Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Апаратура BIG
Апаратура BIG

Чомусь вважається що низький клас виконання потрібно компенсовувати придбанням кращого обладнання. Від дорожчого мікрофону якість співу не покращиться. Якість звуку так. Але це різні речі.

Я б навіть сказав, що має бути навпаки. Бо на якісній апаратурі всю лажу краще чути, бо на неякісному апараті "ревера" дав і "бумкає" і лажі менше чути

Чомусь вважається що низький клас виконання потрібно компенсовувати придбанням кращого обладнання. Від дорожчого мікрофону якість співу не покращиться. Якість звуку так. Але це різні речі.

Я б навіть сказав, що має бути навпаки. Бо на якісній апаратурі всю лажу краще чути, бо на неякісному апараті "ревера" дав і "бумкає" і лажі менше чути

Я теж спробую свої "5" копійок притулити - Олександру можливо (навіть не можливо, а швидше всього) дуже підфартило, що його БІГ працює нормально, бо як усі китайські апарати, ці блоки бувають вдалими і дуже не вдалими (і це в одній і тій самій партії - самі знаєте, не мені вас колеги вчити).

А тепер ІМХА про сам апарат - чув я його, відверто кажучи не сподобався - звучання на 3+, тиску нема... Я не буду порівнювати його з фірмою, бо то не про то мова. Але скажу так: якщо початківець хоче брати апарат на лабу, він повинен взяти щось трошки вищого рівня (навіть у даній ціновій категорії), бо якщо він має вухо, то "китайський" звук відіб"є будь-яке бажання далі працювати... Я би порадив взяти навіть якісь самопали - зараз майстри роблять чудеса за ціною тих самих БІГів. Я в свій час довго працював на динаміках та коробках Богдана Біби (львів"яни знають, хто не знає - була акустика під маркою SPECTR) - звучання було супер, і коштувало копійки, в порівнянні з фірмою.

Але реальним виходом з ситуації - послухати і порівняти (знайти в кого є, домовитися) і вже на слух робити висновки...

Yulianovich

Ігорку файний ти хлоп , але трохи теє...як воно ? ну  є там  жіноча пр...я  , а то мУжска...

так я  "торгаш" продаю два дорогих  войсовСких динаміки і пульт ... вже два роки не можу їх продати , але я  як і ти "не унываю" - ти ж не дуже плачешся шо не  беруть тут ( і ніде!!!)  твої кляпи  і    пРоЧе барахло...вибачай -  здав тебе шо ти теж торгаш  , але ти як завжди "вище"  зі своїм великим  торговим стажем (  ти  мені сам по скайпу розказував)

за plus-msk  брешеш - не  один , а пять раз  і "пожизненно"  ... раз не втримався із-за ставлення москалів до хохлів , до речі ти ,як цуцик підгавкував на протилежній стороні , а решта за перешкоджання замаскованим  торгашам одурманювати   простачків. Тепер не банять - не  можуть  до чогось  підкопатись.

nachtigall_ua

повір я на тебе зовсім не ображаюся - наоборот , коли ти виклав  довгий список  своїх девайсів Крестами, QSC, Войсами ...   то  першим бажанням, в знак примирення,  було -  привезти тобі  КАМАЗ піску і подарувати  дитячу лопатку  ...а  якщо серйозно - то потрібно вміти відмежуватись від умлівання над своїм "начинням" і  оцінювати без "пристрастия"  .

MIKOLA63 DEMENTSEVICH, Говорячи про образи я мав на увазі те,  що саме ти постійно стараєшся образити співрозмовника, причому навмисно... Про так звані "списки девайсів" то ти б уже мовчав би, га... Тут по багатьох темах аж сквозить іменно твоє "умлівання"  над тобою ж переліченими "фірмовими" виробниками... так що дивись перше за собою перед тим як старатись макнути у щось інших... 

 

nachtigall_ua

 Хлопці , що за неадекват ... що ж ви так вперто асоціюєте мою оцінку   BIG-а  чи    "дешовки"  CREST VS  із  собою.  Покажи  по тексту пальцем   де тебе  цілого, чи хоча б в деяких  місцях ,  образили  ... Ну просто дитячий садочок -молодша група.

 

 В світовому  "табели о рангах"   муз. апаратури  ні моя , ні твоя авторитетна  персональна  думка   нічого не міняє - все давно розкладено по полочках  . Просто хтось більше бачив і більше чув і  це треба донести "ищущим" без особистоі   "патріотичної"  зацікавленості Крестами, QSC, Войсами ...  .

ПРОСТО:  "знаю...чув... порівнював з тим-то і тим " . Решта , для простого  лабуха , непотрібна лірика... А то ще є тут такі, які обзивають  людей  неписьменними  нубами   і тут же їм читають лекції з кілометровими формулами і графіками. Умора... 

"Більше чути і більше бачити" не означає "краще вміни". Котрий шофер кращий, той хто їздив на 100 різних авто, чи той хто на 5-ти?

Тема нормально йшла і обговорювалася поки я 30 Листопада 2013, о 00:39 не офтопнув своїм повідомленням. Ну а далі пішов срач, ПАСи, міряння піпіськами.

По сабжу скажу наступне: судячи початкових постів, то ТС не так збирався обговорювати BIG, як моніторив думку для придбання своєї першої акустики. (До речі де він?).

Саме легше людині радити купити щось дорожче. А як нема коштів? Ви всі починали з нормального? То що може йому взяти кредит в банку (в наш час)  і "больно вдарити себе по кишені"? BIG принаймі має ілюзорну гарантію від продавця. Особисто BIG-а не чув, хоча мав можливість 3 тижні тому в Турці в барі. Візуально зроблений дуже так нічо.

 

Yulianovich, "...Тема нормально йшла і обговорювалася поки я 30 Листопада 2013, о 00:39 не офтопнув своїм повідомленням. "

Так йшло звичайне нормальне обговорення між користувачами, поки наш MIKOLA63 DEMENTSEVICH не почав тут усіх учити як правильно жити... . Йому чомусь усе тут не до вподоби: ні ніки користувачів, ні їх аватари, ні назви населених пунктів де вони живуть, ні апаратура якою користується не він. Тільки й робить що глузує над усіма... Може то криза середнього віку, хто зна...

ТС можливості бюджету описав тут: http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/6409/?page=1 1500грн. на 2 АС + підсилювач. Хто що йому радив є  в цих двох темах. Висновки хай робить кожен сам собі, ми дорослі люди. 

Дякую всім за поради та відгуки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти