Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

Я теж в минулу суботу працював з тамадою, що була початківцем. Практично без тамадівського досвіду була дівчинка, але надзвичайно толерантна і мила... Допомагав її в роботі чим міг - вийшло на мою думку  не погано, клієнти були також задоволені. Найбільша її заслуга полягала в тому, що вона не перешкоджала працювати і не розвалювала публіки, одним словом не була надоїдливою. А ще в її поведінці світилось бажання навчитися - а це вже потенціал на майбутнє!..

Згоден, що треба допомагати таким толерантним і милим, але цікаво, на що вони розраховують коли беруть гроші в клієнта і без попередньої домовленості з музикантами щодо підключення сунуть на весілля? От я б не підключив наприклад, і не через жадібність. Просто ми колись зекономили і взяли пульт на 4 міка+2 лінійних. Відповідно всі канали задіяні. І що, кожного разу коли таке молоде "дарованіє" захоче щось сказати, відключати когось, включати її, підлаштовувати частоти, гучність, чутливість, а потім назад? А якщо стіл окремо? Я беру напрокат активну колонку, в найближчих планах купити переносний апарат (можливо активну колонку з пультом, можливо підсилювач-пульт з парою пасивних). Цікаво, як ті чуда виходять з того положення, невже є музиканти, які весь апарат тягають в зал?

Ні, ну на халяву апаратуру з місця на місце ніхто тягати не буде, це точно, яка б мила та тамада не була)

є ще такі тамади які ще стараються під час танців співати СВОЇ пісні.А коли їм ввічливо відмовляєш -то вони потім стараються дуже підпортити твою репутацію

Такі не траплялись, але бачив демки таких ведучих. Як на мене, то зайве, бо як правило і вокал такий собі і  радіомікрофон, в який вони пробують співати далеко не вокальний, тож хвалитись особливо нічим. Але чесно кажучи не бачу в тому проблеми. Тінь на музикантів такий ведучий не кине, бо чітко видно хто співає. Я завжди "За", якщо хтось з гостей хоче "поспівати" - це ж на одну пісню менше собі горло дерти:-)

якщо хтось із гостей-завжди будь-ласка.А якщо у тамадів така програма і співають у твій мікрофон-це щось трішки інше.А батьки молодих приходять і кажуть-хлопці ми кого наймали для співу?

Тут згоден, можливі непорозуміння. Розповідають про ситуації, коли тамада пів весілля "крутила дискотеку", а музиканти своє отримали, а буває, що і на половину зменшують гонорар.

Приєднаюсь і я до теми,головне щоб було по людськи,я в минулу суботу грав весілля,то тамада з своїм мікрофоном була але штекер не підійшов до мого пульта,ну я їй підігнав свій запасний мікрофон і в нас непогано получилось,всі були задоволені.А колись років з 5, доля занесла мене в Черкаси, в ресторані грав,то мало того що тамада прийшла з допотопним мікрофоном,вона цілий вечір була чимсь незадоволена,а в мене тоді не було куди включити її, і я раз за разом виключав свій мікрофон з ревера і включав її.Ну я людина не вредна то таки стерпів її.І дійсно,тільки заведеш людей-тамада тут як тут,наче навмисно.Траплялись такі що чесне слово:приємно було співпрацювати,хоча ні в кого не було своєї апаратури.

А я вважаю, що в деяких випадках треба допомагати, тому що колись і самому мабудь треба буде звернутися!!!!!!!!!!!

Є тамада, але частіше зустрічається ЩЕ ТА МАНДА, і вже надоїло : "дайте води, бо так хочу їсти, що немає де переночувати ".Я на крайняк тримаю старенький ATTR, але якщо граю на дворі то апарат в зал не тягаю, хай викрутюються як хочуть.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти