Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

http://www.youtube.com/watch?v=23FfYvoCoqE

Ось ще до прикладу

На столах пиво і  тюлька

Зате в музик за шию і в міхах  баянів  напхано  євро

В народі кажуть не хлібом єдиним  ::???

Хтось казав що в нас інша культура

Та ні в нас культура викидати після першого столу скислу їжу на гноярку  на 10000 грн

 

 

 

 

 

 

Бо ніяк у нас не можуть второпати, що на забаві головне не кількість страв і не в скільки "поверхів" тарілки з наїдками стоять, а НАСТРІЙ, а Настрій створює МУЗИКА.

 Бо ніяк у нас не можуть второпати, що на забаві головне не кількість страв і не в скільки "поверхів" тарілки з наїдками стоять, а НАСТРІЙ, а Настрій створює МУЗИКА.

100% - !!!

 Бо ніяк у нас не можуть второпати, що на забаві головне не кількість страв і не в скільки "поверхів" тарілки з наїдками стоять, а НАСТРІЙ, а Настрій створює МУЗИКА.

Вже потроху починають " ТОРОПАТИ", якщо взяти аналіз пару вже відпрацьованих халтур.... ( до речі дворянських ). А якщо вже туди приходить культура проведення  свята  - то є надія, що прогрес буде. І ще одне відстеження - все залежить чи розуміють саме молодята, чого хочуть від Свого Весілля.  Якщо є гроші і понти - сюжет " Чотири Весілля "  гарантований.Хоч  правда  однобокий - Ми такі як не Всі.... Якщо є розум, смак, культура і звісно гроші ( може і в меншій кількості) -  то Є повноцінна забава з моральним і матеріальним задоволенням. Все з часом...

P/S. Анекдот про культуру, гроші і  задоволення:

Два земляки на заробіках в ........ ( не важно), за робили трохи грошей і в перший чесно зароблений вихідний врирішили їх потратити.

Поскільки приїхали заробляти а не виживати - від Алькоголю відказались, щоб  не слабувати і вийти на роботу на другий день....

Вирішили піти в дім розпусти ( а на двох лиш .... 50 долярів)..

Прийшли, питають - " Що ми можем " виграти"  на ці гроші....?

Шефова глянула на ту суму, тай каже: - " Хіба один, другого...."

Вони подумали тай кажуть : - "  То нехай буде..... А гроші кому давати?????..... "

 Сумна Байка ? Правда?

Я як скрипаль, дуже негативно ставлюсь до фонограм, але поки народ того не усвідомить так і з сумом МУЗИКАНТИ мусят на то дивитись. До мене неодноразово на весіллях звертались, щоб я "переключив" іншу "дискету" ))))))))  і я то слухав тримаючи в руках скрипку !!! І нажаль багато "хляпачів" з ноотбуками зайняли місця, ріжуть ціни, перехоплюють роботу............ . та поодинокі музиканти безсилі перед тією деградуючою масою. Дасть Бог все змінеться, і музикант буте займатись музикою, а "хляпач" буде заливати бетон !

Але відповідні заклади вимагають і відповідну музику..... років 15 тому. у м. Львові на Академіка Гнеатюка в ресторані Оселя я працював, так мене багато " музиків" пробували витіснити, нормальні заробітки там були бо ресторан не дешевий був......... ! Та вимога в адміністрації була одна : музика тільки в живу, грати тільки на скрипці, саксофоні, цимбалах, флейта, акордеоні, і багато іншого.... залежно від клієнтури.. каменем спотикання для таких "музиків" були умови і вимоги !!! Немало тоді скрипка дала заробітків, немало акордеон для французів звучав..... але зараз розвелося "всяких" ... так і ще як голосно тут вміють на сайті коментарями розкидатись ))) Хоча таке примітивне не мало би права навіть дихати про таку "матерію" як музика !!!

Читаючи коменти окремих "метців" )) робиться і смішно і страшно....... ! Та музиканти справжні мають памятати, в галасливому і шумному лісі, серед великої кількості різної пташини, залишилась розумною, і яку всі поважають - стара сова. Вона мовчки слухала весь "балаган"

Хоча таке примітивне не мало би права навіть дихати про таку "матерію" як музика !!! в

Пане Олег ,вибачте але ми ся здаэ шо вас вже трохи занесло,доречі серед тих же бетонярів  є люди які своєю освітою ,вихованістю та відчуттям прекрасного взують багатьох віртуозів з консою за плечима...неможна так зневажливо говорити про тих хто ,своєю каторжною роботою,вам дає заробіток і можливість займатись своєю улубленою справою,майте повагу!!! А на саті можуть висловлюватись всі хто має бажання шось сказати,за умови що він не порушує регламенту.

  П.С. а тих "хляпачів" на ринок привели вибачте ви і такі як ви ,яким було взападло грати своїми руцями і почали шукати мінідиски і тд і тп... так що за шо боролись на те й напоролись

bodja lykovskij ви помиляєтесь. Я не "напоровся" ні на що. І тим більше я ніколи не шукав порятнку в фонограмах так як ви говорите. І не привів я на цей "ринок музичний" нікого. Стосовно бетонярів, то я ствердно можу сказати, що не ті платять котрі працювали цілий день, а вечором дають нам заробити, а прирівнюю тих "музиків" до бетонярів котрі елементарно не вміють тримати, і незнають як - пальчики на клавішах. Я це бачив, ноотбук, активний апарат, фонограми, і є музика. Я проти професії бетоняра такої потрібної, нічого поганого не маю. Але дявлячись на руки, і постановку рук тих людей, то можу тільки їх прирівняти до "майстрів каменя" А мені говорити що я когось "привів"..."вивів" ))) - не треба. Я працюю як працював. І дай Боже всім вмілим людям робити свою роботу. І відповідно заробляти !!!

А стосовно "своїх руць, чи мінідисків" ))) пане bodja lykovskij не варто такого писати мені. Я знаю що кажу !!! Я своїми "руцями" працюю на інструменті, і досить вправно!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти