Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори

Особистио я (вже напевне троха досвід дається взнаки) реагую неоднозначно на прохання операторів. Коли до мене надійде якесь прохання з їхнього боку, я перше переварю його, а потім визначу свій вердикт - якщо прохання втискається поза рамками маразму, я і колеги мої, по роботі, його виконаємо. Але як що ні - удачі, любві і тєрпенія...

Дуже бісить, коли приїжджають з дешевими мильницями, і починають в 3 -ому танцювальному блоці нам втирати щоб ми включили світло...  Хоча ніколи не робимо на весіллі клубної обстановки, завше мерехтить якийсь каганець. Просто трішки збавляємо світла, щоб "диско світло" мало якийсь вигляд...  Останнім часом посилаю тих "ЕКОНОМІВ" в дуже веселе місце...

На рахунок просьби(вимоги?) включити світло в третьому танцювальному блоці,то я категорично не розумію такого.Пардон,але ЩО там знімати?Як народ ковбаситься?А раніше таких речей не було,не мав коли зняти?Якщо не правий просвітіть.Не розумію,для чого заважати людям?Крім того,поставив би собі 2 потужні прожектори(багато так і роблять),і не ставив дурних умов.

Саме цікаво, що оператор шукає розетку біля музикантів, бо більше в приміщенні розеток нема...

ЩО там знімати?Як народ ковбаситься?А раніше таких речей не було,не мав коли зняти?

Ну, в 3 блоці часом ковбасяться значно краще ніж в другому чи, тим більше, в першому.

поставив би собі 2 потужні прожектори(багато так і роблять),і не ставив дурних умов

Це може бути все одно, що увімкнути світло:)

Саме цікаво, що оператор шукає розетку біля музикантів, бо більше в приміщенні розеток нема

Писали вище, не тому що нема, а тому, що музканти "постережуть". Я мав цього року прикрий випадок, підключив до свого апарату ще оператора (зарядка, mp3-плеєр) і фотографа (зарядка) - всього вийшло заповнено дві переноски по 5 розеток (ще ж мої два радіоміка, пульт, ноут, колонки. Десь не було контакту (до того все було ок) - почало скрипіти і стріляти, якраз коли молодята чекали в коридорі увійти під Мендельсон. Поки знайшов - замучився...

Послав жінку (вона в мене звукооператором працює) за іншою переноскою в сусідній танцзал. Вона виходить, молодий до неї "шо за х...ня???" Жінка не розгубилась: "Не х...ня, а музична апаратура! Маємо технічні несправності, не подобається - можем поїхати додому!". Після того боявся він її як вогню:)

Тепер я заздалегідь шукаю розетки для операторів окремо від себе і пропоную їм їх.

Колеги, почитав я то всьо, скажу просто - нема про що тут за них балакати. Гнати їх подалі і чим швидше тим краще, вони ж за вас не думають як вам бабки відпрацьовувати от і вам за їх роботу думати непотрібно. Хай валять своє бабло відробляти своєю головою, розетками , тройніками, прожекторами і всією іншою своєю хрінотєнню.... Для початку нехай один з другим на якісну камеру не пошкодує грошей, а вже потім із себе щось представляє. А то візьме "пукалку" за 1000-2000грн і вже Спілберг, блін, ходить і клепає людям мозги то ярко йому ,то темно, то мрачно то зняти він не вспів тра повторити танець, то з першого куплета  то з пьятого. Задовбує з часом врешті-решт... Взяв суму (і не малу) за замовлення - так працюй якісно, тільки зважай на те що і другі люди теж працюють, а значить потрібно так працювати щоб не заважати виконувати свою роботу якісно і іншим. Немає що за тих спілбергів думати...

Як запрошувати такого "оператора з мильницею" - краще дружбам,дружкам купити  відеокамеру,відзняти самим весілля і в кінці подарувати молодим.А знімати весілля потрібно довіряти професіоналам.

Мабуть тільки мені везе працювати завжди з профі. Ще не бачив камери дешевшої за 5000$

Взяв суму (і не малу) за замовлення - так працюй якісно, тільки зважай на те що і другі люди теж працюють, а значить потрібно так працювати щоб не заважати виконувати свою роботу якісно і іншим. Воно дійсно так , бо як приладнають до своєї "мильниці" ще й "лампочку - прожектор" - співаю , а він мене осліплює в прямому розумінні слова! Та й щодо розеток - виконую пісню , а "режисер" стане переді мною та й на мигах щось починає показувати і відволікати від роботи , таким чином питаючи , де йому включитись.( Просто я навів приклад не одного випадку, а це відбувається постійно...)

А як на рахунок поганого аудіо ? Хіба не буває так,що "хлопаки" беруть добрі помідори за весілля, а звук записано на перегрузах? А спихають потім на музикантів...Причому гроші зароблені оператором принаймі вдвоє більші чим заробіток одного музиканта.Ше би могло те все бути,а от коли наглість самому щолкати включатель і не співпрацювати з музиками- НАГЛІСТЬ ПРОФЕСІОНАЛІВ !!! Я проти "діловитих" операторів...

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.