Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Хлопці,а тепер цю проблему починаймо обговорювати поза інтернетом,кожен в свому колі спілкування,в колективах,а далі давайте будемо обєднуватись і вирішувати цю проблему, а саме очищуватися від сміття в наших рядах,а друге заставити власників ресторанів і кафе  поважати нас. Дякую всім за підтримку теми,надіюсь що найближчим часом ми зустрінемось десь наживо і почнемо діяти,а не тільки говорити.

Я за!..  Напевне всі розуміють що на сайті можуть бути не тільки музики, але і недобросовісні власникик ресторанних закладів... Навіщо викидати сміття з хати...

Во-во, треба створювати МУЗИЧНУ ПРОФСПІЛКУ якусь...

Ото то я пропустив темку!!! Клас, пишуть хлопці аж димить... :)) Ну вставлю і я своїх п,ять копійок, а як же без них... :))  Колись у нас в Рівному було РООМА (Рівненське обласне  об,эднання музичних ансамблів) - розігнали, яке в силу своїх повноважень контролювало і кількість і головне якість та професіоналізм музичних колективів які працювали в державних ресторанах та кафе (правда тільки колективи які стояли  в тому об,єднанні). Роботу колектив не міг отримати в пристойному закладі без рекомендації того ж таки РООМА. В чому було добре - був жорсткий відбір, а це стимулювало до розвитку того чи іншого колективу, відсіювало "повну лажу". Часи змінились... Зараз державних кафе та ресторанів взагалі не лишилося, всьо приватне і вся лабушня як то кажуть на "вольних хлібах", то я вам скажу так - працюйте коли можете і тіштеся поки тоще можливо і поки усіх музикантів не скрутили так як легальних таксистів чи перевізників, а таке не за горами. Влада нині вишукує будь які методи щоби здоїти до нитки всіх і кожного кого ще можливо здоїти на тих пару гривень.

Не влаштовує робота, (умови праці в закладі, оплата) - не роби її, відмовся від неї, знайди один з другим нарешті в собі той гонор відмовитись і не лабати задурно. Коли всі хто себе поважає нормальні команди та виконавці не будуть задурно працювати тоді і власник потроху зрозуміє, що те що лишилося йому доступним за пару гривень - то є велика лажа і то не є гут, коли на пристойний дорогезний захід чи для солідного клієнта він крім усіх своїх дорогезних меню та гламурних понтів, може замість якісного музичного обслуговування зпропонувати суррогат, лажу, а це не престижно.Да то потребує трохи часу, але можливо після того тримати в себе справжній колектив чи виконавців на постійній,без дибільних діжурств, основі які дають професійне якісне обслуговування стане серед власників кафе престижем та гонором.

Всім настрою до тої лаби... :))

До речі Ігор Гарвас, дякую за позитивну згадку про мою персону :)) 

потребує трохи часу, але можливо після того тримати в себе справжній колектив чи виконавців на постійній,без дибільних діжурств, основі які дають професійне якісне обслуговування стане серед власників кафе престижем та гонором.. Згідний!!!!!. Але до того часу, шо під одіялом лабати??? Буде ФЛУД. Розкажу старий анекдот. 

Лишив чувак пити!!!! Не п"є рік, два, 10. Стабілізувалось вже життя, бізнес, сім"я.. Всьо кльово!!!  Але " червачок" точить, мучить і думка з голови не лізе - що би було, якби я випив 100 гр.???  Думає, мучиться - і нароботі пити не зручно, бо не зрозуміють, бо має свою фірму, як не як ШЕФ.. Прийшов до дому думає - Вальну сотку дома... А дома сім"я, жінка, діти, онуки... Знов лажа - не зрозуміють. Рішився випити під одіялом. Думає вип"ю, хто побачить??? Випив.... Рано очі пролупив.... Жінка стоїть, тримає піднос, на підносі чай, " Альказельц" і питає, як сє почуваєш чоловіче??? Чувак думає напевно підглядала.... Прийшов на роботу... Секретарка питає, кава, коньяк???? В чувака  мисля - а ця звідки знає, я ж дома пив... На останок звонить друг:

- Старий. Як ся маєш, як здоровля??? Я взяв таксі, горівку, курку і їду до Тебе. Похмилятись будем....

Чувак його питає     - А Ти звідки знаєш, що я вчора пив??? Я ж дома, сам, під одіялом.....

А друг каже : Та ти старий, зі мною і з тим одіялом, ще в трьох  барах  і в двох ресторанах був.... 

 

Вітаю  всіх !  Безперечно  хочу   вас  підтримати   друзі  -музиканти , пора  нам  вже  напевно  діяти  і   прошу   всіх   хто  поважає   нашу  працю  чим  скоріше  організувати   зустріч   у  Львові   і обговорити  це питання.Прошу  адміністратора  сайту   посприяти  в  цій  справі  і  підтримати   нас . Наперед  всім  дякую.

SHARIK, мабуть ви мене не так зрозуміли :

...потребує трохи часу, але можливо після того тримати в себе справжній колектив чи виконавців на постійній,без дибільних діжурств, основі які дають професійне якісне обслуговування стане серед власників кафе престижем та гонором.. Згідний!!!!!. Але до того часу, шо під одіялом лабати??? ....

Я мав на увазі взагалі не лабати коли ціна стоїть неприйнятна і менша якоїсь принятої вилки в розціках. Не лабати взагалі. А чи багацько буде тих, хто зможе відмовляти дешевим умовам оплати в кабаках, во питання. 

Тут питання стоїть в другому - Якщо ми будемо працювати "за пляцки", то точно, не прийде той час, про який говорить ZZ !! А якщо разом обєднаймося і станем руба - тоді буде ДЛО! (але на форумі того питання ми не вирішемо), тай кожна область України, має свої певні нюанси, що до ціноутворення... Що до посту Ігора Харачка - прикро мені дуже - бо то що він писав, відбувалося у Винниках по сусідству... Я й не знав! Отако!  Хоча в багатьох своїх постах я казав що у нас у Винниких порядок! Як кажуть ніколи не кажи "ніколи"!

То давайте хлопці будемо потроху діяти. Перше що можемо зробити цю тему обговорити в своїх колективах,середовищах,а наступне визначимо день і місце для зустрічі.Моя пропозиція така,може в когось інша то пишіть.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти