Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

Юрій Бульбах      У  нас тільки й вміють, що стріляти горохом  ...ну який з нього заряд(  та ще й в стіну)) ... хіба, що коли  настоїться  і  то через одне місце.

Нічого дивного і "сверхестественного" ви добре влаштувались і що вам чужі доводи  з якими, ви ,глибоко  в душі згідні. Добровільно себе  позбавляти   якихось благ (навіть і незаслужених)  -  "удел сумашедшего".

Уявляю, яку картинку малює ваша хвора уява: я з Метельським, з паяльниками і прасками в руках, змушуємо молодят замовляти нас на весілля:):):) І не треба заглядати нам глибоко в душу, ніц там на свою підтримку ви не знайдете. 

Я, особисто, за співпрацю тамадів з музикантами, коли мене питають щодо музики, я ніколи не нав'язую своє dj-ство, а кажу, що можу "повключати пісні", а це зовсім не dj  і тим більше не музиканти з тим чи іншим рівнем "живості". Адекватна реакція музикантів мала б бути аналогічною: треба побавити - ок, треба повноцінну організацію всього процесу - беріть тамаду. Причому часом таку позицію чув від музикантів, які справді непогано можуть провести весілля. А часом конкретні неліквіди так намагаються довести "зайвість" тамади, шо їх аж "кров нагла заливає". Найсмішніше, що замовники це бачать і роблять правильні висновки, іноді такі музиканти своїми вчинками роблять зайвими не тамаду А МОЛОДЯТ!

Простий приклад - дипломи. Я під час підготовки узгодив з молодятами, що вони не хочуть різних грамот і дипломів, тільки батькам. Я так і зробив. Але не тут  то було! Музиканти почали роздавати липломи молодятам, дружбам, дружкам, старостам, причому перериваючи власну музику, а в перед "многая літа", коли всі ДУЖЕ поспішали на автобус, вони не дали провести "Многая літа", бо вирішили, що зобов'язані прочитати віршики-напутствіє молодятам перед цим. Треба було бачити обличчя молодят та їх батьків. Чим все закінчилось я не знаю, бо зі мною розрахувались і я поїхав, а суперуніверсальні музиканти залишились "догравати":)

Отож, бажаю тамадам і музикантам взаємоадекватності - це всім на користь. А "алчні азлоблєні карлікі" залишуться на задвірках весільної історії, бо заздрість і пиха в перелік людських чеснот не входить "ні разу":)

Мене дуже дивує позиція музикантів, котрі так негативно відносяться до тамадів. Вже ніби і апаратуру свою привозимо і звукорежисера свого і на танцювальному майданчику працювати не заважаємо і за стіл (при бажанні) не боронимо ходити. Що ще не так?  Не хочу я тут піаритися, на мій вік роботи вистачить, але з такою позицією ми довго будемо будувати нашу державу.

Сильні люди шукають проблему в собі, а слабкі - крайнього....

Пане Роман!!! Ми всі знаємо що Ви свій рівень достойно тримаєте.Але коли є така ситуація,як в нас,шо тамада напрягає молодят,щоб музики обовязково дістали їй радіомікрофон,потім на весіллі командує де нам ставити колонки,і т.д-при тому бере 300 дол-то я не знаю.Ми  задовольнили її прохання.але притому задали молодятам питання-тіпа дістаньте нам мікшерний пульт,бо ми не маєм на чому грати.Я бачив Вашу роботу-5 з плюсом.Но якщо тамада беруть відповідні гроші-мають мати принаймі комбік з мікрофоном.,а не нагліти.В мене є знайома дівчинка тамада -бере 350 дол-працює супер,а всежтаки мікрофон просить діставати в музикантів

Скажу знову за нас! (За іниших не рописуююся!)  Коли ми бачемо що на весілля сам Господь Бог нам послав тамаду, ми радіємо як малі діти! Напарник не дасть збрехати! Та ми ладні його включити до нас, дати йому свй мікрофон (не дешевий), і всіляко помогти в організації (фонограми підбивки)...  Та будь - ласка! Він ж дає нам відпочити , і автоматично знімає з нас відповідальність за ведення і хід забави! В нас залишається тільки наше - МУЗИКА! І ми зосередившись на чомусь одному, робимо його якщо не якісніше - то більш професійніше!  В нас така позиція ! І я її буду відстоювати до кінця!   Пане Микола Дементсевич, дам відповідь на Ваше питання.. Маму і Тата, (вони у мене вже покйні, царство їм Господнє), маю можливість згадати в самих кращих спогадах, бо вони були дуже достойними лоюдьми, але як раз ця приказка від моєї маці, в цій ситуації, як на мене, знайшла виразне місце! 

Коли ми бачемо що на весілля сам Господь Бог нам послав тамаду, ми радіємо як малі діти! Напарник не дасть збрехати! Та ми ладні його включити до нас, дати йому свй мікрофон (не дешевий), і всіляко помогти в організації (фонограми підбивки)...  Та будь - ласка! Він ж дає нам відпочити , і автоматично знімає з нас відповідальність за ведення і хід забави! В нас залишається тільки наше - МУЗИКА! І ми зосередившись на чомусь одному, робимо його якщо не якісніше - то більш професійніше!

Бедзю, аналогічна думка і в мене і в мого колективу!

Чесні і правильні слова підібрав!

Як каже моя мама - палка завжди на 2 кінці.

Коли ми бачемо що на весілля сам Господь Бог нам послав тамаду, ми радіємо як малі діти! Напарник не дасть збрехати!

Не даю збрехати

Но якщо така ситуація, як каже Роман Тістик - то звиняйте. Ми, лабухи, не зобов"язані забезпечувати тамаду, що один(одна) заробляє за весілля, як ми троє, забезпечувати апаратурою, порядні тамади, такі як Метельський їздять зі всім своїм, а що куди включати, чи що з собою брати вирішуєм безпосередньо, і в добровільному порядку по принципу - "Хлопці, мені брати своє, чи до вас включитись", а не "Ви зобов"язані мені дістати мікрофон, такі - то фонограми, і то все включатитоді, коли я скажу"

Отака моя думка...

Щойно взяв весілля. Музикантами будуть хлопці (і дівчинка), які грають в Аркані (працювати будем в Малих Підлісках.) Вони сказали молодятам, що вести весілля не будуть, хоч молодята і просили. Адекватні музиканти, хто їх знає - передавайте ріспект:)

Бедзю Іванишин - Та будь - ласка! Він ж дає нам відпочити , і автоматично знімає з нас відповідальність за ведення і хід забави!

Звичайно, шановний Бедзю, ви як завжди маєте рацію... Я теж вважаю що тамада на заході то "менше лаби - краще здоров'я і спокій нервам за ті ж гроші". :)))

От тільки мікрофончик свій я їм не даю і не дам бо ж вони і самі собі його можуть легко купити, хіба стидаються то зробити тай не мають його :)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти