Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

Цілком згоден з паном Юрком Бульбахом!!! За останніх кілька місяців що граю, тільки один тамада - пан Юрій Мишко працював на весіллі своїм звукооператором і озвученням. Звучок їхній правда був "голіменький", але то вже відносилося до їхнього головного болю...

...І тут приходить "вся такая" тамада, в кращому випадку з мікрофоном за 190 грн, який не працює навіть на новій батарейці, а якщо і працює - то так, що можна втратити слух ще до першого заходу, а в гіршому випадку - Дайте мені мікрофона! Мені ж працювати треба!!!...

Минулої неділі пережив таке жахіття!!! Та коза взагалі не мала мікрофону, її ведення  було цілковитою тошнотворною нудьгою - Тільки но публіку танцями заведеш, а оте нещастя зведе нанівець всю твою роботу, і починай мало не з початку!... А на рахунок фірмової апаратури в музикантів, я згоден з паном Романом Метельським - колись казали музиканти: -"нє імєй АМАТІ, а умєй лабаті"!

  PS. Тільки от чомусь про апаратуру тамади ніхто так не жартує... -Мабуть тому, що рідко трапляється тамада з хоч поганою, але своєю апаратурою і комплектом свої музичних пліків...  Частіше чуємо : - ...дайте мені...,  а в вас є?...,  включіть мені...  

Еееххх!...

Буває ще гірше - люди, з метою зекономити гривень 100-200 замовлять ТАКЕ диво, якого (або яку) взагалі протипоказано підпускати до мікрофону. Так сталося минулої неділі. 20.00 - тамада в стані гуманоїда. (Весілля почалось о 17.00) Але нам було на руку, хоч не мішала працювати. Жалко було молодят, але ми подвоїли віддачу, вибрали найкращі пісні. Свято не зірвалось.

Так, погоджуюсь, серед представників нашої професії дуже багато неліквідів. Сумно це визнавати. Але це факт

Нормальний тамада має свій нормальний мікрофон і комбік

Тут моя стаття на тему апаратури тамади і звукорежисера. http://tamada.biz.ua/zvukorezhyser-na-vesilli-rozkish-chy-neobhidnist/ Також фотки мого звукорежисера в роботі на моїй апаратурі..

Питання не по темі....Vitasuk Лесів а де в Дрогобичі студія звуко-відео запису???? Хто там працює? Сайт?

п. Руслан, питання не по темі треба писати в лічку..... Імена Роман Йосифів, Боря, Руслан Сивохіп вам щось говорять? Я думаю що так!)) Якщо хочете дальше розвивати цю розмову, створіть окрему тему!)

Повертаючись до теми, був сьогодні форумі сайту вкмонлайн на схожій темі. Осилив всі 22 сторінки дописів і був дуже здивований, більшість музикантів схиляються до того, що треба тамаду забезпечити, щоб не псувати свято, а деякі вважають, шо забезпечити звук - то святий обов'язок музикантів. Але більше всього здивували деякі дописувачі, які вважають, що протипоказано тамаді мати свою апаратуру, бо музиканти царі і боги і нема чого "наставляти" тут своє, тим більше менш потужне. Кумедні такі фрази музикантів є: "я тамаді зразу вказую її (його) місце - ти за столом, я на танцях. Цікаво, в нас теж так?

Я буквально в суботу працював весілля, тамада попалася якраз без апаратури, ну і взагалі крім папки з писульками нічого не мала.... Але на стільки була приємна і харизматична людина, зразу підійшла, і нормально сказала, типу хлопці так, і так, я початківець, нічого свого не маю, виручіть будь ласка.... Ну а ми дивимось, людина хороша, не ВИМАГАЄ, не ставить перед фактом, і не підсилає до нас батьків, чи навіть самих молодят з претензіями, що музиканти шось там їй включити не хочуть, а нормально просить виручити, то як в такому випадку можуть бути якісь конфлікти, ми нормально до кінця весілля все їй озвучували, і розійшлися в доброму настрої. Всі залишились задоволені, а ми від лишньої роботи не перетрудилися, і не повмирали:)) Так, що все залежить від людей... я не думаю, що є багато музикантів котрі на прохання  допомогти посилають.... а от на людей, котрі в нахабній формі мені розказуть що я зобов"язаний їх озвучувати приходиться реагувати відповідно.  висновок: Будьмо ЛЮДЬМИ!) І таких конфліктів не буде!)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти