Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

Також давно ввійшов в тему,але з тамади потрібно брати бабло!Якщо людина має комб-питань немає-профі.З повагою до Романа Метельського!

Ще раз додам,да без "таманди" весілля не може бути!Музиканти ні при чому,вже така тенденція йде.Робим свою роботу,да і хрін з ними,хоча беруть,так ,як і ми.

А чому це без тамади весілля не може бути?А для чого Дружба? Та якщо у дружби язик "підвішений" то багатьом тамадам з їхніми заученими віршиками ще далеко.

>>А чому це без тамади весілля не може бути?

Це аксіома, доведення не потребує.

>>А для чого Дружба?

Дружба для того, щоб слухатись тамаду.

>>Та якщо у дружби язик "підвішений" то багатьом тамадам з їхніми заученими віршиками ще далеко.

Якщо в дружби язик "підвішений", то він або тамада, або майбутній тамада.

Якщо серйозно, то Юрик, ви виказуєте абсолютне незнання матеріалу. Ви бо на весіллі ніколи не були або вам по дивній випадковості попадались винятково класні дружби і погані тамади. Якщо ввжати, що будь-який клоун - це тамада, то так, якась частина дружбів зійде за такого тамаду. Повноцінно ж виконати  роль тамади-режисера свята жоден дружба не зможе, більшість з них навіть не "доживає" до "Многая літа", тобто "туловіще" стоїть, але функціональність обмежена примітивними потребами жерти-пити-випорожнюватись-розмножуватись.

Хлопці - ще дуже багато залежить від гостей .Бував на таких весіллях де і тамада класний де і музиканти хороші а гості як бамбули-понапужуються , обсуждають один одного і як писали - лиш б поїсти і попити.Колись не було тамадів і такі весілля веселі були!!! А тепер буває тамада ,музиканти  як тільки не стараються догодити а гості-на тормозі.В мене був того року один такий випадок- старша дружка (на вроду гарна) до дружби і так і сяк і до танцю тягне і на сім сорок, а він зі столу навіть не виходив, і до неї-   та нащо тобі це все потрібно сідай краще поп'ємо.І що я замітив -є такі села що в них люди заводяться з пів слова,А є такі де на весіллі те саме що на похороні  ну і є такі що без драки це не весілля.В нас є таке село що всіх музикантів били-ніхто там грати не хотів.І одного разу ми туди попали.Це вже було давно. І ось вечір-влітають на подвір"я місцеві пацани на конях і починають по подвір'ю на тих конях гасати.Ми не розгубились і для (шановних гостей пісню -Коні в яблоках) Поїхали додому не побиті та й ще весіль море відіграли в тому селі.Хто хоче попробувати відіграти там весілля -можу порекомендувати -там ситуація таж сама -тільки коні і пацани помінялися-а пісня осталась та сама,Юра а в вас в Мар'янівці теж люблять помахатися руками навіть і я приймав участь  захищаючи брата молодого.

Шановний Юрію Бульбах. В мене таке враження що Ви ніколи не грали сільських весіль, а тільки сиділи по ресторанах.Незнаю як у вас на львівщині- а в нас Дружба-це хазяїн весілля.Його для того і запрошують керувати весіллям ,а не лише для того щоб вивести молодих із-за столу.А проти тамадів я нічого поганого не маю--звичайно проти тамадів професіоналів.А на рахунок того чи бував я на весіллі--думаю що стаж мій весільний за ваш трохи  більший.

Зараз, звичайно, більше по ресторанах, балуваний я став. А починав  з сільських та й минулого року було одне в шалаші. Не скажу за всю область, бо багато є віддалених районів, але кругом Львова 100 км. не було ше шоб дружба спромігся на шось більше ніж тост і стриптиз в кінці весілля:) Керувати в нас колись запрошували старосту, старшого, поважного, досвіченого і "бувшого" на весіллях чоловіка. Та й ті деградували,  не з кожного 1 тост витягнеш. А шо може шмаркач? Навіть з теоретичної точки зору "дружба - хазяїн весілля" звучить вельми дивно і неприродньо. Цікаво почути чи ще в якихось регіонах такі специфічні дружби.

Очевидно Юрію ми трошки не порозумілися.У вас- Староста, а в нас-Дружба--це одна і таж людина.А вашого дружбу у нас називають старший сват.

Смішна нестиковка вийшла:) Але повертаючись до теми, хоч вміння імпровізувати важливо, одного підвішеного язика замало для повноцінного виконання роботи, яку виконує професійний тамада. Хоча взагалі-то тут тема трохи інша, тут про співпрацю між музикантами і тамадою. Щодо питання "Чи потрібен тамада на весіллі", то для цього треба створювати окрему тему.

Мабуть,тему повинні мати,як Ви вважаєте п.Юрію?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти