Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Да...   Було таке ! Теперешній власник (тоді ще заклад будувався) гонив за мною десь 2 роки... Але я вперто відмовлявся - хоча умови він ставив феноминальні...  Як то кажеться, менше вкусиш - скорше зїш ))))

Щкода, що форуми поглохли! Мабуть усіх все задовільняє!!! Вважаю, що краще рідко, але мітко!!! Якісно зробити роботу кілька разів на місяць за "зрозумілу" оплату, ніж лабанити "бєнкєти" щодня по 100 гривень. Яка Ваша думка???

п.Ігор ,тут з вами хіба що "хворий" не погодиться ,але ситуації бувають різні, в людей ,кожен заробляє в міру своїх можливостей ,прикро лише те що такі "заробляння" в більшості випадків псують репутацію

музикантів, в цілому ,відповідно як наслідок  зниження гонорарів і банальної поваги до творчих людей.,перевірено на собі.Є звісно і винятки з цього правила ,але їх так мало що вони лише своїм існуванням це правило  пітверджують.

 Мені здається що всеж таки,оскільки різниця в гонорарах відчутна (кабак-весілля) ,то і різниця в виконанні має бути відчутною (я не агітую зумисне фальшивити))) може ,просто, буде логічним ,коли ти співаєш в кабаку щовечора за сотку,не "пижитись" і не обставляти себе кляпами і всякими "цацками" ,бючись в конвульсіях над тим "начинням " імітуючи Елтона Джона а скромно в гарному костюмі з напастованою посмішкою просто "співати!!!!А от на бенкеті  з ціною приблизно євро 400-600,вже буде доречним і в "дудку" подути і на скрипочці чардаш "вальнути".

  Я думаю потенційний клієнт має чідко відчувати різницю ,чому одна музика коштує під штуку баксів а інша включена в ціну тої вечері яку він собі замовив...Поправте мене ,якщо я помилився

Богдане, кожний виступ це PR для музиканта. Коли потенційні замовники побачать що працюєш у пів сили і нижчн саоїх можливостей, то на роботу за 400-500 евро не запросять.

Моє вітання, хлопці! Не хочеться знову продовжувати те, в чому нема чіткого розуміння та підтримки. Колись мені сказав один старий лабух, коли ми в 80-х роках піднімали питання ціни роботи, коли не було ніких компів, мінідисків і всього іншого, а працювали, як тепер модно говорити, наживо. Я йому висловив свою думку відносно появи всіляких музик, які працюють набагато дешевше і тим збвсіивають ціни. Він сказав так, : " дай собі спокійЮ вони будуть мали своє, а ми своє. Вони будуть працювати багато і за копійки, а ми менше і за нормальну касу, але їм ніколи не досягнути того рівня, який в нас. вони завжди будуть відпрацьовувати бюджетні забави, на яких людина дивиться не на якість, а на ціну і кайфу від  роботи там не буде ніколи. Там завжди буде ціль одна - дешевизна." Ось це слова досвідченої людини ще в ті часи, коли всі були в одинакових умовах і коли на забавах працювали музиканти, а не всі, хто має ноутбук і думає що вміє співати. Я не противник тих, хто працює з мінусовками, а противник тих, хто не хоче розвиватись та цінити горде імя "музикант", яке завойовується важкою працею і великими затратами. Хто не поважаючи себе та всіх, хто працює на цій ниві, підсиджує хлопців в розкручених ресторанах і пропонує свої послуги на половину дешевше. Хто не відрізняє ноти ДО від ноти РЕ, не може заспівати в тональності, не говорячи про те, щоб заспівати в кілька голосів, хто взагалі далекий від творчості і від музики. Музикант чи Лабух, це звання, яке треба заслужити а не вкрасти.Недавно спілкувався з одним хлопцем в неті. Він працює в кабаку, співає під мінус. Говорить що хоче розвиватись надалі як музикант. я його питаю чи вміє грати на інструментах, він відповів що ні. Я йому говорю, що перш за все навчися грати на якомусь інструменті, а потім вже все інше, то мої слова виявляється образили його. Він знаний "музикант" в своєму місці, в нього в кабаку завжди море народу, а тут виявляється ще треба вчитись грати на інструментах. Правильно! Навіщо! Каса і так плине, а все решта, яка різниця! Ось такі діли!Тому ось проти кого я підняв дану тему. Та я так розумію, що цю тему нема сенсу продовжувати, бо кожен сидить в своєму теплому місці і думає про те, щоб у нього було спокійно, тепло, надійно, а решта вже діло таке.Я в попередніх переписках тільки набрав на себе купу неприємностей, тому надалі не хочу обговорювати цю проблему.  

Yulianovich ви мене не зрозуміли,я ж не кажу що потрібно зумисне принижувати свій рівень, просто мені здається (швидше за все я помиляюсь))) що коли потенційний замовник побачить як колектив працює за 200грн вечір, то він вже не захоче платити йому  400 євро,ну просто незрозуміє чому така різниця в ціні...Тому і небачу логіки в тому щоб повноцінним колективом "стояти" в кабаку ...Для таких задач з головою хватає доброго вокаліта з ноутом (боронь Боже "мебель" тягати,вбиває повагу), таким чином людина і на хліб заробить і не скомпроментує своїх колег які тратять свій час і гроші, щоб зколотити гідні колективи для більш маштабних завдань.

 Правда з нашим культурно-освітним рівнем ,до подібного розподілу праці ще як до Пекіна в загально відомій позі.....Тому маєм те що маєм як Кравчук каже!!!!!!І МХО

Спів під фонограму не може дорого оцінюватись. 1). велика пропозиція виконавців; 2).вільний доступ др фонограм; 3). не потрібно ніякої професійної підготовки; 4). невелика вартість засобів виробництва - 2 АС+підсилювач+комп+мікрофон;  І не потрібно бідкатись що низькі гонорари, на те є пояснення економічні.

Ігор ВЕЛИКИЙ ВЕЛИКИЙ РЕСПЕКТ

Спів під фонограму не може дорого оцінюватись.

Ну так і я про це!!!!тільки з іншої сторони зайшов)))Якщо кабак не хоче гідно платити то і гідного колективу там не має бути.

 

При тій кількості закладів нема стільки клієнтів щоб найняти добрих кухарів, справжніх офіціантів, охорону... Тут не у власниках справа. Роботи як такої нема. Заводи закриті - товари з Азії, сільське виробництво механізоване. Так у всьому світі, такий час. Кожен дає собі раду як може. Я "тріпався" донедавна в пошуках "місця під сонцем". Об'їздилося хмару закладів, переговорилося з власниками, адміністраторами і зробив для себе певні висновки. Музика для мене стала не основним джерелом фінансових надходжень і все стало налагоджуватись. Замовлень відпрацював більше (не стараєшся за будь-яку ціну взяти замовлення; замовники це бачать), придбав нові інструменти, обладнання, комутацію. В пошуках замовлень і праці повинна домінувати позиція. Коли вона тверда, то тобі йдуть на поступки. Коли музикант готовий "на все", то й результат відомий. І це не тільки так в музиці. Вірно писав наш колега, що повинна бути харизма. От тільки харизма і "понти" це різні речі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти