Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

І знову тут згоден з п.Богданом!Професіоналізм і співпраця.Граєм весілля-не дає репертуар людям представити,все свої ігри,і "тупі"деякі при чому,сказали,з тебе певні кошти за амартизацію нашого апарата(добре,добре!),так і війнула хвостом.

Василю, а ви чого від людей ховаєтесь? Ні фото не покажете, ні звідки ви у профілі не напишете?

і навіть якщо тамада що називається "не блещит" ,але не замахує музик командами типу ану хлопці занесіть мені ваші колонки на третій поверх ресторану бо то ваша робото озвучка свята,його присутність на дійстві це плюс  .поки він розказує людям байки можна і сто грам шарнути і до дівчат симпотних позалицятись:)))
 

Я б йому "заніс"!)))). Які цікавинки нераз можна почути))).

Та шо ж ті тамади вам тпкого поганого зробили, що ви їх так не любите?

мені нічого, окрім цього випадку суцільний позитив)))а тій панянці ми одразу пояснили куди їй іти треба щоб знайти тих хто їй колонки по поверхах носити буде і взагалі про ту тамаду можна було кусок кіна зняти,вона на людей кричала як фюрер в молоді роки,багато гостей до нас підходило і просили щоб ми їїй мікрофон виключили бо від її крику голова розколюється і вона недає людям кусок їжі до рота засунути,але всеж повторюсь тамада на весіллі для музик це велике полегшення

Щоб так,то не ховаюсь я,п.Романе.Я сказав у темі"Хто звідки".Зараз Вам(як і нам) перебивають роботу  "вчителиці",дивлюсь,Ви нормальний тамада,бо за "взялись" і вчительки разом з бібліотекарками.Я вважаю,що Ви завжди будете мати роботу в пристойних закладах,того і Вам бажаю!

пане Роман не слухайте пана Василя , він вас хвалить бо хоче щоб коли до вас прийдуть  за порадою де знайти хорошу музику ви порекомендували саме його:)))))а я от дійсно вважаю що ви справжній профі і гідний представник своєї професії:))))

Щоб так говорти - потрібно бачити в роботі.  А вам, пане Василь, написав стосовно "ховання" бо люблю бачити обличчя опонента під час дискусії.  Може трішки хотів вас підколоти )))
 

Ну Ви,п.Богдане і даєте!!!Продовжили мені життя на декілька...Давно не сміявся,це я за "порадою,де знайти хорошу музику..."Да мені до п.Романа сотні кілометрів...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти