Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Technics SX KN6000
Technics SX KN6000

Я не клавішник , але вісілє відлабаю без проблем,тому перестаньне розказувати який ви спец

 

Я вже це зрозумів.

В Києві також таких лабаністів більше як потрібно, бо кожен хто купив собі ноутбук і вивчив пару пісень під фонограму співати вже вважає себе бузикантом.Бо вважають що це легкі гроші

Я розказую, бо в мене був тривалий досвід від користування цими інструментами, а не вішаю лапшу на вуха як дехто бо їм порадили той інструмент знайомі

Я про це писав на форумі і цього не приховую. Мене це не притягує. Я практикуючий музикант

 

Отож бо, а написати аранжировку на це треба багато часу та нервів потратити, навіть якщо вона буде не дуже зведена і звучати належного рівня

Сергію , Ви мабуть не так мене зрозуміли . Я маю на увазі не ноут з фанерамиклавішний інструмент ! Тут нічого приховуватинавпаки ...Чомусь Ви більше здаєтеся "лабаністом" ніж я .А на рахунок співу. то не варто .Не забувайте,що потрібно мати вміння шось заспівати !!! Не плутайте з "кароокерством" .

Ви ж кажете що не клавішник? А тепер говорите про клавішний інструмент.)))

Я про таке караокерство і говорю.

Зараз таких кругом хватає, і вони реально думають що вони музиканти і можуть співати

Як ви можете говорити про клавішні інструменти і порівнювати їх якщо ви з ними не мали справ ніколи

Те що у вас був роланд Д5 в дитинстві не говорить що ви розбираєтесь в сучасних апаратах

Колись катались з гірки на ПСР, а зараз на роландах, бо вони реально відстають в прогресі звуку з ямахами

sergejkushnir, час написання це не показник. Можна при вмінні і навичках створити дуже швидко, а можна потратити багато часу. Музика це процес творчийце не траншею на 2 метри викопати. А Ви якими музичними інструментами володієте?

sergejkushnir, я довго був у цій темі в якості читача. Два рази вже й писав, але не відправляв повідомлення - до останнього вірив у Вас, Сергію. Та зараз не витримав.

Учіться, Сергію; розумна людина ніколи не соромиться спитати поради. Не сперечайтесь на невідомі для Вас теми. Ваша позиція виглядає по-дитячому смішною. Утвори Ваші наївні, невмілі та недороблені. На цьому етапі музичного розвитку не потрібно взагалі ніяких крутих клавіш чи модулів - достатньо фортепіано чи доброї мідіклавіатури - і грайте, вчіть композицію, аранжування, зведення, звукозапис.

 

Мені дещо незручно перед колегами по цеху хвалитись своїми роботами, але, щоб не бути голослівним:

http://www.realmusic.ru/songs/852110/

http://www.realmusic.ru/songs/960979/

http://www.realmusic.ru/songs/932517/

З повагою та найщирішими побажаннями,

Володимир Матвійчук.

А я про невідомі для мене теми і не сперечаюсь. Я сперечаюсь тільки тоді коли я точно впевнений що я правий.

Тут може багато хто показувати роботи які зроблені на студії з допомогою доброї апаратури

Я свої робив та зводив у квартирі з допомогою звичайний мультимедійних колонок

Сергію, поцікався, яка у Володимира студія - прозрієш. І не ігноруй доброї поради не писати, чого не знаєш :) ...

Справа не в апаратурі, а в голові і вухах, наразі ніхто не обговорював якості запису.   Мова про те що записано, про якість РОБОТИ аранжувальника, а не з якою якістю записано.

Тут може багато хто показувати роботи які зроблені на студії з допомогою доброї апаратури

Ще додайте: "сидите там у себе в Москві на ОРТ" , як мені закидали нещодавно....

те, що ви чули за посиланнями, написано на мідіклаві за 1000 грн., комп'ютері з картою та берінжеровськими моніторами в голій кімнаті

Я свої робив та зводив у квартирі з допомогою звичайний мультимедійних колонок

Для чого тоді купувати дорогі модулі; адже усім (і Вам теж) достеменно відомо, що якість треку дорівнює якості найгіршої ланки в його продукуванні?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти