Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Апаратура BIG
Апаратура BIG

Олександр Дударчук

Колишній напарник теж три роки(!!!) без ремонту сношає свій  BIG       ... а заодно і свої вуха .

А до речі мій PAS -ік  ,  чистокровний німака       , вже 30 років без ремонту ...  і завжди  "полЬный"  єлей на вуха і бальзам на душу

А до речі мій PAS -ік , чистокровний німака , вже 30 років без ремонту ...

А ти случаєм його продати не маєш бажання?

О ,  тільки німці на мотоцИку  

nachtigall_ua

  тут як тут

 

продати не маєш бажання?     ...але ти "проніцатєльний" твій дідо случаєм не Вольф Мессінг  !?     вибачай за такі підозри , але  твій нік ... бракує тільки   повісити шмайсера на шию

Є два PAS-и ,але бажання продати - ні одного   !!!  ...   а в тебе й  немає стільки , щоб купити.

MIKOLA63 DEMENTSEVICH,

О , тільки німці на мотоцИку

nachtigall_ua

тут як тут

А то... 

А тебе вже й по-людськи спитати нічого не можна? 30 років без ремонту.... 

З приводу шмайсера на шиї - прийде пора начепим ...

 По нормальному інакше питають і мені ніколи не впадло розказати і показати ...навіть , почепи ти хоть  рогатку

По поводо "сношання вух", я не стверджую  що у БІга звучання як у фірми, маю Парк а використовую все одно Біг, мене він більше влаштовує. А от за 30 років людський слух не покращується. 

По поводо "сношання вух", я не стверджую  що у БІга звучання як у фірми, маю Парк а використовую все одно Біг, мене він більше влаштовує. А от за 30 років людський слух не покращується. 

Олександр Дударчук ви  вилізли на табурет і кажете  , що бачите весь світ ваш скепсис за 30 років рівноцінний   авторитетній думці фірмана в ракетобудуванні .

Як можуть вплинути "ваші вуха"  на  старі 30-40 річні динаміки (алтеки, гудманси, гауси , атс...)  гітари,  клавішні  - звучання яких досих пір залишається "еталонним" ...  а ви  чули старенький підсилювач   Australian Monitor (2  х 600 ват)  ??? не чули і не почуєте - досі бажаний девайс на самих крутих студіях світу .      Може б ви  їм "авторитетно"  заявили, що вони там вже поглухли  за 30 років 

Шановний пане Миколо , це вам потрібно перестати вважати себе Богом і спуститись з небес на грішну землю і тоді можливо до вас дійде що моя фраза "за 30років слух не покращується", абсолютно не стосується музичної апаратури і звуку взагалі. Я мав на увузі те що не всі  люди коли  стають старшими,  стають  мудрішими, є й такі що стають маразматиками, і абсолютно бездумно ображають оточуючих своїмо закидами, наприклад, як: "сношання вух" або "а в тебе немає стільки, щоб купити"......

 Олександр Дударчук

Ох, як нас заїло "сношання вух бігом"... образив я вашого бігця... але я  мав на увазі  свого колегу - ваш  же підсилювач " вродився", безперечно, набагато кращим

Ваш закидон був по поводу сумнівної якості  тридцятирічного PAS на даний момент ... ви би краще в "МУРЗИЛКУ" писали  ,  чи що...тим більше , що по фотографії бачу який ви гарний дідо

Хто поважає себе і клієнта той завжди вдосконалює звучання свого апарата ( враховуючи  затрати в рамках розумного ) . А ви продовжуйте і  далі вмлівати  від свого біга ...така видно ваша доля.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти