Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Апаратура BIG
Апаратура BIG

Так річ навіть не в купити чи продати, а в елементарному звучить незвучить,Звісно клієнту пофіг шо написано на акустиці ....але саме звучання якісне чи не якісне відрізнить 99% народу (залізобетонне ІМХО).Звісно сам , дорогий ,якіснтй апарат не дає жодної гарантії успішності (тут купа факторів ,всіх не перечислити),але на моє глибоке переконання ,неякісний саунд  ,навіть при наявності всіх інших якостей (виконавська майстерність,артистизм,харизма) не дозволить колективу отримувати гідну (високу) плату ,за свою роботу і користуватись востребованістю у клієнта який готовий цю суму платити.

  Минулих новорічних свят, у мене ,зірвались два дуже "жирних" корпоративи у народних депутатів ,по причині нерайдерності мого апарату.

   А так для "натовпу" за копійки звісно і саундкінг "проканає".....

Бодя в одній темі ти сказав "позолочені"  слова: "строго по темі"  ,  тобто мав то -то і то-то , порівнював з тим-то і тим-то ... і ні в якому разі   "хтось вроді казав"   чи   "начитався з переляку в ГУГЛІ "

Те , чим займаються  тут  певні відомі персонажі  - називається словорукоблудством .

...А так для "натовпу" за копійки звісно і саундкінг "проканає".....

Та навіть совецький підсилювач в монорежимі "проканував" з колонкою з 2 широкополосними динаміками, дифузори яких були поклеєні папером з шкільного зошита (біле і чорне) . Такий от МУЗМАЗОХІЗМ. Але то скоріше не "проканувало" А КОНАЛО... Ну на фіг

Не беруть? Не біда, розкажемо про "суперкруть" самограї Korg.

Yulianovich  дозвольте прокоментую сказане вами ,словами знайомого "пацанчика из басоты" :"Лоха надо учить..." Рахую лабух .як і будь-який бізнесмен))) (для запобігання подібних ситуацій)зобовязаний постійно займатись самоосвітою і вміті чітко визначати преорітети та цілі яких він хоче досягти, від вчинення тих чи інших дій,тоді йому ніхто нічого не зможе розказати.ІМХО

bodja lykovskij, ну не все так кардинально. Хто розрізнить при "сліпому тестуванні" марку підсилювача, мікрофона, АС? (Я не про слухачів звісно). Перша проблема це те що музиканти не вміють настроїти апаратуру. Ну не хочуть вникати і крапка. Хочуть купити і щоб "воно" само КЛАСНО зазвучало. Так не буває. От і купують-продають-міняють і так по колу. Купують в одного продавця, то кожен раз він і каже:"О, цей мікрофон (АС, синтезатор, підсилювач) трохи дорожчий, але вже набагато кращий". Ну або йдуть до іншого... 

 Богдан, коли нема потрібного обладнання, то береться в оренду. У Львові живі супер-команди всі грають на орендованому обладнанні. Такий час.

На рахунок самоосвіти цілком погоджуюсь. Тільки вона повинна більше базуватись на практичному вивченні, а не читанні гілок форумів. Коли я починав, то нету не було, ходили і їздили до когось слухали/порівнювали. Тепер ніхто і дупи не підніме. YouTube, форуми і всі все знають.

Та навіть совецький підсилювач в монорежимі "проканував"

В мене Фенікс був побутовий ,80 ват і акустика Форманта ,одна колонка розпиляна на двоєПульт ТСМ ,самопальний реверок, мікрофони непамятаю які ,15грн штука (кольорові) .Я на басу Роден 79 року, Братик на 190-й ПСРці,канало!!!!!!!

Ну не хочуть вникати і крапка.

100% погоджусь ,тому і писав про самоосвіту...

bodja lykovskij 

не вір, дядя обманює ... у львівських  живих  командах   завжди  знайдеться  один-другий музикант  з якісним власним апаратом ,   а коли заказчик добре платить  - тут вже гріх не взяти в аренду щось серйозніше  . Далеко не тРа ходити Гарвасова жЄва супер-команда мала всьо своє  і то є всьо задУкументовано в ютубі ....прошу панів переглєнути ...О !!!

Хто з львівських має свій сетап? (Я про живі склади з беклайном і барабосами). Все стоїть по клубах готове. Приносять хіба гітари, клавіші, залізо і малий барабан. І чому ми мали? Ми і маємо. І все райдерне, уявляєш. Але це не показник.

І чому ми мали?

тому, що хвилину назад було сказано  живі супер-команди всі грають на орендованому обладнанні

... ну не файно так на очах у всіх дальше займатись словорукоблудством .

Я ж написав що наш випадок не показник. Та і ми себе не позиціонуєм львівським гуртом. А з львівських я наразі нікого не знаю. Хіба "Зимна Вода" . (Львів такой трішки велике місто).  Може маю неповну інформацію. Якщо знаєш хто працює на своєму, то озвуч.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти