Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Апаратура BIG
Апаратура BIG

А якщо взяти 2 маговських топа і 2 біговських сабвуфера, то за топами маговськими тих сабвуферів фактично не буде чути. Динаміки у біга штампована корзина, китайський магніт, а саме гірше диффузор із дешевої бумаги та добавками силікону, ну і плюс до цього всього катушка 2" і все склеєно дешевим клеєм, буде написано 500Вт, а реальних 200Вт. Вони взагалі не звучать і не грають, дешевий ширпотреб. ІМХО.

felixlife,+1.

Ой специ! Ой  професура!Шапку вже знімати?Людина тільки хоче почати грати по весіллях,бо музика в крові .І що ,на Магах,чи Бігах не заграє?Згадайте з чого більшість з вас починала,правильно з Кінапів,а народний динамік 4А32,чи підсилювач ЛОМО, А яка музика була-казка!Людина шукає бюджетний варіант і це цілком зрозуміло.Мені б наприклад тягати по сільських халтурах комплект Дінакорда,чи Півея було би накладно,а при грамотно підібраному бюджетному апараті-в самий раз.

Та чого ж,в мене є парочка фуфлових динаміків.Низа,заявлених 500Вт.Реально видають не більше 100Вт,та й то хто зна...Тому так і пишу.А от з того,з чого ми починали зараз не починає ніхто-часи не ті,та і "не почнеться" зараз на такому...

Мав змогу порівняти MAG MS115-2(дерево) & BIG PP(пластик),BIG звучить чистіше,чіткіше,яскравіше,з 'закосом' під 'фірму',але,одна колонка MAG,за звуковим тиском передавлює два BIGа.Десь півроку тому,мій кум придбав собі BIG EV 15(пластик,схожі на електровози зх5),працюють без проблем,тількі одного разу драйвер відкрутивсь,що буває навіть у 'фірми'.По звуку:випирає середина,якщо на повну потужність,тому додав до топів саби на динаміках MAG.Якщо економ варіант,то згодиться...

 

Нарешті одна Людина написала дійсно корисний відгук.Мене доречі зацікавили  Біговські пластикові пачки,дуже класно виглядають.Цікаво чи вони надійні,яка вага і що можете сказати про драйвер, Зі своєї сторони можу додати,що БІГИ мають важкувату катушку в середині,тому їх важко розкачати.А ватність,та імпеданс це різні речі.Так звичайно вони програють по відношенню до МАГІВ,але як кажуть у нас(Не имей AMATI,а умей лабати).Хреновенького лабая не врятує ніякий  Hi -End.

Нажаль надійність під сумнівом...позавчора "злетів" драйвер,везем до майстра...але,в мене на першій халтурі накрився динамік MAG,заводьський брак,от так,в знайомого джедая злетів драйвер в новому електровозі,лишень після пару-трійки халтур.

Не знаю як у кого і скільки працює BIG, а в мене вже трішки більше року. В місяць в середньому 3 халтури. Так за цей рік що вони у мене, тху-тьху-тьху, ще жодної поломки чи виї..са. Все працює як і повинно бути. Так, звичайно, не Електровози і далеко не жабенята, але заробляти - заробляють. На вулиці додаю ямаховські саби, трохи зарізаю низи (їх витягують саби) - і все село на 600 дворів слухає мою лабу. В залі лише Біги, і цілком достатньо для залу на 100 чоловік.      Так, я хочу перейти на Електровойси, але спершу потрібно заробити на них, і Біги, які майже всі поносять, мені в цьому дуже не погано допомагають. Я цілком згоден з Михайлом, не всі починали з Дінакордів, чи хоча-б з жабенят. А конкурентів треба прибирати, або хоча-б відкласти їх появу на горизонті за допомогою коментарів, які заставляють опонентів збирати більше коштів, а це набагато довше. А там дивись і взагалі відмовиться від задуму, бо не кожен музикант зможе викласти як мінімум 20000 і ждати зморя погоди - будуть замовлення чи не будуть... ОТ ВАМ І ВСЯ МУЗИКА І МАТЕМАТИКА. Бо колись теперішні метри починали грати по халтурах в основному на клубівських (БК) апаратах, то зараз все потрібно купувати самому.

Сьогодні забрали драйвер,перетерлась обмотка.Запитували майстра чи не потрібно перематати і інший,про всяк випадок,сказав що непотрібно.Коротше кажучи,таке могло статись в кожного,власне в мене це сталось з акустикою MAG,вже писав про це.Для пріміщення та невеликих банкетів двох BIGів вистачає,якщо вулиця то плюс 2 сабвуфери та кросовер з підсилювачем,або +саби та чотирьхканальний підсилювач.

Іван.Люди діло кажуть,а ви звинувачуєте їх.Зразу про Джі-бі-ели і електровойси.Ніхто нікого не заставляє зразу брати "ЖАБИ" чи "ЕЛЕКТРОВОЗИ".До них треба дорости.Але радять не купувати гімно.Шукати середнячковий апарат,який не на багато дорожчий,а може і по тій самій ціні(залежить де брати).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти