Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

П.Василю- робіть так як підказує совість,але щоб люди не тикали на всіх музикантів пальцем і не казали що то алкоголіки.А такі випадки щомузиканти до кінця весілля не дочекались мені відомі.

Ну п.Юрій Шумчук,я взагалі на весіллях не вживаю алкоголь, це жарт,про що я написав.Відбиваюсь,мені цікаво добре виконати роботу.Ідучи в новий колектив працювати,запитали"Як ставлюсь до горілки в робочий час?"Да ніяк! Інтересно виконати добре роботу.До п.Юрія Бульбаха-один нуль-на мою користь.Підколов тебе(перепрошую,що на "ти"),знаю,що чудовий гуморист і приколіст,мабуть,не прокинувся.Доброго ранку!

Ну не 1:0, може 0,5:0, але не більше. Я прокинувся, тому спочатку написав було серйозну відповідь, потім почухався, видалив і написав коротко і зі смайликом!

"На ти" можна, я ще не старий, я тільки трошки бувший.

А тему алкоголю і жінок  мабуть треба переносити в окрему: http://minus.lviv.ua/forum/thread/3587/  запрошую всіх туди:)

Ну от бачиш-знову гумор,що ти трошки бувший!Не знаю,чи ця тема піде..Всі будуть клястися...Я можу випити після роботи.

Горілка і дівчата-шкода і печінку, і свою жінку.Хлопці, запишіть до реєстру неп'ющих і не є.....(на роботі) мене і мого напарника Окілко Володимира.Ага,я з напарником ще кинули у травні 2010 р. палити.Слабо?

А я кинув курити ще в серпні 2000 р. Слабо? Всі повідомлення на цю тему в спеціально створену гілку http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3587/

Нажаль,ми з тобою Юрій не знайомі,але судячи по фото тобі років 25(мені 39)Виходить ти кинув палити ще у школі!Краще жартувати аніж сумувати.А тепер всі на стадіон!

>>тобі років 25

Ще трохи зарано, щоб сприймати це як комплімент:)

Судячи з моїх паспортних даних, які в т.ч. і вказані в профілі, мені не 25, а через місяць буде 31. Кинув палити відповідно в 20. В 21 одружився, в 22 в мене народилась перша дитина. От такий насичений початок тисячоліття. Склавсі пазл, нє?

Тепер все сходиться.Молодець.Маю надію ми колись побалакаєм наживо.По СКайпі.Ха-ха!!! Я зараз подумав інше:піднявся я сьогодні о 8.50(дитина розбудила),о 10 сів за комп і так сиджу до 12.40.Затягує той інтернет. Все.Тепер беру участь тільки на форумах по питаннях глобальних-купи,продай,Росія-Україна.Везіння тобі!(хоча,як ти зрозумів,я завязую з таким спілкуванням,але твою відповіть я ще прочитаю)Па!

Палити..Трохи не виходить в мене покинути,життя таке..Перепрошую за "нравоучєнія".Кинув палити і випивати,коли планував стати батьком.Хай діти ростуть здорові.До речі,ми критикуємо Росію,а у них колись,шкода,що тільки колись-молодятам дозволялося пити тільки квас на весіллі.
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти