Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Technics SX KN6000
Technics SX KN6000

Все одно тайрос дасть кращу картину в звучанні

Картину, може, а звук?

Аргументи це ваші треки в яких я нічого особливого не відчув.))

Хто би того від вас сподівався :) Але для початку треба виставити свої демки, від яких би всі всц....лися від захвату, а я ще й заплакав на додачу. Я щось такого не побачив і не почув взагалі і тому вважаю ваше перебування в цій темі звичайним туризмом. Шкода, що на цьому форумі немає фічі "ігнор"...

Починаючи з барабанів і басу. Їх там не чути зовсім.

А всі інші соло звуки схожі на якусь китайську дешеву самограйку пілікалку..)))

Твердість у переконаннях, непохитність у вірі - це, звісно, дуже круто і заслуговує поваги. Але варто краплину переборщити - і все це стає кумедним та потішним. Приносьте нам позитив і надалі :) ...

Все одно тайрос дасть кращу картину в звучанні

Ще раз перепитаю: приклади будуть? Чи далі теоретичні роздуми з серіі "Чи є життя на Марс?і" Богдан Нестор зробив демки 910-ї, за що йому респект як опоненту. ВІд вас дочекаємся?

 

Знову дядько хапко занервувався.))))

Як тільки куплю одразу виставлю свої написані треки.

Тут і без того видно що той технікс ніде не використовується.

А ви впарюете людям що небуть аби не ямаху. Бо все що ямаха то є фуфло

Доказів я помоєму вже предостатньо привів із звучанням ямах

Зайдіть в тему про 910 я там виставив аж 2 треки реальної писаної аранжировки в кустарних умовах без студійного впливу і зведення

А смішите це ви тут всіх доказами що інструменти з 80 років стоять на місці і не розвиваються

Той технікс це якась пародія на самограйку про яку ніхто не чув і не знає

Картину, може, а звук?

 

Картина звучання це є звук багатьох інструментів одразу. Це аранжировка, а не заводська демка.

Та і за всіх не потрібно розписуватись, що ніхто не чув і не бачив. А то враження що ви тут не були:  http://www.youtube.com/results?search_query=Technics+SX+KN6000&page=1  Яктільки куплю одразу виставлю свої написані треки.

Тут і без того видно що той технікс ніде не використовується. 

 sergejkushnir, то виходить що нема ще створених демоматеріалів для демонстрації надзвичайних переваг PRS S-910? Музична спільнота повинна з нетерпінням чекати Ваших демо-треків

Той технікс це якась пародія на самограйку про яку ніхто не чув і не знає Та і за всіх не потрібно розписуватись, що ніхто не чув і не бачив. А то враження що ви тут не були:  http://www.youtube.com/results?search_query=Technics+SX+KN6000&page=1  

 

Та і за всіх не потрібно розписуватись, що ніхто не чув і не бачив.  Пишіть краще лише про себеМожете тут дописати свої вищесказані коменти і переконанняhttp://www.youtube.com/results?search_query=Technics+SX+KN6000&page=1  Може світова музична спільнота і прозріє.

Ну і що там такого на тому відео. Є така музична спільнота яка каже що касіо самий бомбовий інструмент

На ютубі можливо все знайти

Приводьте приклад реальних аранжировок на ТЕХНІКС

Для мене інструменти які дійсно заслуговують уваги на сьогоднішній час, це Ямаха 910, Мотіф ХС, ХФ, та тайрос 3. Все інше це аматорство і забавки.

Можливо ще корг 800 може з ними трохи рівнятись

Ну так, а роланди фантоми, корги м3, кронос, курци, клавія норд і т.д  то "аматорство і забавки"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти