Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Апаратура BIG
Апаратура BIG

 Та і ми себе не позиціонуєм львівським гуртом , а хто ж ві такой користувач YulianovichЗвідки: м.Новий Розділ-Львів   може ви, страшно сказати, не наш

Так , ша-а-а... харош блудити !!!   Строго по тЄмі : "да здравствует BIG !!! "

Панове не сварітсі)))) мені абсолютно всерівно хто шо має ,я як і глибоко-шанований мною панYulianovich  хочу мати все своє  і все райдерне, і при нагоді ,щей на тому заробляти ,здаючи в оренду "малоімущим"(без образ ,сам такий))).

   Так,звісно, я міг в вище описаній ситуації ,взяти все  в оренду,але скажу чесно страшно було "крутити" незнайомий  апарат (брак досвіду) та щей для запрошених "звезд" ,та щей перед такою публікою...ціна похибки як на мене висока....інша річ коли все своє,знаєш чого чекати...

А прокатники коли дають сетап, то разом з звукачем і стейджменом. Ніц не треба носити і вмикати. Мати свій сетап це повна незалежність. Хоча то більше забавка і на тому грошей не дуже заробиш. (Кому вдається то за того радий!)  Все що заробляю, то і вкладаю в залізячки і дротики.

А прокатники коли дають сетап, то разом з звукачем і стейджменом

Так тож дорого ,напевне...,є сумніви що "шкіра варта виправи", плюс є великий ризик напоротись на "кркутого спеца" ,може я ходжу десь не туди ,але дуже рідко мені доводилось чути на теренах Львівщини добрий звук , я сам в тому баран ,але коли подивлюсь як деякі "специ" будують звук ,рука за валідолом тягнеться сама, рефлекторно.На вокальний  мікрофон низа до поліка ,бо так звучит плотно

Yulianovich: За лейби   ніхто не доплачує і не дякує.

 Все що заробляю, то і вкладаю в залізячки і дротики !!! ... бідака ... я читав і плакав    ... але , що ж  це  таке - постом вище??? 

І весь цей час була категорія музикантів котрі хотіли виділитись кращим підсилювачем, гітарою, йонікою. Бо лаблом в них не було що показати. Так продовжується і буде продовжуватись.   щоб при зустрічі (реальній чи віртуальній) поколотити понти


 

Микола63, щось незрозуміло?

Yulianovich

ти хоч сам розумієш , що  ти пишеш 

в тебе кожне наступне речення перечить попередньому ... 

Ставиш під сумнів мою адекватність? Ти психіатр, Микола?  Припиняй робити тут аналіз моїх постів і давати мені особисті оцінки.  Це робота модераторів. Ти тут звичайний користувач, як і я.

 MIKOLA63 DEMENTSEVICH, "...По нормальному інакше питають..."

От не тре образ... Як, тебе питати треба було, німецькою чи що? Ти що тут Цар що тобі ще й слова тре якісь "особливі" підбирати, сам то ти не дуже над ними задумуєшся, то усі бачать... Коля, не тре так зверхньо ставитись до людей і задирати високо голову над усіма ...  Хочуть люди дешеві цяцьки типу БІГ, СоундКінг і т. п.  - най купують і бараються з ними то їх справа, з часом прийде розуміння і поміняють ті залізяки на більш дорогі та якісніші. Але ти як бачимо все перед тим молодняком ніяк не заспокоїшся... Та мені після таких твоїх реакцій того PAS-а і даром не потрібно (і справа для мене не в його ціні я собі купую завше те що вподобаю) обійдуся пока що Крестами, QSC, Войсами та Васіними блоками, а ти й далі сиди тішся своїми 30-ма роками без ремонту...

 

Та не цар він, не цар. Гендляр вживаною апаратурою. Мав колись нагоду з ним поспілкуватись по Скайпі. Майже кожна розмова закінчувалась нав'язуваннями і пропозиціями щось в нього купити. Та хай собі торгує, але не потрібно себе так зухвало і по-хамськи поводити. Неодноразово тут його банили, з plus-msk вигнали за хамство, а він ніяк не порозумнішає.

 Було вище сказано що краща апаратура це як вияв поваги до себе і до замовників. Я  так не думаю. Коли музикант не дуже відчуває різницю між БІГ-ом і Дінакордом, то тут його дуже й звинувачувати не потрібно. Ну не чує людина, то не чує. Чомусь вважається що низький клас виконання потрібно компенсовувати придбанням кращого обладнання. Від дорожчого мікрофону якість співу не покращиться. Якість звуку так. Але це різні речі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти