Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори
Для Ігора ! Відвідай любе весілля, і будеш бачити живі концерти =)))

Для розрядки. Грали ми весілля в Рожнятівськім районі (там звідки Андрій Мацевко Х-фактор). Оператор був місцевий, Міша, шустрий такий. Допоки ми вели молодят до шлюбу він зо три раза на дерево залазив і знімав звідти в різних ракурсах. Ну, думаю, Ас. Потім сіли за стіл, дивлюся він по повному тягне і не скривиться. Знов думаю - Ас. Почалися танці, ми пішли грати, а він свою мильничку включив, поставив на колонку і далі за стіл. Колонку хтось торкнув, камера схилилася на бік і всі танці знімала ноги. Ну дивлюся Мішаня підпив, дістав азарт до роботи, надів камеру на шнурочок через шию і пішов в натовп знімати. Головний курйоз: почалися рвотні рефлекси, він побіг за шалаш і я так розумію що в процесі нахилився вперед. Коли прийшов назад ми попадали від сміху на сраку. На камері можна було роздивитися повне меню. Тепер я впевнений - точно Ас.

Жалко молодят ! Із-за таких АСів і про інших складають думку. В мене було весілля, де мама молодого категорично заявила,-що їсти і пити музиканти і оператори будуть після весілля ! =))). Отак ми і працювали - пішли разом в магазин, на дві години !

В нас також була історія з оператором. Вже на кінець весілля оператор собі добре дав, почали знімати дружки фату, а оператор виліз собі на лавку (було весілля на дворі), схопився одною рукою за бельок що дах тримає, другою рукою тримає камеру догори і так заспав, пробудили його коли многая літа заспівали, знімав пів години один шифер, який був покритих салаш.

Хлопці, прочитав усе писане і насміявся.

За свої з дружиною 40 років музмчних набачився всього,  сам знімав і фото і відео.А про які фанери можна було говорити в 1968-1970 роках.

Хто тоді мав нормальні інструменти чи апарати. Не смішіть світ, він і так перекошений.

Просто робіть свою справу так, щоб вас запрошували, а ви отримували насолоду від зробленого.

Говорю це як лауреат разом з дружиною всесоюзного фестивалю, учасник телеконкурсів та радіо конкурсів і ніколи не цурався весіль і корпоративів.

Це наш хліб і тільки так більшість з нас впізнають люди. Тож буть гідними того, що вам дав бог чути прекрасну музику і виконувати її на радість людям.

З повагою Олександр - колись давно керівник оркестру народних інструментів і моя дружина Наталя - диригент хорового колективу (клавішні)

Я з вами повністю згідний пане Олександре. Зайдеш на сайт відеооператорів чи фотографів Вони такі смішні історії розказують про музикантів що аж за живіт тримаєшся.Музиканти розказують про операторів .І зі мною колись траплялись смішні історії і у Вас мабуть є що пригадати.Головне робити  свою роботу добре.А посміятись це корисно.З повагою ігор.

Посміятись - це дійсно корисно, за умови , що історія смішна. Мав я раз випадок, років 6-7 тому, грав я з синами весілля похресникові моєї жінки, думаю ситуація багатьом знайома, коли родині таки треба допомогти. Було це в сусідньому від нас селі Романове Село, в прекрасному будинку культури від тепличного комбінату ,що в цьому селі знаходиться. Ну , от ... Весілля, тьма родини , знайомих....граємо марші, вітаємо гостей, приїхали молодята зі шлюбу  і поки ще всі на дворі біжить кіномеханік до нас , розетку йому треба і то вже бо батарея сіла. Кажу:  Таж нема куди все занято...Він:  Ну то шось витягніть...  Та головне пояснюю , що он на стіні коло вікна цілий рядок розеток, так ні то далеко , можуть вкрасти , а тут ви попильнуєте. Ну якось культурно відігнав , але це тільки мені так здалося, кульмінація співпраці з творчою відеоособистістю нас чекала попереду... Побачивши, що зі мною не домовиться , він підійшов до молодшого із синів і той йому дозволив включити ті його прибамбаси, а головне два прожектори. і нащо вони йому були потрібні , кажу світла було аж забагато бо ж будинок культури . Перший танець, Той деятєль включає свої лямпи, і щось починає в нашій апаратурі з наростанням скрипіти , гудіти , фоніти  та так голосно ,що здавалося що колонки розлетяться, далі появився їдкий дим, паніка в залі , плавляться дроти, а з трасформатора вогонь , як з газової плитки коли жінка курку обсмалює, знявши кришку з комфорки .... аж не приємно згадувати. Весілля ми відіграли , все нормально , довезли з домашніх реалітетів апарату і забава була, але досить що  грали в подарунок та ще й втратилися на ремонті .           Серед відеооператорів маю багато знайомих і друзів, але коли приходиться працювати з незнайомими то тепер ставлюся упереджено.                                                                                                     

За себе хочу сказати. Коли обслуговую весілля, часто доводитсяю здибатися з різними операторами. Своїх вже знаю. Через випивку не тільки оператори приколи втинають і музики теж, хоча ми всі на роботі, а отже повинні себе контролювати. Переповідати можна багато, з ким не бува:). Але запасну розетку тримаю вільною, для таких випадків, плюс тестер і деякі інструменти. Що до світла, скільки працюю, стільки й розмови про нього. На останок хочу побажати дружньої та злагодженої роботи, щоб у відео і ми виглядали достойно;).

Жодних проблем з операторами ніколи не мали, майже завжди працюємо з профі, робота їхня завжди на висоті, і чесно кажучи - робота оператора,я рахую, - Найважча. Зранку ми ще спимо, а оператор вже їде знімати як молода прокидається, одягається і т.д., працює з нами майже до ранку і потім ще кілька днів робить монтаж того всього дійства

Володимир, - "...і чесно кажучи - робота оператора,я рахую, - Найважча.Зранку ми ще спимо, а оператор вже їде знімати.."

Нічого страшного, хай їде і хай знімає хоч цілу сутку - така в нього робота. До речі за неї йому платять і платять в 2-3 рази дорожче ніж за лабу, тож нехай роблять ту роботу на яку підписались хоч і два тижні по весіллю головне щоб та якість готового відповідала заплоченому гонорару бо дуже часто виходить у них навпаки. А те що вони (відіки) бігають і все рулюють на весіллі то хай собі і рулюють, аби не заважали лабі. Тільки от коли молодят забирають на 2 години на природу для "відеопонтів", то це да, куди ж таке. 150 чоловік марудиться поки воно два кадри зніме. До речі ті всі кадри як правило у фільм і не входять... Кажу бо доводилось бачити такі "відеошедеври"...

У мене з колєгом по відношенню до "відіків" позиція чітка і ясна, - "Ти не заважай нам працювати, а ми не будемо заважати тобі"

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.