Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Апаратура BIG
Апаратура BIG

Діма, я нікого не звинувачую. Просто сам попав був в таку ситуацію, але коли "метри" послухали мою роботу на "гавняних"  Бігах, то згадали про Аматі і лабати, і зрозуміли що у них з"явився конкурент, який відбере в них не один шматок хліба. Да, я дійсно хочу перейти на Електровойси, вже й визначився з апаратом та продавцем. Просто я ж писав про те що для придбання "фірми" мені допомагає всіма поносяний Біг. А себе він відробив буквально за декілька місяців...

підтримую!
Чи вистачить 2 колонки JB sound s215v для вулиці та який підсилювач до них обрати.

То залежно на котру "вулицю"....

http://showmarket.com.ua/data.php?langId=1&dataId=10933&catalogId=236

Подивився я на характеристики, інформації, звичайно, море.....  який тиск видають невідомо, а те що 600Вт абсолютно ні про що не говорить, тільки те, що підсилювач треба не менше 1000Вт.

Особливо мені сподобалось "чутливість 97Дб( +-2 Дб) " тобто може гуляти в межах 4Дб, а якщо врахувати , що різниця в 3Дб - це в два рази, то дуже цікаві характеристики. Крім того невідомо як вимірювали? 1Вт/1м чи якось інакше?

Але найбільше здивувала ціна.  Я починаю вірити в чудеса.....

Для вулиці на 100-150 людей.

Щоб відповісти на це питання потрібно або покористуватись акустикою , або мати реальні характеристики, а те, що пишуть, то єрунда повна.

Мали весілля у себе в дома минулих вихідних, озвучували підсилювачем BIG KS22, якуй прослужив мені вірою і правдою ось уже близько двох років. І от на цему весіллі, після другого стола, в  самий "розгар", мій колега, випадково перекидае стакан чаю, принесений  тількино нам і поставлений господинями біля самого підсилювача, і перекидае " деже вдало", прямо на решітку кулера одного з каналів..... Але ніби все добре, підсилювач грає, тай виключити немає як бо саме танцюльки такі що аж земля дрижить (коли працюєм на виїзді, завжди берем із собою для страховки старичок Парк, який до цего часу ще ніразу нам не пригодився, сьогодні не взяли)., коротше, Вирішую просушити БІГА в процесі, беру у фотографа фен, він ним об'єктив камери сушить, і починаю сушити, якби ж я знав що я не сушу а ще далі вдуваю ту злощасну рідину. Під час такої сушки, буквально 5-10 секунд, один канал у мого БІГА.......здох. НУ все , настрій портиться миттєво, де хто з гостей кричить що у нас не грає одна колонка, я ж напарнику кричу що ти попав, через твій чай спалили підсилювач. Що робити? Вирішую так: БІГа не виключати, не тривожити гостей, напарник кілька хвилин працює сам на одному каналі, яж машиною змотаюсь за старичком ПАРКом, благо не далеко. Не було мене хвилин 10, коли привожу ПАРКА то його вже й не треба. У БІГа хоча один із каналів не робив, кулери крутились усі чотири, вони скоріше всього і розігнали той бісовий чай і канал включився назад " от таке чудо китайської техніки". Парка так і не підключали, весілля "без сюрпризів" дограли до кінця, а вчора іменини, все працює добре як і працювало. Я не являюсь агентом торгової фірми і нікого не агітую зараз бігти в магазин за Бігом, Боже збав, просто хочу сказати що (хоча його тут на сайті дуже сильно змішують з гімном)   він свої гроші відпрацював, і не одноразово. А те що так багато писанини , вибачте, просто може декому ця історія стане в пригоді, і він не повторить моєї помилки , що не треба ставити біля апаратури ніякої рідини , будь то чай чи горілка.

Все вірно, жодних склянок з кава/чай/капучіно поблизу обладнання не повинно бути. Років зо 25-ть мали випадок коли звукач поставив горня з молоком на підсилювачі (3шт.). Ну і сам вдрулив... Миттєво вимкнули, розкрутили і поставили біля пічки (діло було на "дворянському" весіллі). Ввімкнули резервний 4-й підсилювач і домучили захід. Випадок запам'ятався на все життя. І сам не ставлю поблизу сетапу/інструментів стаканто і на інших сварюся.

...в знайомого джедая злетів драйвер в новому електровозі,лишень після пару-трійки халтур...

Джедаї,вони такі...

поставив горня з молоком на підсилювачі (3шт.).(  Yulianovich)    ... три портстигара отечественных. куртка замшевая...три куртки". ( Шпак)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти