Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Апаратура BIG
Апаратура BIG

Нічого я не закидав по поводу вашого PAS, це я вам відповідаю 100%, я його не те що не чув а в очі не бачив. Але не спішіть радіти і вважати себе самим крутим і розумним, я також не пацан розбираюсь в електрониці і чув багато хорошої апаратури, наприклад ні один транзисторний підсилювач не зрівняти по якості звуку з ламповим. Тож не потрібно мене закидати дуже загумними словами(алтеки, гудманси, гауси , атс...) не факт що ви самі розумієте їх. А з приводу поваги до себе і кліентів, то тут усе нормально, наприклад пересічному кліентові повігу що то грає, PAS чи  BIG, а після другого столу такий клієнт будучи не зовсім тверезим заплутається і пообриває  шнурки до колонок, а тут уже мова про ціну ремонту згорівшого підсилювача. Так що я не вмліваю від Біга, просто моя доля така що я маю заробляти не тільки на апаратуру а ще для своїх дітей,своєї  родини, і я вдячний Богу за таку долю, і ні яке хамло не має права обговорювати це. Але кому я це все говору, важе ж покликання заключається лише в тому щоб обсирати інших, тіпа, да ви тут усі в вушка тікаєтесь, а я самий крутий бо маю PAS. 

Своїми дописами  я намагаюсь  допомогти  колегам-музикантам   в виборі  якісної апаратури ,яка буває , образно кажучи , по ціні  " БІГа "

В ваших  писаніях  основне сімя... тобто зерно  - сам вляпався  ,  значить ближнього потрібно, як мінімум  , втопити .  

На цьому , як би сказав nachtigall_uaalles

 

Своїми дописами ви стверджуєте що потрібнго купувати дорогущу апаратуру, можливо б/у, можливо використовувану 30 років, але фірму, в чомусь звісно ви праві, фірма є фірма, я із цим не сперечався і не сперечатимусь. Але як ви це стверджуєте, як ви не можете зрозуміти що ви у першу чергу поносите не поганого виробника, а тих людей які є "щасливими" власниками того ж таки виробника. Яж нікого не хочу топити, просто є досить багато людей які хочуть грати, а грошей на дорогий апарат немає. Що прикажете робити? Тягнути останні копійки від сім'ї, чи купити бюджетний апарат. Піде справа, заробить бюджетний апарат на щось краще, не піде, той грошей витрачених на нього не так шкода.

 ....наприклад пересічному кліентові повігу що то грає, PAS чи BIG....   

Перевіряв таку точку зору. Висновок - НЕ ЗАВЖДИ ПОФІГ. Люди починають відрізняюти хороше звучання від поганого... Особливо коли вчора слухапи якісний звук, а сьогодні ні, чи навпаки... Хто взяв на груди 0,5 і більше, ну то тому ПОФІГ ВСЕ, і не тільки музика. Є максималізм і мінімалізм. Для одних (музикантів) це Електровойс, Динакорд і інша ФІРМА. Іншим - БІГ Соундкінг, Електроніка Поділля Том вух не ріже. Те грає і те грає. Москалик 412 машина і КІА, (наприклад) машина. Та і та їде, та і та ДОВЕЗЕ. Якість, швидкість і комфорт - різні. Кому як....

Так паньство,дозволю і собі два слова,може в пана Миколи і трохи різковата манера висловлюватись,(враховуючи стан речей в нашому шоубізнесі,вона має право на життя)але-ж  Він діло говорить,

Так звісно ,для початківця цілком простимо розпочинати свою карєру з га...на ,але-ж якщо він не буде постійно покращувати свій професійний рівень (мається наувазі як виконавська майстерність так і клас матеріально технічної частини)  то і про якісь досягнення в цій галузі не може бути й мови!!!!!!!!

    Повірте ,(перевірено неодноразово) клієнту все пофіг там де він вам ,за роботу платить копійки,а там де починаються справжні гроші ,там клієнт чує і бачить все !!!!!і вимоги до підрядника (лабуха) міняються кардинально.

Воно то так, є звичайно люди майже на кожному весіллі,  які розбираються у звучанні. Але наведу приклад, у мене в регіоні є  музикант який працює один, не джедай, а справді музикан, чи то технічний процес чи то його лінощі перетворили його у джедая зараз не про це. Одже має він у районі, чи не найкращий і найпотужніший апарат, але й має чи не найменше заказів, не черезте що сам працює під фанеру ( унас так працюють усі) просто це всеж його лінощі, не те щоб заграти щось навіть фонограму якісну лінь йому скачати, а то й буває зовсім під плюс пережатий працює. Висновок, нехай краще буде Біг, але в роботі, чим Динакор в гаражі.

Суперечка ні про що. За лейби на колонках ніхто не доплачує і не дякує. Це колись була різниця у звучанні. Скрипіло, фоніло і бдзиніло. Стояло питання щоб "дограло і не поломалось". На сьогоднішній день я щось і не чув щоб в когось вийшло з ладу обладнання. Ну там як винятки...  (Блок живлення від PSR , "кєвкнув" цифровичок Пресонус, згорів китайський лазєр). Все інше працює (БІГи, Бехри, Діни, Електровози, Жаби) і не думає псувати настрою власникам.  Я в цьому питанні трохи давно. Починав з 25-ГД-4, 2-А-9, МД-200, підсилювачів в кінопроекторів. І весь цей час була категорія музикантів котрі хотіли виділитись кращим підсилювачем, гітарою, йонікою. Бо лаблом в них не було що показати. Так продовжується і буде продовжуватись. Ну такі вже є лабухи щоб при зустрічі (реальній чи віртуальній) поколотити понти. А про те що на форумах присутні особи які займаються перепродажем і нового, і древнього обладнання це всім давно відомо. От тільки способи "промоції" у всіх різні. Хто обмежується "продажним"  розділом, а хто і там, і тут "промиває мізки". Продавати залізяччя потрібно ж ...   Так що погоджуюся з Олександром Дударчуком що потрібно працювати на тому на що дозволяє гаманець.

Так паньство,дозволю і собі два слова,може в пана Миколи і трохи різковата манера висловлюватись,(враховуючи стан речей в нашому шоубізнесі,вона має право на життя)але-ж  Він діло говорить
 На рахунок апаратури я також із ним згідний, але на рахунок висловлювання, миж не зірки шоубізнесу, а весільні музики, тож давайте не будемо принижувати один одного.

 Олександр Дударчук   Ви так зрослись з Бігом , що одне криве слово за  нього - це і особисто  для вас тЄжка образа  ?

Бодя  ,знаю одне , купивши  г-но марно надіятись  його потім поміняти-продати   (якщо це взагалі можливо !!!) без "попадоса" ... Гарвас вон , яку круту йоніку  ролЯнд  десіть (!!!)  і то не може за 100 долярів вІДдати ...    А потім можна і "привикнути" на все життя  до рідної гАпаратури   "стерпится - слюбится" ... чи  внуки обсядуть і вже й можливості  нема...Олександр вон теж підтвердить

Раз бєш  себе по кишенях  "сильно больно" , а потім "всю оставшуюся жизнь"  разом з клієнтами отримуєш задоволення від звуку  ... а бо ж наоборот  в  тих  же кишенях мнеш вяло , довго і нудно  ... нє Ігорку !?

Дешеве обладнання якраз і швидше продається. От  кількість продавців і кількість якісного обладнання набагато більша за кількість бажаючих зробити оновлення сетапу. От продавці і нашіптують "купуй, купуй, купуй...". Постійно робиться мода на якісь мікрофони, акустику, самограї, мікшери. Хто від цього виграє, музиканти? Дзузьки! Виробники і продавці обладнання та музінструментів. Який там ажіотаж створювався: PSR-3000! PSR-900! PSR-950!!! Не беруть? Не біда, розкажемо про "суперкруть" самограї Korg. Не буде спрацьовувати, то розкрутиться що інше. Ще недавно про Дінакорд Повермейт мало хто чув. Зараз він у всіх на слуху от і кинулись купувати і ... продавати. Що наступне? Пресонуси? І так по колу. Всім треба гаму-гаму. P.S. Микола63, не переходь на особисте. Бо в тебе аргументи закінчуються дуже швидко, а потім починається банальне хамство. Це не вперше. Тебе банили, банили, але тобі "як солов'ю". Що я продаю це моя справа і до "Апаратури BIG" аж ніякого стосунку немає.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти