Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори

Шановний Віталік, для жартів людство придумало смайлики....... Вибачте при буквах, не спілкуюючись в оф лайн, важко зрозуміти без цих "значків" чи жартує людина чи в серйоз....

Все треба обумовлювати нперед! Про що, шефова наша завжди нагадує клієнтам! Особисто ми сидимо на балконі (у нас на роботі) І оператор просто по причині "невстигання до подій" -не може сидіти разом з нами! Тоя за нас, але в кожного є індивідуальний випадок, і знову кажу треба все обговорити заздалегідь, як вже й казав ZZ рініше...

І як то має виглядати? Питати замовника чи дасть він мені їсти? Я достатньо заробляю щоб дозволити собі купит борщ і голубці навіть в тому ж кабаку, в якому мені стіл під час весілля не накрили.

Їсти не ср....и, можна почекати! ЗАУВАЖТЕ! поставив смайликів!!!!!! то я пожартував, то жарт! надіюсь всі зрозуміли!?

Віталік, ви дорослий чоловік, а поводитесь як Ви казали з рівня ДИТ САДКА...,  Так я ж цитував Тоя за нас, але в кожного є індивідуальний випадок, і знову кажу треба все обговорити заздалегідь, -   читайте уважно анотації!     І не треба того низького сарказму  в мою адресу...  займайтесь сарказмом де інше...

бачу тема сама не закривається :)

Шановний ZZ2000, ви трохи не так зрозуміли що я мав на увазі коли згадував слово "колгосп" :) Вам, музикантам тяжко приймати рішення про оновлення техніки чи інші проблеми, бо ви колектив, - а в колективі, частіше виникають суперечки !!! Як би ви себе не називали - ВІА, гурт, ансамбль. дует, тріо ... і так далі, - це і є "колгосп" :) І нема чого ображатись, бо "відік" - це скорочення від відеомагнітофона :) Щодо мене, то я себе не вважаю "спєцом", - просто ще у 80-х довелося крутити дискотеку, у 90-х займатись звукозаписом, після 2000 - продюсуванням, а зараз (в своє задоволення) - "крутити кіно" :)

Щодо проблеми - що народ возить з собою, то тут теж питання спірне :) Чув, що ціна на музику може коливатись від світлових приборів, но ніколи не чув, - щоб ціна залежала від залу, від репертуару, від інструментів :)  І роботу свою, ВСІ музиканти роблять добре, тільки чомусь замовлень не однаково :)

Хто придумав такі правила, що "відік", "фотік" і тамада, мають сидіти поруч молодят, - я не знаю. Про яку "звязку" ви балакаєте ? Для мене звязка, - це коли музиканти, тамада і відік, разом за столом, вирішують глобальні питання :) - коли палити сосну :) А те що "запугані" вами тамада, відік і фотік тікають в зал, це вже проблеми спілкування і поваги !!!

І про кухню ви трошки не зрозуміли, - з дівчатами все нормально навіть якщо замовники нас не годують :)  

Із свого досвіду: встаю о 6 ранку, валю з Дрогобича до Львова, зі Львова в Дрогобич (молодята так живуть)...далі по ходу... ЗАГС, шлюб, фотосесія, - 17.00 заходимо в зал, 18.00 гості сідають за стіл, о 19.00 мама нареченого питає: чому ви не сідаєте за стіл ? ми на вас заказали окремо ! - ну а далі, як ви розумієте, - хліб та огірки, і дві порожні фляшки :) !!! При тому, що через 15 хвилин, якраз в той час коли почали подавати "гаряче", молодята захотіли "весільну прогулянку" :) Після прогулянки, - перший танець... і забава, забава, забава :) І не повірите, так майже завжди !!!

Ну я вас образити не хотів, вибачте, якщо образив, хотів розрядити обстановку а ви як завжди звели все на особисте ...

Та Всі ми дорослі і жарти розуміємо. Але кожний жарт, муз.жаргон повине бути без зверхності, типу я показник, а хтось ніхто. Віталій Лесів, якщо при поредній домовленості на музикантів не накрили стола - ми платимо самі за себе ( піца, курка, чи напівфабрикині пельмені з канапе підуть), але то вже зовсім друге відношення до роботи ( 45 на 15 називається). Тепер до відеооператорів - є люди а є людиска, то вже така натура. З ким знаєшся ніколи НІЯКИХ питань не виникає, як в спільній роботі, так і в застольї. А якщо приходить ФАХОВЄЦ  то нехай вибачає. Музиканти самі собі створюють умови для праці ( ніхто їм ні апарат не розкладає, визвучує і т.д....), то кіношніки мають себе забезпечити необхідним і самі собі створювати умови праці. А ZZ2000 - респект, бо колега знає про що пише і я сам чув на свої вуха "скули"  кіношніків - ."..то Він ще не їв, то Він вже не їв..., а музиків бавят з самого рання.." 

Хлопці, АГОВ !!!! А де оті смайлики ? ставлю :) - а смайлика нема :)

Я вже старий, не встигаю за вами :) поки придумаю що відповісти, ви вже оповідання написали :)

Вже, навіть склалось враження, що я поїсти на весілля йду :)

Віталій Лесів, - А чому це ви вирішили що я на когось тут сварюся чи ще щось... Ви помиляєтесь я людина абсолютно несварлива і я тут сваритися ні з ким наміру не маю. Ваші враження, це тільки ваші враження і не більше.. І я вважаю що ставитись зверхньо до людей якими б вони не були, нехороше, а особливо коли їх не знаєш. І особисті як ви кажете симпатії чи несимпатії тут ні при чому. Не треба... А то виходить типа "Вот ми спєци, знаємо все і вся, а все що не по нашому  то калхоз". Абсолютно не так... А взагалі то тема ця, якщо прочитати перший пост, створена kozak - music не для вирішення якихось нагальних професійних питаннь, а для ознайомлення з думками та ставленням до "відіків" інших користувачів. Про що в ній розмова й ведеться.

...де місце коштує 600 гривень з чоловіка, чи більше, і ніхто там музикантів і операторів не оплачує.

Може я по таких місцях працюю і не так часто як ви Віталій та знаю, що все в тій чи іншій мірі на будь якому банкеті завжди оплочено. Інакше служби просто не приїдуть працювати. А якщо вже їдуть на обслугу банкета то значить про все домовились і про хавку теж куди ж без неї. Хіба можливо погано домовились :)) То чого ж тоді їхати...

Шановні МОДЕРАТОРИ !!!

Як я зрозумів з попередніх дописів, що я маю "право" закрити тему !?

Дальніше обговорення теми "музиканти і відеооператори" бачу недоречним через те, що все і так зрозуміло :)

Всім учасникам хочу особисто подякувати за спілкування, і якщо колись побачете небритого, помитого, старого дядька з великою камерою, - це, мабудь буду я :)

Успіхів всім, і багато замовлень !!!

Ну я на форумі нічого не писав більше року по тій причині що мені надоїло мірятися в кого довший а в кого грубший, і вести полеміку хто на кого красивіше "наїде".  Колись намагався щось комусь довести, досвідом поділитися, але все сприймали так :

А то виходить типа "Вот ми спєци, знаємо все і вся, а все що не по нашому  то калхоз".

За той рік я повністю обновив звук крім самограйок , і зайнявся світлом та єфектами. зробив висновок що доводити щось потрібно не тут на форумі а в реальній роботі, то принаймі принесе результат і моральний і матеріальний.

А чому це ви вирішили що я на когось тут сварюся чи ще щось... Ви помиляєтесь я людина абсолютно несварлива

Я коли пишу допис, стараюся спірні моменти обійти жартома, а ви так серйозно, як на сесії верховної ради, через те і виникає конфлікт.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.