Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Підтримую Ігора Габа!  Власники ресторанів і відстоювати нікого не будуть . У них є вибір. На жаль, шановані музиканти один одного підставляють на рахунок оплати своєї праці (хтось бере менше). Я ,хлопці, не з Галичини, але пам"ятаю совєтский період,коли ми знали, що музиканти галичанські  працюють і мають солідні суми.. А тепер виявляється - хто кого "вставив-підставив". Як казав наш "любимий політик" : " Що маємо -те маємо..". Але все рівно ,бажаю Вам удачі ,співдружності та відновлюйте "біржу"! З повагою - до всіх!

Шановні дописувачі даної сторінки, я читаю Вашу "творчість" і дивуюсь. Всі дорослі сформовані музиканти, а полеміку ведем як в ВР. Ігор Габа, Ви думаєте, що коли Ви закликаєте - музиканти гуртуйтесь, тримайте марку відстоюйте.... А Вам відписують підтримую і т.д... Питання так і вирішиться ніколи. Це лише в ВР за помахом  "чарівної руки господіна Чечетова" вирішують питання приняти закон чи ні. Ви добре розумієте, що в даний момент робота музикантів - це бізнес, як і робота рестораторів. І хто має більше - той пан. На мою думку  це питання треба вирішувати не  гаслами, а саме:

- всім музикантам працювати з власниками ресторанів тільки юридично ( ... закон про підприємницьку діяльність ) 

- в угоді обумовлювати умови роботи, оплату, і т.д  ( тоді питання про непередбачене зільнення музикантів зникне саме по собі )

І в цьому треба об"єднатись. Ви в першу чергу захищаєте самі себе. А ресторатори, ящо не схочуть працювати на таких умовах, (а закон їх зобовязує оформляти ВСІХ), то нехай крутять музичні цетри.

А власнику ресторану самому самому вибирати -  один, чи два з ноутом, чи живий колектив музикантів. За скілько  зможуть платити - стільки будуть і працювати. Але захищені будуть ВСІ!!!! 

А поки що - ПРАВДИ НЕ МА !!!!

P.S. Ігор Габа, якщо не секрет, то напишіть правдиву істину Вашої розбіжності з власниками закладу де Ви працювали... Я впевнений на 99,9 відсотків, що те саме що і в мене -  наступили Ви їм на болюче місце, яке називається - ГРОШІ !!!! І не розчаровуйтесь - буде ще і біла смуга!!! Успіхів!!!!

Правильно, я з Тобою SHARIK,(пробач за абревіатуру,незнаю Твого імені),цілком погоджуюсь,але все можливо коли цього захоче більшість,а коли я один буду волати то зрозуміло з цього ніщо не вийде. А на рахунок цього випадку мені нема сенсу розказувати вам казки. Було все просто,співпраця тривала якийсь час.Власниця знала наші умови,наші ціни,вона це не платила з власної кишені,це оплачували замовники.Ми не були там на стаціонарі,вона нам звонила і ми приїзжали,але все в якийсь час закінчилось. Я би може про це незнав,але шукав клієнтам зал на весілля і позвонив до неї,тай в розмові спитав як робота ресторану,чому не звоните,а в відповідь почув, -  до мене попросився хлопець,він за банкет бере 400 грн.,то розумієш,клієнти немають грошей,а тут дешевше,то я  тому вам незвоню,хіба може як в вас буде дешевше,або може буде клієнт багатший і т.д.Ось така історія.Шановний SHARIK,я не плачусь,в мене є роботи достатньо,але дивлячись на загальну картину сприйняття нас,то скоро будемо виглядати як жебраки,просячи пару копійок. Бо люди,які немають самої простої совісті паплюжуть нашу професію.Тому не тільки за себе я думаю,а за імя ресторанного музиканта в цілому. Я памятаю ще роботу в ресторанах 80-90 років. Музикант в ресторані це була фішка,ми стояли на сцені як зірки,нас знали люди в місті,віталися чужі люди,знаючи що ти музикант ресторану.Бандити поважали нас і недай Бог,щоб хтось зачепив тебе. А тепер????????????? І в тому ми самі виноваті,бо повагу до себе треба заслужити,а друге тримати рівень і імя колективу,щоб коли власник на дверях чіпав афішу і там писало імя вашого колективу,люди знали що в цьому ресторані можна відпочити і послухати  класну музику.А не один безголосий неліквід,який себе називає музикантом.Поважаю Вас всіх,знаю що нелегко всім,але шануйте своє імя,бо це важливіше чим 300 - 400 грн.,а інше поважайте тих клієнтів,які за ваше імя і вашу роботу готові платити таку ціну,яку ви назвете,а я впевнений що є багато колективів,які вартують цього.Успіху всім!  І гарного сезону!!!! А високосні роки  є  прибуткові,знаю по вдасному досвіді.Будете мати бажання зустрітись зі мною і поговорити наживо звоніть.0963549453.Ігор 

Ігор Габа, повага є за добре освоєння якого фаху. Поважають добрих кухарів, докторів, перукарів і т.д. Тобто фахівців рівень яких склався внаслідок навчання і довгого освоєння. Яка може бути повага до працівника який навики може отримати дуже-дуже швидко?

Доброго музиканта знають і поважають ненабагато менше ніж доброго доктора чи кухаря.  А тут, на мою думку, треба просто всім бажаючим написати:  ПРАЦЮЄМ:  пятниця-неділя з 19.00 до23.00. Зарплата-300грн./ на двох ( інші дні-400 грн ).  Кожне окреме замовлення- 30 грн.  Після 23.00  -  200-250 грн. за 1 год( гроші-наперед).  Вважаю що ціна має бути вища, але маєм добре ставлення начальства до нас( і навпаки) і вже нічо нехочем поки що міняти.   5-10 таких відповідей - і люди самі зроблять для себе висновки(комусь-підняти ціну, а хтось може має більше-дуже добре).  Але одна умова - ТІЛЬКИ ГОЛА ІНФОРМАЦІЯ БЕЗ ВСЯКОГО ОБс...РАННЯ !!!(як це часто буває в "лабушні" на цьому форумі ).

Мистецтво "гри на Асусі" можна освоїти за пів години, а то й швидше. Ніхто не буде поважати кухаря який приготував суп з кубиків "Мівіна".

Рейтинг музиканта  оцінюю по його зайнятості і ціні.  Але, наразі, я хотів почути, або прочитати тут  інше... .

Добрі люди!!!Як на мене,то самооцінка наша занижена до краю.Невже у країні смороду,фальші і дешевих понтів(вина влади) не знайдеться місця для служителів культури та освіти??? Чому якийсь заслинений господар харчівні висуває безглузді умови,натомість невміючи навіть зварити добротної зупи...Оговтайтесь панове!!!!!!!!!Робіть свою роботу якісно і потребуйте достойну оплату,прислухайтесь до критики фахівців і поважайте роботу тих,хто може більше Вас!!!Цитата: "Ви повинні працювати втрьох(той шо грає на саксафоні має ше грати на клавішнях,колонки не менше 500 ватт!!!,з 18 до 23 год за 100 грн.,замовлення на шару,а якщо його оплатили,вираховують із зарплати і т.д і т.п....).Хто знаходить пояснення усьому цьому,напишіть,може я забагато вимагаю?!

 "Ви повинні працювати втрьох(той шо грає на саксафоні має ше грати на клавішнях,колонки не менше 500 ватт!!!,з 18 до 23 год за 100 грн.,замовлення на шару,а якщо його оплатили,вираховують із зарплати і т.д і т.п....)

Ігорко, а що, ти навіть з такою цитатою зустічався???   Як на мене - то є жах!  Просто лізуть на голову! Треба то "строїти" і вчити! Бо нема вже сили терпіти ту наругу над музиками! Таке не треба терпіти, як на мене - тра мотати шнури, і в той самий день, тікати віттам, де пропонують такі умови! Бо як погодитися то за пів року, (як піде слушок між власниками), то всі будемо на таких умовах!

Все правильно - !!! Але, тут вже обговорювалось десь місцями... Проблема в тому, що пропозиція перевищує попит. Зараз розвелось багато різних музик, караочників, бутників, плеєрщиків, різних по якості послуг та технічному устаткуванні, та і по ціні. І не завди якість послуг та ціна мають ПРАВИЛЬНЕ взаємовідношення.

Один знайомий власник харчівні так і говорить ВСІМ - !!!. =Мені музики по .... й . Бажаючих грати в мене хоч греблю гати. Музики, тояк кістка для собак, кидаю свіжу - хай їдять...=  Отак - то.

А музики дійсно в черзі стоять. І не одна пачка (є різні по рівню, є дісно музиканти хороші). А грають чуть не за голубці, і так як вимагає того власник харчівні. А щось не подобається - змотуйте хлопці шнурки, на ваше місце є інші. Сам особисто знаю хлопців, які не виконали по вкізівці власника ОДНІЄЇ пісні- і більше вони там не грають (хоч музиканти хороші). Знаю ще подібні випадки... Попит перевищує пропозицію. Був би дефіцит музик, а хороших музик тим більше, було б зовсім інше відношення до нас, і до наших послуг...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти