Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Technics SX KN6000
Technics SX KN6000

Кому сумно той приводить свої приклади аранжировок а не просто обговорює

Це була моя перша аранжировка зроблена для школи. Акомпонемент з ПСР 1100 озвучено на МОТІФ

Інші аранжировки в мене на мінідиску. На компі не лишилось бо злетів вінчестер і все пішло

Якось запишу на комп і виставлю

Дядько хапко перед тим як робити попуск чиїхось витворів пропонують свої послухати

А ви так починаєте ніби профі оцінювати не показавши що можете ви окрім виставляння і вихваляння заводськими демками самограйки технікса

  Сергію ,а  мій перший інструмент, був ROLAND D5 ! (1996 рік).Знаєте ,зовсім не жалію ! Колись , Старші Вуйки порадили так зробитими послухали їхніяка ямаха і близько не стояла.(маю на увазі PSR) Працювали в живому коликтивіна ямахах 520 та 530 каталися в селі з гірки !!! Я висловлююся так ,бо знаю різницю і не *;ЖЕНУ НЕГРІВнашим батькам > тут на форуміне клавішник , але вісілє відлабаю без проблем,тому перестаньне розказувати який ви спец.Усім все зрозуміло з інших тем .Мені 29 ,але не встидаюся попросити поради в таких людей,як Пан Хапко чи Гарвас, як Шарік чи Серий,бо ті чоловіки знають набагато більше від мене і можуть багато чого навчити !!! Знаєте, ше ніхто не "відпердолив" , а навпаки підказали і порадили.То чого ви розказуєте байки ??? РОвесник, то чому такі самовпевнення і розбіжності?

Сергій, та не пищу я аранжувань ні в софті, ні в інструменті. Я про це писав на форумі і цього не приховую. Мене це не притягує. Я практикуючий музикант. А думка моя базується на музичному досвіді і стажі. Мене 15 років вчили музики в музшколі, музучилищі і на музпедфакультеті педінституту. Я здавав і здав іспити з гри на різних музичних інструментах, сольфеджіо, гармонія,оркєстрування,аранжування,хороведення-ці дисципліни я теж проходив. І далі я займаюсь самоосвітою і самовдосконаленням,бо зупинятись не можна. В мене навіть документи є!

Кому сумно той приводить свої приклади аранжировок а не просто обговорює

........................................................................................................................................................

Дядько хапко перед тим як робити попуск чиїхось витворів пропонують свої послухати

А ви так починаєте ніби профі оцінювати не показавши що можете ви

Я ніколи себе не позиціонував і не декларував як композитор/аранжувальник/виконавець. Мене більше цікавлять технічні аспекти: "колупання", програмування та подібне. Можу дати і даю консультації з технічних питань. Це перше.

Друге. Дозволю собі певну аналогію. Коли я приходжу в заклад харчування, замовляю каву,  а мені замість неї приносять бурду, то я на пропозицію офіціанта зготувати собі кращу не роблю цього, а виливаю йому вміст філіжанки на голову і йду в інше місце. Бо я прийшов спожити готове і при потребі його оцінити,  а зготувати  самостійно можна вдома. І коли я вдома комусь з гостей запропоную барахло (якщо мені на це стане совісті), то треба бути готовим, що мені теж хтось вилиє помиї на голову...

Це була моя перша аранжировка зроблена для школи. Акомпонемент з ПСР 1100 озвучено на МОТІФ

Це не міняє суті справи. На виході - кал. Краще б не виставляв і не виправдовувався.

окрім виставляння і вихваляння заводськими демками самограйки технікса

Див. вище пояснення. Заводські демки - у 95% випадків розкривають весь потенціал інструмента і показують його з найкращої сторони. Ютьюб же у тих самих пропорціях показує, що з тим інструментом може зробити середньостатистичний рагуль.

Сергію! Послухав Ваше творіння! Приєднуюсь до попередніх коментарів, в мене подібні враження. Але Ваша проблема не в тому, що не володієте інструментом, і навіть не в тому, що немає натяку на музичний смак чи творчу думку, і не в плагіаті. Головна проблема в тому, що Ви вважаєте, що то добре зроблено (зазвичай власних помилок не виставляють). А якщо Ви це вважаєте чимось добрим, то направду не знаю чи можливо Вам чимось допомогти......

P.S. Мінусів не пишу і аранжувань не роблю

Якщо Сергій Кушнір є дійсно талановитим композитором/аранжувальником/виконавцем, то у формі виклику пропоную йому виставити свої твори для оцінки на rmm, молайні чи кроші. А ми з заздрістю поспостерігаємо за зливою схвальних відгуків і заплачемо з відчаю, що були такими несправедливими до нього.

sergejkushnir Краще б Ви не виставляли те свое творіння.Так мелодію спохабити...

А шо, стане Сергій відомим як Андрійко Мацевко !!!   Я за !!!

http://minus.lviv.ua/albums/audio/unclehaphap/technics-kn6500/1158/

Я написав цю пісню дуже давно і нікому не показував. бо встидався. Це моя перша робота. Називається "Ой заграйте, музиченьки, та без барабанів". Раз напився, не витримав і заграв її на одному весіллі. Її почули продюсери з канадійскої діяспори, які там гостились і купили за великі гроші. Правда, змінили назву, бо вона не підходила до якогось їхнього кіна і наказали не пашталакати по форумах, хто справжній автор. Але я і так був задоволений і на ті гроші купив собі Технікса. Але більше не писав, бо скінчилась олія в голові і став я ті клавіші розбирати та досліджувати. Що було далі - вже знаєте....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти