Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Technics SX KN6000
Technics SX KN6000

А для того, аби їх порівняти, особливо коли вони різних десятиліть випуску, потрібен?

Хіба що колекціонерам або любителям антиквару.)))

 

P.S. Скільки тобі років, Сергію?

28..

P.S. ...мій перший cинтезатор був "електроніка ЭМ-25" у 1989р,

А мій ямаха Psr 520

ну якщо крім ПСР нічого не чути , то ПСР forever///

Потім був корг па 60, потім ямаха 1100

А для того, аби їх порівняти, особливо коли вони різних десятиліть випуску, потрібен?

Хіба що колекціонерам або любителям антиквару.)))

А що краще: Yamaha PSR 520 чи PSR S910?

Дядько хапко а як ви думаєте 520?

Авжеж 910

Дядько хапко а як ви думаєте 520?

Авжеж 910

 

Ви їх порівняли?

sergejkushnir, щось я не розумію Вас. 3 роки без інструменту?! Так Ви не практикуючий музикант, а теоретик? Може вам створити відповідний блог і там тиснути компютерну клавіатуру, раз чорно-білу не натискаєте? А то якось дивно виходить - не маючи інструменту, не граючи на клавішах, поучаєте і вчите "уму-розуму" тих хто в міру своїх спосібностей і можливостей це такой робить.

В мене був мотіф ес після продажі пср 1100.

2 роки я користувався ним і писав аранжировки з допомогою міді клавіатури компютерного секвенсора кубейса

Недавно я його продав і дозбирую гроші на 910 так як це більш універсальний інструмент і для гри по весіллях, і для аранжировок

Доречі запрацювала головна сторінка я залив одну мінусовку 1ша в списку

ПослухавПродаж Motif ES rack правильний поступок. Так цинічно знущатися над професійними інструментами не можнаsergejkusnirPSR S-910 Вам не допоможе. Ви дуже-дуже слабенько володієте інструментом, про немічні потуги як аранжувальника я вже мовчуПрисвятіть такой більше часу грі на інструментібо такой дуже вже сумно...

Доречі запрацювала головна сторінка я залив одну із своїх мінусів писаних на модулі мотіф

В мене в аудіозаписах 1ша в списку

 

Мда.....

Те, що ти написав за 2 роки на Мотіфі ЕС в Кубейсі, цілком відповідає тому, що ти пишеш тут на форумі. Цілісна картина. Гнітюча. Північне пушне звірятко. Песець зветься. Якщо можеш, то більше не пиши. Благаю та молю. Цього достатньо.

P.S. Можеш дати текст до тієї речі? Правда, вона мені чомусь нагадує The Godfather Love Theme (by Nino Rota) : http://www.youtube.com/watch?v=xKX67QNRwto&feature=related

То, певно, в тебе її вкрали...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти