Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

Я переконався, що на молодят "слово" доплата впливає дуже негативно. Краще його  не вживати. І вчити молодят як їм обирати тамаду, або й фотографа і оператора, теж не варто. Краще просто  запитати в молодят що їм потрібно (музика, ведення, місця підзвучки) і тоді давати ціну і окреслювати, що в не ї входить.

З цим я не згідний! Та й узагалі, якщо молодятам грамотно розповісти про тамаду, операторів, фотографів, про те, як повинна виглядати їхня робота щоб називатися професійною, то музикантам це дає великий плюс! Оскільки, переважно спочатку шукають музику а потім все інше) І дуже часто такі поради допомагають молодятам!)

Питання в тому, чи захочуть молодята від музикантів слухати як вибирати тамаду? Якщо молодята звертаються до мене як до тамади або замовляють мене як музиканта з веденням, то як тамада, тобто певною мірою розпорядник свята, я відчуваю повноваження "повчити" молодят і вони з вдячністю це сприймають. А якщо мене беруть лише як музику - я розписуюсь лише за себе і розмежовую повноваження музикантів і тамади, щоб молодята знали хто за що відповідає.

Справа в тому що я маю беспосереднє відношення до відео і фото, оскільки в нас в Дрогобичі є студія звуко-відеозапису, я звукозаписам бавлюся, але  разом з музикою пропоную і їхні послуги, а, маючи певне поняття в тому можу брати на себе "місію"  радника) я згідний що не завжди прислухаються, але в кожного  бувають клієнти яких щось не влаштовує, це нормально!)

Згоден, тут вся справа в тому, як тебе сприймають, як досвіченого компетентного професіонала, чи хлопця, якого замовляють співати під фанєру на дискеті:-)

Цілком згідний!) Оскільки мені всього 22 роки, то перше враження в тих, хто моєї роботи не бачив саме таке!) (хлопчик, що співає під фанеру) Але для того і є фото, відео, аудіо матеріали, візитки, календарики і т.д., щоб підняти свій авторитет в очах клієнтів!) Тому стараємся тримати марку!)

Окільки я сам тамада - хочу теж висловивти свою думку. Неліквіди є і серед тамадів і серед лабухів. Панове музиканти, невже справа в апараті? Так, його наявність важлива, але не визначальна для професійного рівня. Ви, в більшості випадків бачите роботу тамадів, так як я більше бачу роботу музикантів.- не все так глядко як здається. Бували випадки, що мій апарат (я завжди привожу свій апарат і зі мною завжди є звукорежисер, хто зі мною працював - не дасть збрехати..) так от, мій ТАМАДЯЧИЙ апарат звучить краще за апарат лабухів. Шо в такому випадку казати? А були випадки, коли дивишся на апаратуру лабухів і очі на лоба вилазять - лампові маршали і т. д.  - зразу з великою пошаною починаєш ставитись до таких шанувальників хорошого звуку, і відповідного рівня чекаєш від лаби.... а лаба... соромно навіть лабою назвати... а буає хлопці на такому г... так занрають, що публіка шаленіє... То чи в апараті справа? А скільки було випадків коли ми спарювалимій апарат і апарат лабухів? Як на мене - справа у відпошенні до роботи, до тих людей, з якими ти хоч на один вечір станеш командою... так, відношення до роботи заставляє мати якісну апаратуру і працювати на совість... але, друзі, давайте не забувати про одну річ: ми працюмо в більшості на весіллях., весілля переважно раз в житті, і чи маємо ми право своїми внутрішніми протиріччями ризикувати людським весіллям? Я думаю, що краще кожен має зробити все, від нього залежне, щоб цей день для молодят, їх батьків та гостей був найкращим... незалежно хто на коні чи музиканти чи тамада.... а гості все побачать і оцінять... а як не оцінять - то тоді навіщо взагалі старатися?

Про те, що не можна молодятам псувати свято, я погоджуюсь, писав про це вище. Мова йде не про порівняння в кого ліпша апаратура, а про непрофіесіоналізм деяких тамадів , який компенсується за допомогою музикантів. Одна справа, якщо це за обопільною згодою, інша справа, коли ситуація "хлопці, шось робіт!". Ти ж сам знаєш тамадів, які навіть не думають купляти собі апаратуру, а тупо "падають на хвіст", егеж?

Ще, до речі, є люди, з якими не хочеш ставати командою, навіть на один вечір, егеж? ;-)

Юрій Бульбах тут я згідний на всі 100%!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти