Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори

От моє весілля так і зазнято з перегрузом, та таким сильним (в залі), що не розбереш чи то полька звучала, чи вальс, хіба впізнаєш по картинці, що саме люди танцюють.

Що не робив, ніяк не виправиш! Хіба чекати, може колись придумають таку апаратуру чи програму, яка цей перегруз зможе відновити.

За мою практику, мав сильно прикрий випадок, коли оператор "умівімкнув" своє світелко, в паралельну розетку від якої живилася наша арматура, і під час першого танцю та вся "ого радість" закоротила і вибила вхідні пакети в кабаку! Я збіг "уміввікнув" пакет і не встиг вбігти нагору як знов те саме! На весілю вже паніка! Мулудєта стоят як вкопані чекають поки музику їм включут, ми ледве догнали " вчом дєло" !!! Хтілося після того йому морду набити!   

Звичайно, останнім часом, в основному працюють фірмачі і вже не з камерами а з фотіками!

РОМАКСА ЛАБУКС - ми тут, в принципі, не в крайнощі впадаємо - а обговорюємо проблеми даних професій! 

Прфіків ніхто не жене в шию, а гамнюк який запоров молодятам перший танець, і мало хвала господу, не запоров нам апарату, наробив купу клопоту на весіллі батькам і нашим шефам якиі все таки поміняли в понеділок "вхідний" бо глючити почав (хвала Богу хоть весілє дотримав), чесно не хочеться по людськи...    Мав би свою комутацію перевіряти!

POMAXA_LABUX, - "...Думаю, я пояснив коротенько і зрозуміло!..."

Та не тре нічо пояснювати... Те що ви розказуєте то і так давно усі лібухи добре знають.

 Питання ж до "профіків", як каже наш шановний Бедзю, при обслуговуванні банкета не виникають і співпраця з ними йде нормально коли вони люди. А от коли попадає "спілберг", - всьо,  усім ховайся, таке виробляє що на голову не налазить. Особисто сам я не раз бував свідком такої "кіноіндустрії" на забаві, коли все закінчується паленими дротами та "лагідними" словами хазяїв "невзирая на автофокус" :)) То звісно не завше так, і більшість хлопців нормально співпрацюють з нами, роблячи якісний матеріал та є такими ж як і ми творчими людьми. 

Якість відеозйомки не залежить від ціни техніки (можна і дешевою камерою зробити якісне кіно)

Ну... Скажеш тоже... Незалежить якщо з головою лади, а якщо там "спілберг"... Всяке буває.

3.Світло (електрика) потрібна їм так само як і музикантам(в 5-6 разів меншої потужності,ніж музикантам).

Ага в 5-6 разів менша.. Як би не так (не всі на LED-прожектори перейшли) он лабали ми з колєгом халтурку одну, так "відік" на вечір, коли стемніло дістав чотири штативи, вчіпив на них по 2шт.  1-кіловатних прожекторів і стало видно як у Голівуді, клас!! Всі у кадрі танцюють із заплющеними очима, включаючи і лабухів що співають наосліп. Зате йому кайф знімати(8кВт!! світла). Правда то тривало тіко 20 хвилин бо живлення він брав із хати, а там всередині стіни почала диміти проводка  та валити дим такий їдкий що зблюватися можна було на синьку. То йому той Голівуд швиденько урвався...:)). Теща з нареченою його чуть живйом не зьїли, бо перед весіллям зробили євроремонт, а по стінах все пролізло чорними смугами наскрізь. Короче "кіно",блін...:))

Я звісно за співпрацю, нічого особливо проти "відіків" не маю, та хлопці, коли я приїзджаю на банкет працювати так я ж не йду до того "відіка" за нотами, текстами чи фанерами... А він як приходить, то у нього зразу купа питань, прохань, розеток, кабелів, тройніків та ще всякої хрєні... Не у всіх звичайно, але в третини так точно...  Ми з вами самі виконуємо свою роботу, то чого ж вони мають мати завжди купу питань до лабухів? Чи вони не до того ж хазяїна прийшли працювати? 

ZZ2000 Ви праві 100%! 

а там всередині стіни почала диміти проводка  та валити дим такий їдкий що зблюватися можна було на синьку. То йому той Голівуд швиденько урвався...:)). Теща з нареченою його чуть живйом не зьїли, бо перед весіллям зробили євроремонт, а по стінах все пролізло чорними смугами наскрізь   - могло скінчитися великою бідою і на весілє би вже викликали пожежну бригаду!

Випадки з операторами бувають неоднозначні!  Раз памятаю чувіха знімала... Така була як робот! Як ся наведе в одну точку - і валит в одну точку 5 пісень підряд, ми з напарником перезираємся, вже з неї хохму "женем", потім ми трошки збавили світла в залі (бо був вже 3 ій танц блок), то вона метушливо до нас підбігла і сказала щоб ми негайно включили як було - бо шеф її не позволяє знімати в темряві!  Неважко здогадатися де "заритиа собака" - Отакі бізнесмени понабираютть 5 робіт на одне число і дає всяким аматорам знімати, які в принципі, камеру напевне 2 - гий раз тримають в житті... Ото з таких бариг і починається паплюжитись робота операторів і ставлення до них! Профіки звжди творчо підходять до роботи - вони знають де і який інструмент грає соляк - завжди зазніме (що б на відео було видно принаймі що не меблі грають) потім гостей і т .д  А справжно фірмачі ніколи не будуть знімати насильно всії пісні - зловить потрібні моменти і тд. Як правило фірмача видно здалеку , всі вони "запаковані" і саме головне у них підхід до звуку як я бачу камеру з навісною кондесаторною "пушкою" як правило від RODE то аж ся душа радує бо знаєш що буде хороший аудіо - прихід від твоєї роботи! Або ще краще нормальтні люди пишуть все на порто плеєр цифорвий і при монтажі підмішуюють. Це так само показник вдалої роботи!   Раз приїхав до нас фірмач з рельсами, краном (благо зал великий - є де поставити) і......  вертольотом!  На дизелі чи на бензині, завів мотор - один хлоп керує пультом - другий камерою що на гелікоптері.... ОТО було капец! Вертоліт просто знімав приїзд молодят до кабаку ! Зато ефект був просто "сногзшибательний"  Я потім дивився відео - мені челюсть відвисла як заслонка... 

Техніка!!!. Так в принципі у "відіків" те саме що й у лабухів - музика теж іноді може приїхати за 3-4 години до банкета розкласти подіум поставити ферми та розвішати на них міні-масивчик кіловат так по 5-8 на канал зі звукооператором та купою моніків, комбіків та світлоефектів. Ну чим не концерт і то нормально коли за пристойну оплату замовник отримує таке дійство. Одиничні випадки...   Звісно що за ціну близько 2-2,5 тис.грн. за день клієнт може розраховувати хіба на що на дуже мобільний варіант, скажімо із одного виконавця зі звукооператором, а іноді ці двоє в "одному флаконі" як буває часто у мене. От і у "відіків" так же один творить з рельсами та вертольотами за добрі гроші, а інший - "все в одному" і знімає тримаючи камеру в жменьці і фотографує і фотки тут же роздруковує, весь обвішаний мильницями з ніг до голови тужиться "дєлати кіно", або й просто за 300 грн. присланий "для набора материала".  А взагалі то я не зовсім розумію чом же лабухи мають тут обговорювати та думати за відеооператорів, не наша так сказать парафія... Хоча лабушня - народ веселий, може довго балакати про все на світі і ні про що, просто за компанію...:))))))

В нас в Теребовлі є "камерщик" Ігор Буранич-Профі з великої букви.Перший почав знімати на фотоапарат і перший (поки що не зустрічалися) хто звук бере з пульта.Має мп3-рекордер.Дивитися його роботу як і слухати-одне задоволення!

"камерщик"

Фу... блін, ну й обізвали хлопа... Віддає якоюсь тюрягою...

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.