Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?
Підсилювачі 2SC (QSC), або як кажуть "Підсилювачі від Василя"- ?

З Дядьками і вуйками які не мають поваги до своїх колег і не хочуть назватись справжніми іменами я спілкуватись не хочу. І прошу не давати коментарів  на мої теми ваша думка мене не цікавить.

Мушу вас розчарувати, користувач не має права обмежувати інших користувачів сайту в правах коментування тем. Долучились до теми - майте терпіння читати чужі коментарі. Або не читайте тему.

Ціна 400$ можу зробити новий

Тепер зрозуміла причина вашої активності в темі. Але пропонувати своє критикуючи конкурента - шлях дивний. Хочете рекламувати свій товар - пишіть Адміністратору (Метельський), оплачуйте, створюйте рекламну тему.

З Дядьками і вуйками які не мають поваги до своїх колег

Хто би говорив про повагу...

 

і не хочуть назватись справжніми іменами

Моє право.

 

я спілкуватись не хочу.

Ваше право.

 

І прошу не давати коментарів  на мої теми ваша думка мене не цікавить.

Не ваше право.

 

А користувачам які хочуть купити якісний підсилювач раджу звернути увагу на BEHRINGER iNUKE NU 6000. серії при вазі 5.5кг 3000вт при 4ОМ. на канал.

Хто би сумнівався про особисту зацікавленість, читаючи ваші дописи. Але поточна тема  - про 2SC, а не про все решту, і тим більше не комерційного характеру.

 

Факт, що продукція 2SC спричиняє такий лютий батхерт у конкурентів, не може не тішити...

підскажіть де можна придбати підсилювач 2sc цікавить модель 2sc3451 може бути і бу дякую

Скажіть будь ласка які саме моделі є 2сц. І ціни

Пару постів вище відписав Василь Котченко.Пиши в приват і він тобі розкаже абсолютно все.

Чи варто брати оригінальний підсиювач QSC RMX 2450, чи все ж взяти 2SC такої ж потужності, не переплачуючи грошей за фірму? Чи сильно відрізняється в них звучання, тому що ,я так розумію, схемотехніка в них приблизно однакова? І ще, чи відрізняються по звучанню підсилювачі QSC RMX 2450 і QSC  RMX 1850 HD, десь прочитав, що  QSC RMX 2450 звучить трохи різкувато проти RMX 1850 HD. На що вказує приставка HD?

Роман Ремінський, якщо маєте акустику за кілька тисяч доларів, то можете брати американську фірмУ. Щоб було все кошерно))).

чи відрізняються по звучанню підсилювачі QSC RMX 2450 і QSC  RMX 1850 HD, десь прочитав, що  QSC RMX 2450 звучить трохи різкувато проти RMX 1850 HD. На що вказує приставка HD?

 

схемотехнічно вони однакові,HD-для тяжких режимів(маєтся на увазі не входить в термал на 2Ом)схемні копії зроблені з моделей 4050-схемотехніка інша і звучить ліпше

 

Всім привіт ! Питання до п.Василя, користуюся підсилювачем 2sc 3451вже півроку, ніяких нарікань на роботу, за вийнятком одного, нещодавно помітив, що чере деякий час починає тускло горіти індикатор PROTECT. В чому причина ???

напруга більше 220 вольт

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти