Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори

Якщо існує тема "Музиканти та тамада", то чому б і цій темі не існувати !!!

Я не музикант, але музикою займаюся понад 20 років. Життя заставило взятися за камеру, і дуже багато чув від "музикантів" про відношення до операторів...І чомусь, всі (музиканти), з якими доводилось спілкуватись на корпоративах, в один голос - ТИ АТАС, а ТОЙ ... УЖАС !!!

Хотілось би почути Вашу думку...

 

P.S. Можна б було і ще декілька тем започаткувати - "Муз і офіціантки", "Муз і замовники", "Муз і кухня", і тд і тп............

По цій темі можу сказати одне - терпіти не можу коли оператори вмішуються в мою роботу, з претензіями типу "не пускай дим!"

І коли забирають молодят ще до перших танців, і тоді початок весілля пертворюється на ПРАЗНИК в селі)

Якось одного часу ми по весіллях брали своє освітлення ,тобто СТРАБОСКОП ,МАРТІН,ШАРА.ПРОЖЕКТОРА   і.т.д.То майже завжди оператори були проти цього-хоча молодь навпаки тащилася,ну просто кайф.Хороше виконання творів+світло -це ще плюс 50%  успіху в мою користь.А "КІНОШНІКИ" знімати в полу-мраці не можуть бо камери "дешовка" а бебло рублять о-го-го.Ось з відси і випливає питання -чого  і-за якогось жадного оператора я мушу зривати своє шоу.

А загалом проблем з операторами не має -живемо дружньо ,тим більше що я їх майже всіх знаю  по іменам бо працювали не одне весілля.  

Мали цікаву ситуацію з оператором! Почну з того, що граєм переважно наживо і тому коли люди гарно скачуть, стараємось протягнути пісню як найдовше. Тому річ виходить 6-8 хвилин. Отже, оператор ціле весілля ходив до нас і жалівся що ми дуже довгі пісні граєм і йому потім тяжко кіно монтувати.
 

- знаємо,це "переважно наживо"...не хочу паплюжити ні тих. ні этіх... ви (музиканти) тут праві, я в таких випадках тягну ті сцени, в яких більше народу, або присутні молодята. В Вашому випадку є два варіанта: 1.або оператор - придурок 2.або Ви (музиканти) не знайшли з оператором спільну мову. пояснення: 1. - для оператора - є два основних правила - 1)бери побільше касет(хоч мільйон),і знімай - для того тебе і беруть...а проблеми танцю з фартушком, навіть якщо він триває дві години,ЦЕ ПРОБЛЕМИ ОПЕРАТОРА 2. - для музикантів - можна послати оператора на х...й, можна не раагувати, можна оператору розповідати про формат HD video, але краще вирішення проблеми ... дайте йому мій мобільник,або лінк на форум операторів (це має мати любий, себе поважаючий, лабух)...і думаю, на 50% можна вирішити проблему. P.S. Якщо, ця проблема не рішається,... заграйте йому(оператору) - "Чи не пішов би ти НА" - kozak-music records (SEX в НАШОМУ СЕЛІ - частина 1, третя пісня зверху)

Минулої суботи працював весілля, на якому оператора не було впринципі, питаюся молодят "Чому?" відповіли "А.... та то купа грошей, для чого платити, коли он моя сестра тільки купила камеру, вона все зазніме!"

Результат: ще до перших танців поїхали з "сестрою-СПІЛБЕРГОМ" знімати "прогулянку",  не було їх 3 години!!!! Тут вже кухня кричить давайте гостей за стіл, а ми не можемо , бо ще не Було ПЕРШОГО ТАНЦЮ! А коли приїхали, то перший танець навіть не зняли до кінця, бо закінчилась плівка на середині пісні!)

Не було знято жодної гри, танці не знімалися, я вже не говорю про "Многая літа") бо до того часу про камеру вже всі забули!)

Висновок: "Жадность фраера погубит!"

1. "Знаємо це переважно наживо"...!!! - не рівняйте всіх під одну лінію!!!

2.  А по відношенню операторів, або інших весільних персонажів, є золоті слова: "Не кажіть нам як ми маємо грати, і ми не скажемо вам куди ви маєте йти!"

1. "Знаємо це переважно наживо"...!!! - не рівняйте всіх під одну лінію!!!

2.  А по відношенню операторів, або інших весільних персонажів, є золоті слова: "Не кажіть нам як ми маємо грати, і ми не скажемо вам куди ви маєте йти!"

 

Шановний Ігорю!

по-перше: Ви самі палите кантору! Для чого між словами "ГРАЄМО НА ЖИВО" вставляти слово "ПЕРЕВАЖНО"???

по друге: якщо Ви дійсно "переважно" граєте на живо, то чого сидите на сайті з мінусами? Спостерігаєте хто і що закачує?

і по третє: музиканти здавна вважалися інтелегенцією і вершками суспільства, і нам аж ніяк не пасує розказувати іншим, хто і куди має йти!

Шановний Віталік!

-по перше: є в нас окремі речі які ми дйсно виконуємо з мінусовок(приблизно 10-20%). Нічого я не палю і не боюся то голосно сказати, якщо, порівняти з хлопцями які ставлять перед носом Н-БУК і розказують всім що вони просто читають з нього слова;

-по друге: стягуючи з сайту речі, які мені сподобалися, маю можливість прописати подібний стиль. Бо маємо в канторі три живих інструменти, які аж рвуться грати соляки, які в мінусах не передбачені.

-і якщо пішла мова про інтелігенцію: то наша тема починалася "музиканти і відеооператори". До чого тут хто як грає? Чому ми один другого (вибачте!!!) обс...ємо? Є стара приказка " Бий свій свого - най чужі бояться"

P.S.: "Хто куда йде" - то вже в кінці весілля!

Шановні, не сваріться !

Я почав цю тему, бо побачив на форумі тему "Музиканти та Тамада".

По-суті: - справа в тому,що ви всі неправі...чому ніхто не пише, що офіціант подав брудну тарілку...мене "бісить", що ми робимо одну справу, тоб-то "обслуговуємо"(тамада,музики, фото-відео), і ще "гавкаємо" один на одного в НЕТІ, а за столом - хоч "голубий" роман пиши.

Я, за своє життя (44), переконався лиш в одному - чим далі в "гори", тим живіша музика, а чим більше "умовних одиниць" - тим більше понтів...JBL, Korg, Yamaha, Shure....та решта прибамбасів !

Мій оператор, з останнього весілля, привіз чудову звістку - за все весілля було чотири фанери, решта - жива (хай навіть і PSR), жива музика...десь на Польсько-Українському кордоні.

Щодо igora labuh - судячи по Вашому географічному розташуванню, я нічого сказати не можу, тобто можу припустити...що Ви старої закалки, але точно можу стверджувати, що...навіть самий тупий оператор не заслуговує на те, що і самий тупий музикант........це проблема молодят, а не нас з вами !!!

 

P.S. "2.  А по відношенню операторів, або інших весільних персонажів, є золоті слова: "Не кажіть нам як ми маємо грати, і ми не скажемо вам куди ви маєте йти!" - Я КОЛИСЬ ЗАПИСАВ ПІСНЮ - "ЧИ НЕ ПІШЛИ БИ ВИ, НА" В.Мельникович, Н.Бунь співали...це відповідь для Вас...Не треба до всіх відноситись як до "інших весільних персонажів" ! Я би хотів побачити ваше обличчя, коли молодята в церкві, а Вам стіл не накрили,........або коли Вам взагалі не накрили---------- Цікаво, як Ви тоді граєте, наживо чи наживо з MP3 ???

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.