Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

То як "виступи поза конкурсом", на великих тусовках.

До речі, "похвали заслуговують всі призери" - я мав на увазі, що можливо оголошувати переможцем не одну людину, а всіх трьох, тоді як на мене нівелюється невеличкі зловживання, бо малоймовірно, що нездару нечесно витягнуть в трійку лідерів. Мені здається, що "махінаціями" можна плюс-мінус дві-три позиції в рейтингу зкорегувати.

Друзі!

Давайте будемо толерантними - ми говоримо про наших колег!

Сиджу і перечитую відгуки.... Дивує, що з першого дня всі робили, що заманеться.  Адміністрація не конкретизувала конкурс якої пісні, а всі бажаючі зрозуміли, що навіть "Мурка" пройде на біс. Я пропоную відзначити переможців подяками - листівками. А всім нам зкуштувати першого тестового пирога і зрозуміти, що для задоволення душі треба все робити чесно і відкрито. Головною нагородою для всіх є те, що вас знають в рідному краї. Конкурс дав можливість познайомитись та поспілкуватись з новими друзями. Це мабуть самий великий плюс.

Настають найкульмінаційніші моменти Конкурсу, особливо у Жіночому вокалі і Дитячому та підлітковому вокалі.

Бажаю конкурсантам успіху і перемоги найсильнішому!!!

Вітаю також Організаторів. Як на тестову спробу, то, як на мене, вийшло непогано!

Щонайбільше має тішити Організаторів географія учасників та активність голосувань.

Я б ще також вніс до безумовно позивних моментів  23 сторінки обговорення Конкурсу (доречі там є багато слушних пунтів для додавання у правила!).

Дякую Організаторам та чекаю наступних Конкурсів (вартувало б чіткіше виписати правила, бо 4 пункти виглядає зовсім недостатньо).

Усього найкращого!

Не зміг не відповісти на: "...нездару нечесно витягнуть в трійку лідерів. Мені здається, що "махінаціями" можна плюс-мінус дві-три позиції в рейтингу зкорегувати...".

Пане Юрію, повірте, що на сьогодення з сучасними телекомунікаціями не тільки дві-три позиції, але й до сотні голосів можна зібрати за будь-кого!!!!!

Це дуже навіть реально!!!!!!

Тому я пропонував (сторінка 12 цього обговорення) засоби зменшення до нуля впливу таких "махінацій".

Та є багато за і проти всяких ускладнень, але на будь-яке обмеження знайдеться хтось справедливо ображений і хтось, хто обійде це обмеження. Так ми до паспортних даних дійдем, а учасники будуть регулярно сервак хакати:)

Якщо хтось за пусте місце дасть 100 голосів, в кінці кінців модератори мають права на видалення файлів. Правда, ніхто тим правом поки ніби не скористався.

Згоден з вами і з Олександром, завдяки конкурсу з'явились нові обличчя, це не може не тішити. А якщо є хтось ображений на конкурс, прошу віднестись до нього по-філософському, старались все робити по чесному, в кінці кінців нема серед переможців ні Романа Метельського, ні мене, ні інших модераторів. Навіть в дитячій категорії, де менша конкуренція:)

Так, трохи більше години голосування залишилось до завершення конкурсу. В першу чрегу хочу подякувати всім за підтримку і за терпіння. Помилок було багато, але на них вчаться. Сподіваюсь ми чогось навчилися. І про початок наступного конкурсу буде оголошено завчасно. А правила конкурсу будемо проговоювати на форумі. Ще раз всім дякую. Ще нікого не вітаю - погана прикмета!

 Романе та Юрію, приємно, що постійно на хвилі. Так, я з першого дня старався писати і перечитував сторінку і задоволений вашою роботою. А те, що вас нікого не має в конкурсантах не означає не участь. Головну роботу робили ви всі, бо у вас вистачало часу спілкуватись, контролювати, радити підходячи до кожного конкурсанта толерантно з повагою і відповідалністю. Головне зроблено, конкурс наголошую ТЕСТОВИЙ відбувся. Особисто я отримав задоволення у спілкуванні з новими друзями, вислухав зауваження, пропозиції. Приємно, що молодь зростає і знаходить себе в потрібній справі. Дякую за вашу працю.

Дай боже нових робіт!!!

Ось і все.

На часі привітати особливо Переможців, а також призерів.

Усім творчої наснаги та успіхів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти