Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Technics SX KN6000
Technics SX KN6000

Для мене інструменти які дійсно заслуговують уваги на сьогоднішній час, це Ямаха 910, Мотіф ХС, ХФ, та тайрос 3. Все інше це аматорство і забавки.

Навіть Tyros 4 забавка? Як же ж так :( Я тільки почав ламатись...

Для мене інструменти які дійсно заслуговують уваги на сьогоднішній час, це Ямаха 910, Мотіф ХС, ХФ, та тайрос 3. Все інше це аматорство і забавки.

Я в основному приводжу приклади самограїв. по нормальній ціні і звуку. Тайрос 4 це дорога штука і не кожному по карману

Для аранжу мотіф для самограйства 910 та тайрос 3, але аж ніяк не технікс

Мотіф ХС зараз можливо купити БУ за ціною нової пср с 910. Ось тут

 http://www.torg.ua/items/lvov_muzykalnye_instrumenty_prodam_yamaha_motif_xs6_50494917

http://prodam.slando.com.ua/kiev_city/yamaha-motif-xs7-sostoyanie-novogo_P_53261491.html?nrk=UA-KIEV&search_terms=motif+&min_price=&max_price=

Кроноси курци це для зовсім других потреб, для дорогих студій. Про них я взагалі не згадую

Ми ж наче про самограй ТЕХНІКС говорили

Кроноси курци це для зовсім других потреб, для дорогих студій. Про них я взагалі не згадую

Мій дуже хороший товариш їздить з Kronos 76 по концертах. Я деякий час грав з живою весільною командою на Kurzweil K2vx. Це для тебе не буде розривом шаблону?

З весільною командою можна і на корг Оазіс грати. Але чи воно того варте щоб поливали сапогоном і пивом інструмент який коштує як новий автомобіль.

Ми наче порівнювали самограй технікс з самограєм за таку ж ціну але кращим звуком 

З весільною командою можна і на корг Оазіс грати. Але чи воно того варте щоб поливали сапогоном і пивом інструмент який коштує як новий автомобіль.

Для чого знову за когось говорити? І чому обов'язково самогон проливати чи якісь інші ексцеси чинити? Самогон я не проливаю навіть на скатертину. За більш, ніж двадцятирічну практику не було жодного  "напряжного" випадку, хоча роки/місця/контингент був ще той? І села з боронами були, і кабаки-фортеці :) Це не аргумент музиканта, це аргумент дешевого ремісника - взяти на шару, обмотати целофаном, відтарабатини кілька сезонів і старатися продати за ту саму ціну. Тепер ще простіше  - клавішу можна не возити :))

Ми наче порівнювали самограй технікс з самограєм за таку ж ціну але кращим звуком

Не зовсім. Ми порівнюємо, вірніше намагаємось коректно порівняти два інструменти з однаковою ціною, але з різним звуком. От тільки щось не виходить порівняння. Ну що ж, доведеться чекати...

sergejkushnir, Ваші твердження що однокланики Motif XSXF від інших виробників це "аматорство і забавки" говорить хіба про Вашу компетенцію в даному питанні. Більше нема що додати. Мені направду Вас шкода.

По сабжу: щоб мати реальне уявлення про інструмент, то потрібно його і реально слухати. А слухання демок це швидше для ознайомлення. Тому й ходять на симфонічний оркестр в філармоніюхоча можна послухати по телевізору.

Шкода що черговий раз тема перейшла в пустопорожнє базікання.

Ваші твердження що однокланики Motif XS, XF від інших виробників це "аматорство і забавки" говорить хіба про Вашу компетенцію в даному питанні. Більше нема що додати. Мені направду Вас шкода.

По сабжу: щоб мати реальне уявлення про інструмент, то потрібно його і реально слухати. А слухання демок це швидше для ознайомлення. Тому й ходять на симфонічний оркестр в філармонію, хоча можна послухати по телевізору.

 

Я не тільки демки слухав, а й писав аранжі на Мотіф ЕС. Жаль що не працює головна сторінка, так би залив парочку для ознайомлення

Мотіф ХС ще потужніший по звукам з тим же функціоналом

А знаю ці інструменти до самих корневих настройок. Я коли купив цей Мотів то 3 тижні його розчихляв, аж поки почав писати на ньому

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти