Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

Повністю погоджуюся з паном Ігорем.

Тут висновок (на мою думку ) - один.  В місті - тамада  мусить бути,  а в сільській місцевості - буде тільки заважати.

Шановний пане Олег, той шо Ямаха!  Відверто скажу мені Вас трошки шкода! Шкода по 2 пунктах: 1 - Або Вам дододилося працювати з повними неліквідами, 2 - або у Вас дуже вінтейжні думки і підходи до сучасного сьогодення!  Я все таки надіюсь що пункт перший :)))   З Ваших аргументів, які Ви подали - що "коли є тамада то люди менше їдять" - ми з дружиною реготали - чуть не попадали під стіл )))  Абсурд!   Та шкода мені Юрка І Романа, які тут щось намагаються обширними і змістовними, головне ПРАВИЛЬНИМИ, постами довести протилежене... Всйдно Ви залишитися при своїй думці! Я вже писав у своїх постах про таких грандів Як Роман Метельський, працював не один раз з ним - то не робота а несолода! Свято! Відпочинок і релакс!  З Юрою працювати разом не доводилось, але чув також багато схвальних відгуків на його адресу, і нещодавно дивився відео з його роботою - також 100% успіху! Звичайно і нам доводилося працювати з неліквідами - звісно, що починаєш після того, клясти ту всю роботу!

 Пане Микола Дементсевич, Колись не було ніяких тамадів... - знаєте як моя мама казала ??  "Колись бувало і Гі.но кувало - а тепер і зозуля не хоче...   Люди не зациклюйтесь!

Та тут напевно не в тамаді і в місцевості   причина. Мораль така - вже появляється нова генерація універсальних лабухів, які вміють ВСЕ!!!! І краще привітають, конкурси проведуть, як тамада....., лиш би урвати тих пару гривень. Дятли.....

Мораль така - вже появляється нова генерація універсальних лабухів, які вміють ВСЕ!!!!

Також з'являється нова генерація універсальних тамадів-dj, які також вміють все:)

Дятли

Ну, "дятли" - то закруто. Скажімо той же гурт "Забава", в якому працює Бедзю Іванишин. Вони також надають послугу "ведення". Щодо якості роботи, я бачив його кума, Сєрого, не на весіллі, правда, тим не менше, впевнений, що суттєво краще ніж багато тамадів-неліквідів, то просто якийсь зайчик-енерджайзер:). Тим не менше вони не обс...ть тамадів, а визнають їхнє право на існування і не ставлять палки в колеса, коли тамада до них приїзджає. 

 В місті - тамада  мусить бути,  а в сільській місцевості - буде тільки заважати

Можливо, часом так і є, але не завжди. Працював 2 міс. тому в Буську, не зовсім може село, та все ж не Львів, більшість гостей  - місцеві. Нормальні люди, нормально мене сприймали (принаймі ті, хто ще стояв на ногах, бо були всякі:)), а от музиканти-рагулі будь-якою ціною намагались довести, що я на весіллі зайвий - конкурси проводили, грамоти роздавали. По підсумках тої роботи можна диплом писати:)

Два роки тому випадково взяв "дворянське весілля" в Пустомитах. Випадково, бо забув уточнити, а виявилось що в шалаші. Контингент - сільський. Звісно, частина людей були трішки здивовані, що якийсь шмаркач по шалашу бігає з мікрофоном, але приймали тепло і гарно реагували. Можливо там ще запорукою успіху було те, що працював із своїми музикантами, тож ніхто нікому нічого не доводив.

Не знаю чи коректна тема, але як на мене корисна. Мушу зізнатися, на початках весільної кар'єри, коли був просто музикантом, сам вважав, що тамада зайвий. Тільки зараз розумію, що по-перше тамади різні бувають, а по-друге не всю роботу тамаду видно і зрозуміло з-за пюпітра. Тож якщо хоч хтось з музикантів зрозуміє, що тамада музиканту не ворог, а товариш - отже тема зробила добре діло. Хоча і починалась не для цієї моралі:)

 

Тема абсолютно беззмістова. Олеже, заспокойтесь. Рахітів повно посеред нас у всіх галузях: влада/політика/медицина/торгівля/обслуговування/розваги. Зараз можна стати абсолютно будь ким - аби лише гроші були. Навіть у космос злітати.

Музиканти, тамада, оператори - то все дармоїди з точки зору більшості замовників та гостей. Бо фізично не працюють, а за кілька годин пристойно зменшують гаманець. І варто думати, що люди боготворять вас. Це обслуговуючий персонал. Музиканти заважають говорити, тамада - пити/їсти, оператори - взагалі папарацці: не дасть дружбі нормально "перепихнутись" за стодолов і т.д. І як показує практика, весілля прекрасно може обійтись без усіх переличених вище категорій обслуги...

Так що не варто хвилюватись. Усіх менінгітів можна уникнути "до", узгодивши з замовником усі спірні моменти, а також і "під час". Головне - толерантність. Хоча, звісно, можна і бійку влаштувати - гарантую, гостям сподобається :) ...

Бедзю Іванишин

моя мама казала...Колись бувало і Гі.но...

Гарна комбінація (в іншому виконанні достойна бану)\

 А у вас  ще якісь асоціації ,при згадувавнні близьких родичів, виникають ???

Гарна комбінація (в іншому виконанні достойна бану)\

MIKOLA63 DEMENTSEVICH, читаючи ваші дописи і пана oleg_yamaha_s710, розумієш, що всі доводи - "як горохом об сітну", у вас одна на двох заїзджена платівка і не хочете чути аргументи. От Богдан і спробував в доступній вам стилістиці пояснити безперспективність ваших поглядів. Бачу, не вдається, ви застрягли в 70-х роках. Ну, час розставить все по місцям.  При читанні таких бздур і не такі асоціації виникають, як правило із згадувань найближчих родичів дописувачів по материнській лінії:)

Ок. ви тут подискутуйте - і напишете потім чи виходити мені на наступне весілля, чи я вже буду лишнім. Хоча ні, клієнти хочуть бачити мене - тому доведеться йди.  Побачимось на весіллі.

От і я не знаю, повіддавати завдатки чи що? ;)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти