Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

"...а в нас музики бігають з трусами на голові..." -!

Богдан, в доповнення твоїх слів "...а в нас музики бігають з трусами на голові..."  стандартний танець  ГОЛУБКА. Ведення ніби нічого, зате музика тне торба

http://www.youtube.com/watch?v=_uP8IB1Vkcc  - ці діти, дай їм Бог здоровя,  точно від ЖИВОГО МУЗИКИ....

точно від ЖИВОГО МУЗИКИ...

З першої ноти видно що тато добре вмів грати....і з темпу не збивався...

http://www.minus.lviv.ua/blurb/syntezator/B/29780

Клепають кантору. Певно будуть валили наживо..)))))

То точно будут валити ))))))) аж в грудьох сі зимно буде робити від тої музики )))))))))))))))))

Шкода,що китайці ще не пронюхали,що в україні такий попит на не робочі,мебельні клавіші.Скоро відкриють завод по їх виробництву.Вони напевно будуть з пінопласту або гіпсу,а виглядати як справжні.Може буде попільничка вмонтована? Між марками і моделями великої різниці в ціні не буде!!! Хочеш Ямаха Мотів,хочеш па 3 ікс про,хочеш Кетрон,Курцвайл......КРАСОТА......)))))  З попільничкою........без

З попільничкою........без

..... і з великов шуфлядов на бакси!!!!!....

У  НАС Є БАГАТО КОЛЕКТИВІВ ЯКІ НА ХАЛТУРУ ВЗАГАЛІ НЕ БЕРУТЬ КЛАВІШІ,Я НЕ ГОВОРЮ ЩО Я БАГАТО ГРАЮ ВЖИВУ, АЛЕ МОЯ ДУМКА ЩО ПРИ БУДЬ-ЯКОЇ СИТУАЦІЇ КЛАВІШІ  І  БАЯН ДОПОМОЖУТЬ і ВЗАГАЛІ МИ ВСЕ ТАКИ МУЗИКАНТИ А НЕ "ДІДЖЕЇ".КОЛИСЬ ГРА НА ВЕСІЛЛІ ЦЕ БУЛО СВЯТО,КОЛИ ГРАВ КОЛЕКТИВ 5-6 ЧОЛОВІК.А ЗАРАЗ ЦЕ РОБОТА ЯКА НЕЗАВЖДИ ПРИНОСИТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ, І САМЕ ПАСКІДНЕ ТЕ ЩО ЧЕРЕЗ РОКІВ 10 ТАКА ПРОФЕСІЯ ЯК ВЕСІЛЬНИЙ МУЗИКАНТ НАПЕВНО ЗНИКНЕ ЗОВСІМ.

ЧЕРЕЗ РОКІВ 10 ТАКА ПРОФЕСІЯ ЯК ВЕСІЛЬНИЙ МУЗИКАНТ НАПЕВНО ЗНИКНЕ ЗОВСІМ.

Ніколи такого не буде, ніколи компютер музиканта не замінить. Хай тільки почнуть нормально працювати закони про авторське право і треба буде за кожну пісню платити гроші.

От тоді музиканти почнуть писати свої пісні і заробляти гроші.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти