа, попросити проголосуй за мене бо я ж артістка ? Ну це вже прикол, всеодно шо наші "звьозди" які покупляли собі звання "Заслуженого..." та "Народного..." і самі себе такими вважають, окрім народу.

Мене більше цікавить як бути з переможцем в чоловічій категорії з "неукраїнськов" пісньов на українському сайті:)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти