Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

А на , маєш!

То я, як тамада, уже й не потрібен на весіллі?

Да ну (щось таке кажете ,п.Романе!!)Трошки не співпраював,з тамадою,обійдеться всього  доброго!

>>То я, як тамада, уже й не потрібен на весіллі?

Та чого, якщо хтось  гостем запросить, то тра йти:)

Так, я тамада. Але я стараюся багато зробити корисного для музикантів.  І нічого не прошу в замін.  Тому, що мої хороші друзі - музиканти.  І мій найкращий друг - музикант. Може досить нам вимірювати один одного тим, хто як заробляє? Кожен з нас назве купу прикладів поганих тамадів і поганих музикантів. Давайте міряти всіх одним мірилом - професіоналізмом. І давайте робити щось один для одного, не чекаючи нічого в замін.  В такому випадку свого обличчя ніколи не втратиш, а клієнти розсудять.

Ви,взагалі,маєте рацію!Тому успіхів і всього найкращого!

Я надіюсь,що не всі тамади будуть на нас ображатись.Адже мова йде про тамадів непрофесіоналів.

Ведучий-розпорядник-тамада на весіллі необхідний. І це що деякі музиканти беруться виконувати його фукції теж ніби і незле. Але... Це, на мою думку, невірно. Кожен повинен займатися своєю справою. Дуже вже все спростилося. Вся "робота" сучасних музикантів зводиться переважно до співу під фонограму з нету. Щоб не виглядало здирництвом, то погоджуються ще проводити ігри та забави. А що бувають випадки коли тамада з поганим мікрофоном, чи без нього, то це неподобство звісно. Хоча це все залежить від нас. Коли закінчиться ера "караокерства" на весіллях, то і виростуть вимоги до технічного забезпечення тамади. Та і музиканти будуть цінити свою працю, а не працювати "за пляцки".

Щодо "пляцок". Здається в Чернівцях на цей сезон сильно впала ціна на тамаду. Одна з причин крім кризи, кожна трішки публічна людина, вчитель чи журналіст береться тамадувати.

Хоча є авторитетні тамади які стараються не збивати ціну, але їх це теж заділо.

Доводилось бачити різних ведучих в роботі. Були що читали "вєршики" з ламінованих карток і проводили неживі і "правильні" ігри та забави. А бачив ведучих які крім власних неординаргих заготовок,  витончено і інтелектуально імпровізували.

тут головне професіоналізм якщо тамада і музики профі тоді все буде ок а якщо хтось один з цієї ланки не дотягує проблеми гарантовані:)))) ну і людяність звичайно,ситуації бувають різні і то  також треба розуміти ,мені нічого некоштує підключити ще один мікрофон якщо в пульті є вільні місця , а хамством нічого не добєшся

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти