Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Апаратура BIG
Апаратура BIG

З тим питанням до адміністрації

З тим питанням до адміністрації

у мене 4 світлові голови біг працюють без збоїв близько 3 років,але якщо щось трапиться з ремонтом будуть проблеми і це стосується всі їхніх приборів,виходят нові а на старі моделі запчастин не випускають.

Хлопці я можу сказати так як ми зробили, купили 4х500 ват по 4ом динаміки ЕМЕНЕНСИ і пищалки до них зробили трох полоски......на низа найшли 2х700 МАККОЛІ,і зробили пачки самі....блок "Парк аудіо vx2400,пульт BEHRINGER UB1832FX-PRO.. І звучить бомба....Апаратура BIG  це буть шо...

Юрцю, підтримую!!!

FX-PRO.. І звучить бомба...

Якщо під терміном "бомба" мається на увазі те що від звуку у слухачів лопаються барабанні перетинки то і я підтримую

 

Знаю, що тема вже закрита, але мав змогу чути BIG, та рівняв з парками. Останні приємніші на звук, особливо низа, і високі. В БІГа лупить середина, високі потужні, але трохи "ріжуть", низів гарних нема (ніби і "бумкають", але то пластмаса). Власник мав думку перекласти діни в дерево, щоб поліпшити низа. Гадаю поліпшить, але не настільки скільки хотів.  Але то моя особиста думка... (BIG SP15 - 500w проти Beta 4215- 300w).

але мав змогу чути BIG, та рівняв з парками

Судячи по даті,  довго і грунтовно готувався  поєдинок "титанів"  - танка з глини  проти авіаносця з картону.

Може й так (про авіаносця), пару трійку років назад, в мене й тих парків не було, бренькав на 30гд 301. Але я то проживаю у глухенькому селі...

Саша, а що в глухому селі люди по іншому чують?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти