Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

=Читаючи повідомлення п.Богдана складається враження,що він весілля грає лиш за сто грам і кілька дівчат сімпотних=

ну то ви вже мене образили,:))в моєму райдері є ше пляцки, майонез і як мінімум миска холодцю:))))

ну а якщо серйозно не курю ,курив в один рік лише з прожитих мною 27 і то це було тоді коли в мене був перерив карєрі лабуха, пю за кожним столом по 50грам щоб не траванутись і щоб трішки настрій підняти,а от з дівчатами пожартувати дуже люблю правда до "справи" діло ще ніколи не доходило:)))моя дружина має вірного мужа(вона на цьому сайті ніколи не буває),моя ціна 250-400 умовних,залежно від того хто замовляє,куди замовляє і що від мене хочуть там почути

Бодя! (ти дозволив на ти) Ану геть в спеціально створену тему про горілку і дівчат :)

вже біжу:)))

Ото "потрєпала" вас доля, що ви стали такі озлоблені. Але мушу непогодитись практично зі всім, що ви пишете:

Його чи її замовляють спеціально для того, щоб гості менше з"їли, випили і поскоріше пішли додому
господарям - економія на стравах чи продуктах

Це можливе хіба на "дворянському" весіллі. В ресторані за всіх гостей заплачно, тож скільки вони з'їдять не має значення, тож розганяти гостей немає сенсу. Крім цього, "вдалість" весілля багато молодят ставлять в пряму залежність від його тривалості.

Гості сидять за столом і хочуть випити і з"їсти скільки захочуть - а тут "Та манда" таляпає!

Навіть якщо "Та манда" таляпає, ніхто не відбирає в гостей вилки.

змушені гості чекати, поки тамада дасть команду випити

Ше м такого не видів. В мене, наприклад, по команді відбувається перші 2-3 тости кожного застілля, далі вільна програма, випивка по бажанню. Хоча іноді гості починають пити ще перед молитвою, не чекаючи моєї команди.

"Гості сидять за столом і хочуть випити і з"їсти скільки захочуть... Хоча за цей період можна було б випити по три чарки і поговорити з родичами..."

взагалі купи не тримаєсі, то випити вони хочуть чи поговорити? ;) Я взагалі, за погодженням з молодятами на 1 застілля вмикаю фонову музику, причому навіть трішки голосніше ніж слід, щоб люди менше говорили і більше їли. Бо коли за 1 столом на голодний шлунок починають лише пити і говорити, то не всі доживають до кінця. А вже з другої половини 1 застілля і до кінця весілля фонова музика або дуже тихо або взагалі вимикається.

Гості хочуть танцювати - а тут знову "та манда таляпає".

Ше м не робив конкурси коли гості гарно бавляться. Причому узгоджую це з молодятами, відповідаючи на питання "скільки буде конкурсів?". Відповідаю, що "для галочки" конкурси робити не буду, якщо гості й без мене гарно бавляться. Хіба би змусили.

коли гості сідають за стіл - то через півтори години. коли вже добре вип"ють йдемо поміж столи їз забавою

Можливо ми працюємо з різнимим аудиторіями, бо в нас "ві Львові" через півтори години застілля закінчується. Це перше, друге і третє ще коротші.

Я переказую думку багатьох незадоволених гостей

Це думка, можливо, багатьох ваших гостей, але мусите погодитись, що вибірка нерепрезентативна. Мій досвід демонструє протилежну думку гостей, можливо це ще раз підтветрджує мою версію про різні аудиторії.

Загалом, те що ви стверджуєте, справді трапляється. Справді, є багато людей, які не задоволені тамадами. Молодята як правило приходять позитивно налаштовані, але мені не раз доводилось "ламати кригу" в стосунках з їх батьками і гостями, які упереджено агресивні щодо "таманди, який буде тошнити". Не те, щоби я хотів похвалитись, але слова одного песимістично налаштованого батька молодої "ви змінили моє уявлення про тамаду" багато вартують. Проблема в низькій кваліфікації тамадів, які кидають тінь на галузь вцілому.

Але є позитивні зрушення, наприклад Адміністратор цього сайту Роман Метельський, який дуже грамотно теоретизував принципи правильної роботи тамади, час від часу навчає учнів, одним з яких пощастило стати і мені. Після цієї школи, я впевнений, просто неможливо погано "тамадувати". Хіби м би був глухий, а "маючий вуха почує":)

Олег Ямаха, та ніхто не замовляє тамаду щоб гості менше їли/пили. Хочуть "як краще". От тільки добрі в цьому не всі (тамади-ведучі). Те що хочуть побільше часу зайняти, то я з тим зтикався. Але тут, я чомусь думаю, все в банальному поясненні: "щоб не було претензій, що мало працював(ла)". Та і голодних, і спраглих тепер нема. Залишається маса наїдків і алкоголю після весілля.

oleg_yamaha_s710
Абсолютно згоден з вами.Колись не було ніяких тамадів, але всі весілля  проходили весело мали якусь  унікальність , незабутніcть.Зараз всі на одне лице - сірі, вялі.Завдяки  "умілому" тамадовству люди  втратили ініціативу- вже ніхто не йде на весілля забавлятись . Потім те саме і з відео: якщо молоді  чи родичі один  раз і дивляться  -  то не завжди й до кінця. Виходить абсурд : все весілля по суті вертиться навкруг тамади і "кіномеханіка ". А про їхні тарифи і говорити нічого.

oleg_yamaha_s710 - весело було вас читати! Чесно! так, колись не було тамадів - були старости, які бавили весілля. А зараз вони є? Колись і мзиканти "на живо" грали - зараз переважно беруть вокалом. Але у вашому монолозі проскакує одна чітка думка - не хочу щоб мною керували. То ви так тамадів не взлюбили, бо вами керують? Як на мене - хай мною керує хто хоче, лиш би весілля будо якнайкращим - і в гаманець музикантів заглядати не буду. Навпаки - постараюся їм щонайбільше маршових "наколядувати".

Дзузі, зрозумійте одне - час іде і все змінюється. Моєму синові уже 17 років і його такими традиційними весіллями (як ми зараз працюємо) абсолютно не зацікавиш. Через років 5-6 прийде до нас абсолютно інше покоління замовників і ні музичними гуртами, в такому вигляді як вони зараз є, їх не здивуєш, а стосовно тамади - невідомо чи залищиться така професія. Може всі перекваліфікуються в організаторів весілля - щоб мати більше прав керувати музикантами. :-)

Словом, трамайте руку на пульсі і будемо в роботі.

Ви говорите, що Вас розлютив один тамада, повірте в мене були випадки співпраці з музикантима, яким при зустрічі я руки не подам. Але це не означає, що для мене всі музиканти погані.

Роман, шкода немає такого смайлика, який б'ється об стіну головою. Процитую себе ж, правда в іншому контексті "маючий вуха почує". Тут очевидним є зацикленість на якихось своїх психологічних комплексах.

Хто не згідний зі мною?

Якщо моя думка і Романа Метельського для вас може видатись упередженою, то Ігор Гарвас ніякго відношення до тамадів не має, також не чув щоб замовляли тамаду для економії харчів. Впевнений, що це підтвердять і більшість музикантів, які працюють в цивілізованих місцях. Якщо у вас так - щире співчуття всім, хто там живе:)

Вони привикли, що сідають за стіл і гудять досхочу"

Не приведи Господи працювати на такому весіллі, таким гостям справді тамада не потрібен, їм потрібен пастух, який потім їх розжене по домам, коли вони перестануть "лико в'язати":)

А зараз музики заграють шееееййк

Я, звичайно узгоджую з музикантами перед проведенням конкурсу що саме бажано виконати після нього, але як правило це таки шееейк. Конкурс для того щоб підняти настрій гостям, чи ви хтіли медляк втиснути їм, щоб вони заспокоїлись? Цього логічно слід очікувати або й перепитати тамаду, чого то бути такими гордими? Не готові? Відкритий у вас вальс? Ну то перегорніт пару сторінок і грайте шо попадеться. На це потрібно 2 хв??? Гомеричний сміх за лаштунками:)

А з тамадою не знаєш, чого очікувати!

То у вас так, з тамадою, якого беруть розігнати гостей, щоб менше з'їли. Я, як і Роман, їзджу із своєю апаратурою, музикою  і звукооператором.

Я своєї думки не зміню

Це вже зрозуміло. Добре, що ви не замовник, а наші замовники знають, що хочуть і замовляють.

Як на мене, то тема некоректна. Починається перемивання кісточок опонентам, які відсутні. Недоліки є в роботі з обидвох сторін. Коли заходить мова про низький рівень роботи, то хочеться спитати: Це нормально коли тамада читає з гарненької папочки тексти? А це нормально коли музиканти не знають слів народних пісень і втуплюються в моніторчик "друга Асуса"? Часто чути нові ідеї в роботі тамадів-ведучих? Весь репертуар весільних музик, як "брати-акробати", бо вся Львівщина (за рідкими винятками) "компютеризована" . Часто йдуть приховані перегони. "Я тут ведучий і мені всі (музиканти і фотограф) підкоряються". "Ми вже стільки весіль відіграли і можемо провадити без тамади". "Я фотограф і роблю фотосесію коли мені потрібно".( Мені найбільше "подобається" коли вивозять "на фоткання" наприкінці першого застілля, а привозять, як не на половині першого танцювального заходу, то мало не при кінці). Все мною наведене "увіковічнене" на YouTube-і. І виходить часто як у Крилова ("Лебедь, рак да щука").

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти