Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Technics SX KN6000
Technics SX KN6000

Є можливість придбати Technics SX KN6000 або Yamaha Tyros 1 .Вартість однакова - 900 $.Можливо хтось працював на  Technics SX KN6000,як звучить?

+1 за Technics.

Врахуйте, що власників дуже мало, халявним контентом поживитись не вдастся - все прийдеться робити самому.

Хочете суперовий звук - беріть Технікс, хочете багато халявних стилів - Беріть Тайрос.

 

Я працював на 6500, дещо можу підказати.

http://minus.lviv.ua/albums/audio/unclehaphap/mydemo/

З 9-го по 14-й треки - 6500-й.

І що ж там такого суперового в тих треках?

Звучить як середнього рівня Касіо

І що багато халявних стилів? Їх просто багато людей пишуть і викладають в інтернет

На тайросі можливо хоть під будь яку пісню прописати стиль за годину часу.

І звучати буде набагато краще за ту ляпоту у ваших треках з 9 по 14

Сергію, є бажання ще кілька раундів провести?

Є що сказати - говорим у конструктивній формі, підкріплюємо агрументами. Хто шукає - проаналізує та зробить висновки...

Починати з тупого заперечення - це якось так "коридно" виглядає...

Дядько Хапко,дякую за демки і +1.Чи можна створювати свої тембри на цьому інструменті?

Чи можна створювати свої тембри на цьому інструменті?

У моємі розумінні створювати дійсно нові тембри можна тільки на іншому класі інструментів. Самограйки, в т. ч. дорогі - не найкращий вибір для саунддизайну. Треба усвідомлювати, що принципово нового не накрутиться.

Але редакція в Техніксі доволі потужна (патч складається з чотирьох генераторів, є підтримка різних семплів у залежності від виду звуковидобування (легкий укол в сторону адептів деякої фірми, що розробила "суперартикуляцію") :) ), параметричний еквалайзер в мультирежимі.

Детальніше розкаже мануал.

 

Є що сказати - говорим у конструктивній формі, підкріплюємо агрументами

 

Аргументи це ваші треки в яких я нічого особливого не відчув.))

Починаючи з барабанів і басу. Їх там не чути зовсім.

А всі інші соло звуки схожі на якусь китайську дешеву самограйку пілікалку..)))

якщо не чути може до лікаря ?(оттоляринголог, здається)......

Ага!! А якщо чути те чого нема насправді то тоді до психіатра.. Навіть у пср бас та барабани плотніше звучать, як в демонстрації цього техніксу на вказаних треках

Хм... А я чув нормально барабани і бас.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти