Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Technics SX KN6000
Technics SX KN6000

Сергій добрий день.    Ну, скільки можна Вас проситине поливати з "пустого в поржнє" ???  Я чомусь глибоко переконаний що "Технікса" Ви навіть близько не мацали!  А знов доказуєте, своїми "флудними постами", про ті Ямахи...   Тай я вже казав Вам і в приват писав що не тягайтеся з такими "грандами" як Дядько хапко і Гарвас - вони Вас зїдять і костів не лишиться з Вас Сергію...   І будуть праві! А Вияк маєте писати ту нісенітницю, ліпше би в них повчилися... Користі би більше Вам було,  для загального розвитку!   Чомусь (скажу за себе, але знаю що багато людей так роблять) я не стидаюся подзвонити, написати в приват і запитатися в цих людей чого не знаю...  А у Вас я бачу ПИХА не позволяє! Бо Ви хочете довести, що всі тут сидять дурні, тіко Ви з Тайросом і з 910 мудрий! Даруйте але такі висновки роблю судячи з Ваших постів!  Все що вони написали 100 %  правда! А Ви як завжди 3 сторінки - розмова ні про шо...

 

P S  Маєте таку файну Гектару - то грайте на ній... ))))   Нахолєри Вам той Технікс...

такими "грандами" як Дядько хапко і Гарвас - вони Вас зїдять і костів не лишиться

Не може бути такого. Мені не потрібно вчитися ні в кого. В мене самого є вуха і добрий слух. І якщо треба я сам вивчаю специфікацію і можливості якогось інструменту, без допомоги інших.

Це я вважаю краще ніж слухати переконання людей які  твердо доказують що це Технікс, чи Роланд. Він набагато краще всіх ямах самограїв, бо це не ямаха, 

Причому я приводжу реальні докази з звучання, для переконання що це не завжди так. 

Мені не потрібно вчитися ні в кого, то вселяє велику надію на Ваш ріст і вдосконалення, як професіонала.

Якщо сам не захочеш пізнати, то цьому ніхто не навчить

А якщо є бажання до пізнання професійності, то можна взути і професіонала зі стажем

sergejkushnirстаж і досвід це різні речі.

Але стаж приходить з досвідом, 

Для того щоб доре розбиратись в інструментах стаж не потрібен.

Стаж в мене поняття як старческий маразм, який призводить до зациклювання на одному і тому ж і не призводить до вникання в новітні сучасні технології і все що з цим повязано.))

Але стаж приходить з досвідом

Навпаки, друже, навпаки.

 

Для того щоб доре розбиратись в інструментах стаж не потрібен.

А для того, аби їх порівняти, особливо коли вони різних десятиліть випуску, потрібен?

 

Стаж в мене поняття як старческий маразм, який призводить до зациклювання на одному і тому ж і не призводить до вникання в новітні сучасні технології і все що з цим повязано.))

О, тепер все зрозуміло :)  Так говорять піонери на всіх форумах, вдаючи, що тільки вони "рублять фішку" та "шарять в темі", бо, на жаль, нічим іншим похвалитись не можуть: ні досвідом, ні знаннями, ні бажанням набути перше з другим.

P.S. Скільки тобі років, Сергію? Бо на фото ніби доросла людина, а читаєш пости - 16... Мені 34...

досвід приходить, якщо робити правильні висновки протягом стажу, якщо ні, то стаж приходить один.....

Головне не припиняти вчитися, як тільки ти вирішив, що вже навчився і вже профі, то ти як фахівець пропав....,

P.S. ...мій перший cинтезатор був "електроніка ЭМ-25" у 1989р, а у 1990 ми з товаришем возили динаміки фірмові з Естонії...., як давно то було.....

Мій перший теж - ЭМ-25, нульовий - Фаэми-М

Мій перший ЕМІ (в 1972р.): http://www.ruskeys.net/base/unost70.php  Такого самого зеленого кольору!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти