Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори

Ну, "ПИВО", ви тут теж не праві - я тему не закриваю, я ідей не чую... вже цілий рік хіба по милу одержую сповіщення про "перешкоджання в роботі музикантів отих "кіношників"". Ця тема буде актуальна досить довго, і не через заздрість чи інші мотиви, - а просто через те, що я зрозумів, - музиканти, в переважній більшості - є "зірками" на шоу після кухні, перед тамадою, фотографом і оператором.

Щодо мене, то у мене не було жодних проблем на весіллі з музикантами - у мене є "золота рибка" :)

Давайте дивитись чесно - що за весілля без столу (кухня, зал) !? Коли поїли - треба попригати (музиканти), коли ніженьки болять - концерт (тамада), фото і відео - це "банальність", у мене не було коли одружувався, і нічого - вже 25 років "мучаюсь" :)

Але тут є свої "підводні каміння" - при такому засиллі mp3, нас чекають Ді-Джеї (тамада і музика - два в одному) !!! До відома "нетямущих", - я вже знімав таку забаву, і чесно скажу, - враження чудове :)  (якщо б робив зараз собі весілля, то довго б думав кого запросити - дійсно живу музику, чи Ді-джея). Взагалі, майбутнє бачу в "чорних фарбах" - якщо все буде продовжуватись так як є, то ринок весільних музик поділиться на дешевих і дорогих, де дорогі - це мінімум чотири інструменти за столами !!!

Ще хочу розвіяти міф про "кіношників", тобто про вартість апаратури - якщо ви граєте весілля за 400 доларів, то не вірте "кіношнику" про його апаратуру в десятки тисяч !!! В середньому, все виглядає простіше (винятки - коли молодята велике значення придають памятці - це поодинокі випадки) :

музиканти - 100,200 дол оператори - 2500 дол (апаратура)

музиканти - 300,400 дол оператори - 3500,4500 дол (апаратура)

музиканти - 800 оператори 10000 дол і то на двох

є ще такі "понти" - оператори часто в свої прибамбаси додають ще й компютер

По своєму прикладу можу приблизно описати як то виглядає - коли мене "дядько" питає скільки "ото" чудо коштує (відкривши великі очі на мою не маленьку камеру) - я йому з "гордістю" кажу - 10000 уе :) З одного боку я неправий, але при вартості камери в 4500 уе, тяжко комусь пояснити - що "прибамбаси" (накамерне світло, акумулятори, штатив) коштують ще "штуку", а про комп для монтажу вже і не кажу - мій "дешевий", для музики - 1500 уе (для скептиків - все купую на роки і бренди) :)

Підсумовуючи, хочеться зауважити - шановні музиканти, не робіть поспішних виводів при першій зустрічі з відео оператором на весіллі. Він просто виконує свою роботу, і якщо можете чимось допомогти, - то це вам плюс. Зрозумійте одне, що "паки", кіловати, світло, дим і апаратура не впливають на вашу популярність - а ваша харизма і "зспіваність" і є запорукою вашого успіху !!! Оператор завжди може зробити вам рекламу своєю зйомкою і монтажем, ви - ні... вам тяжко показати свою роботу перед замовленням, вам потрібне "протеже" - тобто той, хто вас бачив в роботі, або чув, або замовляв.

Не ображайтесь, писав що думав. До зустрічі на весіллі !!!

 

Скажу відверто, що я в принципі очікував такої скорої "кончини" даної теми...

Цитую сам себе :)) Крок назад... Ви знаєте, kozak - music я таки вибачаюсь і то щиро, бо тілько тепер замітив що темка створена ще у 2010 році, чогось думалось що це цьогорічного вересня. не придивлявся чомусь, так що не така вже й скора та її "кончина" як я вважав. :)))

Про "зірок" на шоу... , от тут ви як то кажуть в саму лузу попали. Так воно і виглядає насправді на забавах. Приїзджають лабухи і стараються зробити шоу всіма доступними способами, хоча всі ми знаємо що шоу з 2 чоловік то скоріше привселюдна конвульсія за гроші. "Так як ми заграєм то так не заграє вам ніхто" - майже завжди чує клієнт при домовлянні про обслуговування банкету лабухами. І буває що то іноді стає правдою, бо як починають "грати" то дійсно думається що "так" то зробити більше ніхто не те що не зміг би, а скоріше б не дозволив би собі такого. Да , згідний з вами буває в нашій сфері всяке.. і таке теж... І буде поки за то народ буде платити чималі гроші. Народ же того сам хоче тому й платить за то.

Про розділ ринку на дорогих і дешевих... Це теж є і давно, і буде як і у "відіків" хто на скільки може відпрацювати на стільки себе й цінує і таку цифру й запрошує за свою роботу. Тут вибір широкий... як в ремонтах, навчився шпатлівку на стіну ляпати і вже євроремонт..

А з приводу як ви кажете реклами... чи то "протеже"... Не знаю як хто , скажу тільки за нас - працюємо з колегом тільки у "своїх людей", тобто кожен банкет тягне за собою ще наступний банкет і так далі вже років десь із.... ну багато . Я вважаю що в такий спосіб це найефективніша та найдієвіша з реклам. Відеороликами, Ютубом, та різними промоДВД не користуємосьпринципово, бо як показує практика, часто клієнт отримує зовсім не те що бачить у тих відеорекламках.. Звісно кількістю замовленнь не баловані зате всі оцінені добре та в хороших людей. Ми до лаби не жадібні :)) Краще менще да краще, як то кажуть. Так є і робота і вільний час. А варіант типа з тамадою та діджеем використовуємо досить часто і за тіж гроші ми тим задоволені. 

:) - неділя, 10 год ранку, помився, не брився, одівся, взяв камеру, їду на весілля у незнайомий зал....... що цього разу уткнуть музиканти ? :) Надіюсь все пройде, як завжди - добре ! :)

Прикро, що паде дощ :(

:) - неділя, 10 год ранку, помився, не брився, одівся, взяв камеру, їду на весілля у незнайомий зал....... 

Мм-да, почав день явно не з того :) ... От почав би якось так: :) - неділя, 08.30 год ранку, - то і побритись часу вистачило б :))))

неділя, 10 год ранку, помився, не брився, одівся, взяв камеру, їду на весілля

Веселіше б було, якби "помився, не брився, НЕодівся, НЕ взяв камеру, їду на весілля" )))

P.S. Заздалегідь перепрошую в топікстартера за офтоп, потім почищу.

До речі, неділя, 12 ранку, помився, йду бритися, вдягатися, беру світло і дим-машину і їду на весілля в зал, який тиждень тому "дослідив". Молодого ще тоді, коли досліджував, попросив попередити оператора, що в залі світла дуже мало і що буде світломузика й дим. Що пройде все добре, впевнений відсотків на 99:)

казав, що тему треба закривати :) !!!

На рахунок брився, чи не брився, - то це як у кого, а от згадалась "дим машина" на позапрошлому весіллі - "Їжак в тумані", це шедевр :) Перший танець можна б було знімати зранку, біля річки, в повному тумані - вийшло б краще, чим з "дим машиною" недешевих музикантів ! :)

Хлопці, полагодьте "дозатори" у своїх димових шашках, - інколи не бачу що знімаю на камерному моніторі !!! Порада - направляйте дим не на толпу, не в зал, а в стіну, або на колонки, або на якийсь предмет, або в сторону, або тупо в стелю - і публіка не буде реагувати категорично, і розсіювання буде довшим !!!

Спробуйте направити дим на себе, тоді зрозумієте що має на увазі народ, коли "кричить" що щось горить :) !!!

Щодо недільного весілля - музика чудова, наречена - красуня, кухня - "холодна", тамада - "нудна", народ - "три пари на площадці", дружки не цілювались - в загальному +4 бали :)

Привіт Всім!!!!  Чомусь чим раз коли читаю повідомлення на форумі - стає нудно. Чисто як в шоу "Чотири Весілля".  Ще й оцінки одні другим повиставляйте ( музиканти, тамада, опрератор, кухня) - бажано як найгірші....

SHARIK - чому нудно ? Ви зробіть любу тему, і побачите - буде весело. Я вже два роки веселюсь в цій темі !!!

Я вас розумію, що оцінки виставляти всім в темі "музиканти і оператори" недоречно, вибачте - не втримався через свіжі враження. Але, якщо ви бавите весілля, і ціле весілля бавляться десять людей, то хто винний ? - несмачна кухня чи продвинуті музиканти, нудна тамада чи обслуга ? А що робити всім нам, які обслуговують весілля, коли спрацьовує синдром "многая літа" - коли всі дружно починають бавитись після "многая" !?

Є ще багато запитань, але "нудота" зявляється від неактивності форумчан !

Було б веселіше, коли б модератори після "чистки" старої, пережованої теми, - закрили б її, тобто заборонили дописи.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.