Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

Тисмениця. Я просто навів  приклад що ноутбукограям і 3000грн норм., а коли скажеш 6000 то людина в теперішні часи скоріше всього віддасть перевагу відтворенню з ноута за 3000, от вам і конкуренція, того я вище писав, якщо була б фіксована мінімальна такса, то можна було б конкурувати, а так треба виходити з того що маємо!))))) А взагальному в ідеалі хотілося б в  такому складі виходити(клава, гітара,сакс, ну і солістка), просто дуже люблю коли ці два інструменти в живу,я маю на увазі по мінімуму!

Незнаю...у нас все навпаки.....хлопці які беруть від 300 баксів (відповідно працюють на ті гроші) весь час в роботі...а "мінімалісти"))) перебиваються одною двома халтурами в рік....

Одна з моїх освіт, це менеджер з реклами....так на одному з перших занят з проф спеціалізації говорилось ...Реклама того чи іншого товару може бути дещо перебільшена і злегка прикрашати реальність, це тільки на користь.....але якщо задана інформація не відповідає дійснотті ,чи то занадто перебільшена чи навіть якщо примешена ,то товар ніколи не продасться....Тобто до чого я веду, клієнт  все бачить і розуміє ,навіть на інтуїтивно...якісний продукт завжди продасьться....за гідну ціну....Не такі наші люди вже і бідні....В нас в районі в самих престижних кабак як колись по вихідних було забито ,так і тепер нічого не помінялось...На запраках купа машин...всі катаються...життя триває....то тільки бюджетникам туго і то не всім....більшість же навчилась пристусовуватись і чудово себе почуває....Інша річ що просто величезній кількості сучасних лабухів бульше ніж 3000 грн платити просто немає за що.....Чомусь оператори,тамади,весільні  зали....і всякі там інші різноманітні шоу ,аля феєрверки і дівчата з великими .....зміями))) цін не опускають а тільки піднімають....Просто їхню роботу видно ІМХО....

Золоті слова, Бодя,  клієнти  платять за якісну роботу, і це стосується любої сфери, а не тільки музики)))

Читав, читав .... багато вже сказано, вже як книжка написана )) , в кожного своя думка і кожен по своєму прав. А от що скажете за роботу на молодіжній дискотеці відносно "в живу"? Там 50% діджеїв давай, 10% польки, 20% так зване ретро-фм, 20% всяке та різне. А де ж там вживу що робити? Фонограми і тільки фонограми в таких випадках. І то, ще коли попадеться публіка простіша, що десь та вдається трохи поспівати - то вже себе й "на коні" відчуваєш бо не лише включав, а ще і співав. Особисто я не проти "роботи в живу" але коли публіка більшого не потребує, а цілком і повністю задоволена тим що є - то чому б і ні. Десь на початку була фраза "Співати під плюс заглушивши середину" - то повна лажа по іншому і не назвеш, таке в моїй практиці іноді буває хіба десь на якомусь шкільному концерті коли озвучую. Знайдуть діти або вчителі пісню, мінуса до неї немає, а співати треба, ну то задавиш їм серединку, верхів більше, низів і перекрикують. Але то справді не вихід. Далі. Знаю таких музик, що раніше грали вживу, та так грали, що ще треба пошукати тих, хто б переграв їх бо такі віртуази, що здається на одних 32 і 64 могли б весь вечір відіграти. А зараз вони що? Та кажуть "Накой мучитись, надриватись, лабанув фонограму і публіка балдіє". А з голосом в хлопців все впорядку то в результаті виходить що: "Не головне процес, - головне результат". І я з цим солідарний. 

Зараз, звісно знайдеться хтось, хто скритикує звідусіль мої слова вище сказані, але як я сказав на початку "В кожного своя думка і кожен по своєму прав". В кожного по місцю проживання свої правила, статути, позиції публіки і їх вимоги - і залежно від того кожен і налаштований на свою роботу - хтось в живу МУСИТЬ, хтось від того що має таке бажання, а хтось не робить бо то цілком зайве і більше від  того, що ти гратимеш в живу, - не заплатять.

Доброго дня пане Олександре!

1. Тут ніхто не сперечається, і не критикує. Тут люди пишуть свої думки, і побажання, тут ніхто не говорив про дискотеки!

В більшості мова йде про розвиток (живої гри),(та відтворення з ноубука), на забавах,тоб то (весілля, ресторанни). Що дуже не рівний баланс можливостей  для (живої гри) (та відтворення з ноубука), що люди які грають в живу повинні більше вкладати ніж ті що відтворюють з ноута, а заробляють одинаково, або ж ще йдуть мінусом відтих хто відтворює з ноута.

Мудрі слова! "Накой мучитись, надриватись, лабанув фонограму і публіка балдіє", а навіщо інакше, щоб зіграти той самий твір вживу треба сісти, написати стиль,або ж його купити, бо інакшого шляху грати вживу немає, а це означає що людина мусить попрацювати, або вкласти свої гроші, а для відтворення, треба просто зайти в інтернет і скачати ту чи іншу фонограмму, в більшості випадків безкоштовно.

2. Треба поважати роботу один одного і робити здорову конкуренцію, щоб люди могли самі вибирати за що краще гроші платити, чи за живу гру, чи за відтворення з ноута, але для цього як най менше треба зробити мінімальну ціну на забави, Щоб не було такого що той хто грає в живу підлаштовується під того що відтворює бо йому і за такі гроші вигідно відпрацювати забаву, ну і саме головне зрівняти баланс отримання матеріалу (Стиль,фонограмма)

Ну що можу сказати. На музичному поприщі я з 1990 року. Починав з бас-гітари, потім клавіші (багато, і різних) остання с700, потім клавіші і ноут, вже більше року один ноут. І хай хтось лише спробує сказати що я не музикант, до речі основна спеціальність вчитель музики музичний керівник.

Якщо людям потрібно порізати дрова, їм байдуже чим ви будете різати - чи дружбою2 чи штільом чи зубами, аби були порізані. Викопати льох теж легше екскаватором, а потім лопатою підрівняти... І таких прикладів можна навести дуже багато. Люди добрі, адже прогрес ще ніхто не відміняв,  Я розумію що в західних регіонах ще й досі фірмани в пошані, та й коней багато, а у моєму селі донедавна був один коник, і того вуйко продав і придбав собі мотоблок. Хлопці, колеги - на дворі вже друге десятиліття як настав 21 вік...

І хай хтось лише спробує сказати що я не музикант

Ви не музикант...колись були ...)))

Співак..вчитель музики...шоумен ...то звісно так дятьку...но не музикант))))) не діючий))))

Люди добрі, адже прогрес ще ніхто не відміняв

Гімно до ногавиці...)))  А давайте уявимо ситуацію ви приходите в бордель замовляєье собі блондинку  з Дінакордами пятого розміру ...а вам приносять не її ,а насос і і гумовий манекен...прогрес...))))

П.С. Співайте собі наздоровя під фонограми ,нічого проти немаю...сам під них дофіга наспівався.....но музикою то називати...вибачте...не то пальто

 Люди добрі, адже прогрес ще ніхто не відміняв

Ну тоді в 22 столітті а може і швидше Вас також не буде потрібно - все зробить техніка?

І музику почне писати лише комп - композитора не буде потрібно. Ну і авторське право надіюсь запрацює у нашій країні - де за свою працю я буду отримувати винагороду(як аранжувальник - людина що пише фонограми). А так всі використовують фонограми, але їх також хтось пише. А так получається Ви посадили город картоплі, а копають її і їдять всім селом.

так - я також висловив свою думку (так я також використовую частково фонограми - працю інших людей, але намагаюсь писати свої аранжування та обробки).

Ну а прогрес може нести різні наслідки, як позитивні так і негативні.

Ну і авторське право надіюсь запрацює у нашій країні

Нє не запрацює...))) І ще .А нєфіг свою працю зливати в нет....треба за неї гроші просити....навіть це сайт давно пора реорганізувати.....тобто зробити платним...

хтось працює а хтось насолоджується))))

Відносно зливання Ви праві - всі мої авторські роботи (пісні під ключ) знаходяться тільки у них та у мене. За цей продукт вони заплатили кошти, тому в жодної із сторін не виникає бажання викидати фонограми. Але є випадки витоку на коцертах, на площадках різного роду і тд. тп. Але у більшості випадків роботи зливаються за просто так. От як аранжувальники трішки затнуться - можливо і ситуація не буде виглядати такою безперспективною та однобокою.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти