Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Апаратура BIG
Апаратура BIG
1

Гроші на вітер... особисто моя думка про якість звуку після прослуховування BIG-а...

Міша нікого не слухайте   БІГ на свої гроші вартий на 100%    Маю справу з магами і бігами, то біги мені більше подобаються!!!і на багато лекші!!!!!!! но біги є різні

Правильно,нікого не слухай!Краще послухай апаратуру,яка тебе зацікавила.А зразу після прослушки запусти у саму пісню на ХОРОШІЙ апаратурі відомих виробників.Відповідь на твоє запитання відразу спливе на поверхню.А що саме з апаратури тебе зацікавило?Для яких цілей планується?

Хоча я також вважаю,що гроші на вітер...А продати таке потім ой як нелегко.

1

Необов'язково купляти Big, аби грати по весіллях.

Решту вже все куплено?

1

Я так зрозумів, що якби були гроші наприклад на  Electro-Voice то подібної теми не виниклоб. Скажу вам так: непотрібно соромитись того що не вистачає коштів на апарат, бо всі ми колись були початківцями і майже всі починали не з супер-пупер дорогої апаратури, а хто з чого міг, хто з кінапів, а хто з китаю, залежно від епохи. І я також свого часу спробував і китайський і радянський ширпотреб. Моя думка така що до дорогої апаратури треба дорости, згодом час покаже чи потрібна вам така апаратура. А на рахунок Біга скажу, що маю підсилювач такого виробника, вже у мене півтора року і за цей час я ще ні разу не пожалкував що його купив, все добре працює, досить пристойний звук за такі гроші, правда я брав його з досить великим запасом по потужності (майже в два рази щоб вічувати себе впевненіше), зате тепер звуку даю на половину, для моїх топів це з головою, не розхвалюю, просто кажу те що є, за акустику даної фірми нескажу нічого, бо не мав такої і неслухав. Тож бажаю вам вдалого вибору, і нехай ваш вибір співпадає з вашими можливостями.

"BIG" - це величезна купа ЛАЙНА.  І не варто навіть обговорювати це жахіття!!!!!

А у 80-х дійсно починали з кінапів. О то була фірма. Хотілось би повернутись до тих часів, але із сучасним обладнанням (маю на увазі підсилювачі, акустика).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти