Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори
ZZ2000 Ну і фантазії у вас... (Фу... блін, ну й обізвали хлопа... Віддає якоюсь тюрягою...)

В нас давно так кажуть і ніхто не ображається...))) Це так як на весільного музиканта кажуть лабух..)))

Колись в нас кіномеханіка називали "кінщик", наче він за конезаводі працює. Тепер так можуть говорити про кінооператора (бо де-коли саме так про них мене питають). На "першому дзвонику" питають - а деж п'ятий канал. Тож не тільки музик по різному величають.

А в нас кажуть -  кіномеханік ! В неділю весілля  в селі було, знімав знайомий оператор ( камера - 3 -матрична мильниця panasonik) , спеціально для сільських весіль.  Попереджували його перед конкурсами і  якщо якесь привітання назрівало під час танців. З хорошою людиною - завжди приємно спілкуватись і працювати, а  з "понтовими" діла не маєм...

Так дійсно, з чудовими людьми й приємно працювати, й підримка, й порада. Навіть не гріх повчитись. Скільки працюю, стільки намагаюсь отримати розумні висновки після проведення вечора, щоб потім по можливості їх врахувати. Тож нехай кінооператори на нас не ображються, а краще підтримають і за мною теж не стане.

Шановні, я почав цю тему, і напевно, прийшов час, поставити всі крапки над "І" !!!

Для початку хочу нагадати "всім", що я маю пряме відношення до "музики", і тому постараюсь не приймати ту чи іншу сторону. Але в силу життєвих обставин, так склалось, - зараз я "спілберг" :)

По суті:

1 - сторона "кіношників" - Ви, "лабухи", нас "кіношників" не любите через банальну - "жабу" :) Так, Вас "жаба" тисне відносно наших заробітків ! Але заробітки, якщо взяти ваше ділення, тут недоречне - ваше "ділення" не працює !!!

Давайте розглянемо вкладення - "лабухи" : 4500 уе на трьох - нормальний "кіношник" 4500 уе - на одного. По роботі:  Ви  троє, прийшли о 14 год, заграли коло хати, пройшлись до церкви, - і далі в зал, де стіл накритий :) Ми, "кіношники", починаємо о світанку, бігаємо як навіжені, і сідаємо за стіл перед першим танцем, - і як "завжди", насолоджуємось "останками" які Ви нам залишили :) Щодо фінансів - то тут взагалі існує парадокс, який ніхто з дописувачів не згадував - Ви, по закінченню, одержуєте всі фінанси, - Ми, іноді, вимушені чекати фінансів цілий місяць, доки не зробимо "кіно", - при тому платячи "свої" гроші за електрику, воду, газ і, - інколи ще раз бігаючи з камерою, бо молодятам хочеться більше :)

Ще треба взяти до уваги сам процес роботи - коли "тамада" працює, музиканти відпочивають, а "кіношники" працюють :)

Багато хто з Вас пише про головну проблему - світло !!! Але при тому Ви не згадуєте варіанти, коли "запльована" тамада використовує ваш "шур" :) Світло не являється проблемою - Ви останнім часом зрозуміли, що просто голі стіни не являються пріоритетом, Ви почали масово закуповувати "світло-музику" :) Ми також, по-маленьку, починаємо переходити на LED світло, розуміючи проблему кіловат, - але, хто має використовувати заливочне світло, - це справа часу.

Про "заливочне світло" - як і про монітори ближнього поля (проблеми визвучки залу), так і про заливочне світло писати можна багато, - але моя думка проста, :- якщо Ви вже накупили "блимаючого" світла, то і про "заливочне" маєте подумати - це закони освітлення шоу :) - при нормальному заливочному світлі, не буде проблем, навіть, і у "мильниць". Як показує досвід, переважна кількість музикантів вважають, - що два прибори, і "куча" диму роблять враження :) Ви помиляєтесь - "дим" і "світло" розподіляється по "квадратурі" залу, так само як "кіловати" !!!

Щодо диму, то тут взагалі парадокс - чомусь музиканти вважають, що коли нікого не видно в залі, то є нормальним :)

Порада Всім музикантам - все своє світло і кіловати включайте після другого столу, і "кіношники", і гості на довго запямятають Вашу дискотеку !!!

Для першого ж танцю достатньо все включити при освітленні залу (осінь-зима) !!!

2 - сторона музикантів - Ви "кіношники", теж має поважати "лабухів", через те що їхня праця заслуговує такої ж поваги, як і ваша. Якщо Ви, "кіношники", вважаєте, - що "дерти горло", слухати "пяного клієнта про "МУРКУ", давати свій власний "мікрофон" тамаді чи пяному старості, грузити або розгружати "кілограми" апаратури, грати до "перших, других і частіше третіх півнів", - є нормальним, то візьміть бубен, і бийте, доки вистачить сили.

Ваші "перегрузи", - це ваші проблеми, і проблемивашої апаратури. Ваше "кіловатне світло" впливає на нашу "ніжну, транзисторну апаратуру", - тому перехід на LED світло, і Вам і нам дасть тільки переваги :)

Не морочте нам голову "вартістю своєї техніки" !!! Ми, музиканти не "лузери", у нас є "minus.lviv.ua", і ми також серфуємо нетрями інету, - ми точно знаємо, що по 5000 уе апаратурою, ходять одиниці, і з ними найменше проблем :)

Для "мильниць" є порада одна - якщо ти "спілберг", то ми, лабухи, веселий народ, - можемо встроїти вам "ТИТАНІК" :)

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Підводячи підсумок, - жоден музикант не взяв камеру в руки, так само як і камерист не взяв бубен !!!

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Хлопці, давайте разом працювати, а не шукати "гівно" в чужій сраці !!!

я почав цю тему, і напевно, прийшов час, поставити всі крапки над "І" 

Закривати тему? ;)

По суті, погоджуюсь. Я, скажімо, попри те, що заробляю менше ніж оператор, ніколи не заздрив йому. Бо як ви маєте відношення  до музики, я трішки пробував користуватися відеоредакторами. Через пару днів монтажу так шляк трафляє, що на то відео дивитись вже не можеш. А якщо ще й з самого ранку до вечора треба бути "в тонусі", нічого не пропустити, все встигнути... Однозначно знімаю капелюха, роботи купа, вона має цінуватися. Хоча, якщо робота  в радість, то може все і не так трагічно? ;)

Але при тому Ви не згадуєте варіанти, коли "запльована" тамада використовує ваш "шур" :)

Це достатньо згадується, причому набагато емоційніше, в іншій гілці, тут " Музиканти і відеооператори"

Порада Всім музикантам - все своє світло і кіловати включайте після другого столу

Погоджуюсь, дискотека за 1 танцзаходом абсолютно не обов'язково. При нормальній співпраці на "своїх" весіллях, я контролюю світло і домовляюсь з оператором і музиками: трошки світла для зйомки, потім трошки темноти для дискотеки. І всі, справді при своїх інтересах.

Підводячи підсумок, - жоден музикант не взяв камеру в руки, так само як і камерист не взяв бубен !!!

Підводячи підсумок, зате купа випадків, коли музиканти і камеристи стають тамадами. Але то вже офтоп і окрема тема:)

Хлопці, давайте разом працювати, а не шукати "гівно" в чужій сраці !!!

На цьому пасувало б всім зійтися. Як і в темі музиканти і тамада, пеореконувалось, що краще співпрацювати, а не заважати, так і тут логічний підсумок "СПІВПРАЦЮЙМО". Запхали собі его кудись далеко і працюймо для молодят. Вам може і не суттєво скільки весіль вдалих, а скільки не дуже, а для молодят - це може раз в житті. Ну може два чи три, 5 разів макисумм:)

"...Якщо існує тема "Музиканти та тамада", то чому б і цій темі не існувати !!!"

 "....Хотілось би почути Вашу думку..."

Топікстартер молодець :)) - сам тему започаткував, сам собі відповіді подавав на все, і сам же її закриває. Люкс!!! 

Питання в задачі - А смисл такого "шубуршання" в чому ? В цьому? -

"...Хлопці, давайте разом працювати, а не шукати "гівно" в чужій сраці !!!..."

Взагалі виглядає не культурно і не солідно...На всіх образився чи що...  

"...Підводячи підсумок, - жоден музикант не взяв камеру в руки..."

"...Я не музикант, але музикою займаюся понад 20 років. Життя заставило взятися за камеру..."

Ну прикольно ж да... 

В нашому місті половина колишніх лабухів по різних причинах(ну там голос пропав чи, вік не "ласковий май", чи ще яка хрєнь..) а бо й просто по причині набагато вищого заробітку, взялася за відеокамери і знімає весілля та банкети на досить пристойному рівні, а у багатьох і техніка вартістю вище за 10 кусків паперів, так що ви тут дуже помиляєтесь, шановний топікстартере. :)) Скажу відверто, що я в принципі очікував такої скорої "кончини" даної теми...

POMAXA_LABUX, -

"...Ті, які ображають операторів - насправді заздрять..."

Ой хлопче ти не правий, да ніхто їх не ображає просто висловлюють люди свої думки як і просив топікстартер на початку... Заздрять, не думаю... Ну чому там заздрити? Заробітку? Да гори він синім пламенем той заробіток. Сутку на ногах з самого рання + тиждень/два монтажу. Баранина іще та я вам скажу... Краще менше і відразу з меншою кількістю різного двіжла. :)))) Що має прийти то прийде і піде на користь.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.