Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори
Хлопці, не беріть мої слова так близько до серця! То є такий вислів, а вживати його чи ні - діло кожного. І на завершення питання до всіх операторів: Чи були хоча б на одному весіллі музиканти, які вчили вас знімати?

Та слова близько до серця ніхто і не бере!:) Просто тема "ЖИВО НЕ ЖИВО" задовбала ще з інших форумів, тому і реакція відповідна. Я фанерщик і того не встидаюся, бо всі такі, як не на 100 то на 20% точно, і мене дістає, коли хтось КРИЧИТЬ що живий музикант) але всеодно далеко не безгрішний:) а взагалі ця тема про ЖИВИХ і НЕ живих вже дістала, пора її закрити)

А стосовно останнього коменту про те, чи музиканти вчили знімати оператора, то раз мені приходилось, ми за столи співати, кажем до нього "ВАСЯ" пішли, а він каже касет не маю , то пару слів про це я йому сказав:)

igora labuh -"Чи були хоча б на одному весіллі музиканти, які вчили вас знімати? " - Музиканти не знаю, але гості деколи вчать.....навіть колись священник в церкві намагався розказати, що його церква важливіша ніж молодята.

Є ще один момент - мене вчити тяжко, (мабудь через те що в музиці не баран) але я майже на кожному весіллі слухаю історії про операторів,які музиканти розказують !

От і маємо відповідь на питання даної теми. По моєму, музики і відеооператори апсолютно незалежні і тому накраще приживаються одні з одними на весіллі.

Всім веселої забави!!!
 

Хотів би дати одне запитання Павлові Костенко.У нас всіх є свої діти і в кожного з них колись буде весілля.Чи б хотів ти щоб на весіллі твого сина чи дочки виключили світло напустили диму і потім при перегляді фільму ти замість того щоб милуватися своїми рідними ти милуєшся їхніми тінями.А відносно відеокамер дешевих ти правий буває і таке що відеооператори приходять з мильничками . Але я знаю також що при зйомці на кіностудіях в день використовують світло.Не говорячи про вечір.Я сам музикант але на весіллях своїх рідних стараюсь зробити урочисте свято а не дискотеку.Можна включати і дим і лазер але все повинно бути в міру.І я рахую якщо музиканти і оператори підходять до своєї справи професійно між ними ніяких конфліктів не буде а тільки розуміння і співпраця.А те що молодь тащиться так вона і від горілки і від травки тащиться так то не означає що на весіллі траба ще й травку давати курити .Біда в тім що наша молодь не вміє ні вальса ні польки затанцювати . Їм тільки того і давай щоб виключити світло і вони скачуть як мавпи.

І ще хочу дещо сказати Віталіку .ТИ правий в тому що вже надоїло живий музикант не живий.Але є друга сторона медалі.Хто такий музикант?Це людина яка вміє грати на муз інструменті.Співак це той хто співає.По твоїх словах ти Фанерщик.При замовленні на весілля чому всі говорять про себе як про музикантів хоча багато хто не зможе відрізнити бемоль від дієсу.Я знаю таких музикантів що не заграють Горіла сосна в ля-мінорі.ТО чому при замовленні  ви не говорити що ви фанерщики чи як там ще включальники фонограмники ні всі чомусь музиканти .На яких  музінструментах ви граєте на весіллях . Ноутбук чи мінідиск це не музінструмент.А з Ігором з Рави - Руської я був на весіллі і получив стільки задоволення бо справді хлопці грали 90 процентів наживо.Побільше б таких а то вже надоїло слухати одну й ту же фонограмму Порізала пальчик що у Львові що у  Луцьку що в Тернополі одна й та сама.А ще на одному весіллі в Горохові гуляли цигани.Ну а  (музиканти) крім міні диска і акардіона нічого більше не мали.Все кінчилось бійкою.Побили хлопцям аппаратуру бо попросили заграти наживо а вони повний ноль.І я за те щоб по весіллях грали справжні музиканти.Тоді б і ціни можна було б нормальні ставити і люди б підходили і просили б заграти а не влючити.Років 7 тому був в США.Був і в польському.американському.мексіканському ресторанах.Кругом жива музика.А в Чікаго в Українському ресторані наші (музиканти) з міні диском.Віталік якщо буде виступати у Львові Попадюк обовязково сходи і ти все зрозумієш. 

Вау)) І знову igor))) Чим же ж я тобі так насолив)) Ну нічого)) Я не полінюся і ще раз тобі відпишу)

Те, що я користуюся фанерами, не означає, що я не можу нічого виконати в живу!

А хто такий Попадюк, не знаю! Як дізнаюся, обов"язково сходжу!:)

Віталік. Попадюк це наш український скрипач якого тут мало хто признавав.Виїхавши за кордон зібрав коллектив з музикантів різних національностей і дає такі концерти що люди стоя чи аплодують.Грає тільки наживо.Я думаю в інеті ти знайдеш що подивитися.Це дуже класно.Того року виступав у Львові .2 ГОДИНИ ПРОЙШЛИ ЯК 2ХВИЛИНИ.Це музикант .http://www.youtube.com/watch?v=0noWeeTVM20&feature=related Можливо тобі це буде не інтересно але подивись до кінця і прислухайся до музики і до техніки виконання.

Подивився... Так, круто, але доводилося бачити не менш круті концерти, якщо говорити про відео... А от яке воно має відношення до весілля?

Віталік підскажи будь ласка сайти де можна подивитись концерти на живо.Наперід дякую.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.