Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.
Пропоную змінити чи доповнити на конкурсі вокалістів.

Образився чоловік.Буває...Не сприйняла людина гумору.Звісно,конкурс не забава,серйозні речі люди виставляють ,     але приємно почути "конкурентів",за що п.Роману Метельському респект і уважуха!
 

 

Ха-ха, Василю, да нічого він не образився і гумор сприйняв належним чином, просто мабуть подумав що попав не на свій рівень,  чи як сказати. Та то нормально. Бо ми ж тут не міряємось кількістю таланту а лише демонструємо що він у нас є.

Питань немає!Коли я перший раз побачив "Поплавка",був у шоці,це ,що українська нормальна річ? Да пішли вони "нафік" ті "звезди",маємо наш український сайт(ще раз з повагою до інших народів),Щасти,Вам,друзі!!!

п.Романе!Вартує проводити конкурс,то є природньо,що трохи посваряться між собою.Ви-молодець,що його зробили(а хто ще зробив?!!!)Маємо можливість познайомитись з творчістю людей,(Дякую конкурсантам за їхні чудові речі!)Ми ж не на телебаченні(А хто кого туди пустить?)Тому лабухам бабла і ,щоб апарат не підводив!
 

Добрий вечір. Останній раз писав на сторінці 13, а сьогодні вже 18. Ото відстав, як в тім анекдоті через ці свята запистив роботу, виправляюсь.

Приємно, що дебати не втихають бо тільки так народжується істина. Друзі дуже приємно, що ми кожний маємо здоровий глузд і аналізуємо свої дії.

Конкурс нас повинен згуртувати а переможці з перших днів стали фаворитами.

Були сердечка, потім + і -, і без  мінусів, а хто працює тому віддається. Так, слідуючий конкурс більш конкретно: УКРАІНСЬКИЙ ПІСЕНЬ, а всі зауваження і пропозиції взяти до уваги. Тоді не буде так: "Дайте, не минайте,  хто в торбу, а хто в морду"

Ото співпало!!!!!!!!!!!!! Моє повідомлення було 13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

То ти везунчик !!!  :-)

Приємно на різні теми спілкуватись. А ця сторіночка про конкурс, то все ж хочеться, щоб талант перемагав. Дуже приємно від цього і авторам і виконавцям. А особливо людям, що народили цей конкурс і на протязі всього терміну працюють на кінцевий результат. Дай Боже красивої  КОДИ!!!!!!!!!!!!!

Хай таланти перемагають!Всім удачі!

Зараз мене "вб"ють."Слухав конкурс дівчат,не розумію,чого Світлана Андрушків не в лідерах?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти