Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Бедзю -

Бедзю, брати в руки  "вила", а потім "весла" .  Зміни дійсно самі не прийдуть. Якби 20 років тому ресторатор подавав рекламу що в нього "жива музика", то сказали би що в нього щось з головою "не альо".

Скажу зразу за  Винники. (жиби не ходити). У нас є такі заклади: З потужних. рГетьман, р Василина, р Галактика, р Наталі. р Святослав.    З менш потужних: Винна Гора, Гриль бар, Околиця, є ще декілька забігалівок, але я про ті які "володіють"  "живою музикою".  Всі Ресторани які я перерахував мають музикантів які можуть грати, і вміють грати на достойному , не побоюсь сказати, професійному рівні... правда не знаю за Василину, не буду розписуватись, але я думаю як би пропало світло, а в нас таке дуже частенько буває, то гаратають всі в "живу", аж міхи рвуться!   У нас є достойна конкуренція, всі гатять! Тепер говоріть за свої регіони...

oleg_yamaha_s710, справжній музикант грає на музичному інструменті, а не "грає" на ноутбуці. І доводити це потрібно не в екстремальних випадках, а постійно.  

Тупий без музичної освіти цього не зробить    -        Помиляєшся, друже !!! Є музики, які без освіти так грають, що мало не покажеться!!!  Тільки якщо ти вчився, ти в голові осмислюєш що ти граєш,  а людина без освіти розуміє по-своєму !!!!

Хлопці, з освітою чи без освіти,не в тому питання,підняте на сторінці. Питання в тому,що ціна роботи музикантів опустилася вже до такого рівня,що далі не буить де сенсу працювати. Купляєш дорогу апаратуру,стараєшся щось робити цікаве,а в той же час хтось постав меблю перед собою,яка мало того що не підключена,вона взагалі вже б мала бути на смітнику,мікрофон,яким цвяхи забивав  і працює за " ГОЛУБЦІ". В мене було кілька таких ситуацій,де ми вже довгий час співпрацювали з ресторанами колективом.Все йшло добре,були замовлення,ніхто не торгувався,була ціна з веденням,була без ведення.Коли замовник приїзжав в ресторан,то він знав що в цьому закладі працює гурт КАНАДА і всі питання сценарію обговорював з нами. Потім, в один час,власниця перестала звонити. Тут я якось проїзжав біля ресторану,бачу забава.Зайшов,працює один музикант,спитав офіціантів хто такий,а вони кажуть,що він домовився з власницею,ціна роботи 300 грн. За ті гроші він і співає і грає і за столами бавить.Не називаю назву ресторану,бо не хочу підставляти офіціантів,а вони мене просили щоб про нашу розмову не знала власниця,а ле після того так стало обідно. Де 300 чи 500$, а де 300грн???????????????? І це я говору про звичайні банкети з понеділка по пятницю. А це вже помало переходить на весілля. І така ситуація буде виникати в кожного колективу через таких " МУЗИКАНТІВ ".Коли б підїхали і пояснили такому " МУЗИКАНТУ ",що він плює в душу всім,хто працює в тому напрямку,то може б після того не появлялись такі. А власниця не шукала його,він сам запропонував таку ціну. Ось я про що говорю.

А ще про соціальний рівень замовника. Хлопці,люди витрачають такі гроші на необовязкові речі на забавах,що інколи душа крається. Візьмем просту річ,феєрверки і всякі інші пусті викидання грошей.Люди гроші мають і заплатять. Я ніколи не був прихильником дешевих цін,зроби добру роботу і візьми відповідну плату. Ми колись тоже починали,але відразу ціна була така,як у колективів з досвідом,бо інакше б дістали по задниці і більше б не працювали. Ми буваєм часто в напрямках, де ,як кажуть,ціни низькі,і повірте,люди платять нормальні гроші,не торгуючись,а в той же час,місцеві плачуться,що в них більше не дадуть.Дадуть,тільки зроби роботу,але роботу,а не відкатування вечора. Пробачте,може я когось і зацеплю тим,але я не розумію такого,коли колектив,який має працювати на весіллі,збирається за день до весілля.Коли понабирають роботи і діляться хто з ким поїде.Гурт повинен бути гуртом.Гурт повинен мати обличчя,а не сьогодні одні лиця,а завтра інші. Тому і називаємо нашу роботу ХАЛТУРОЮ.А замовник потребує роботу,а не відпрацювання.І за роботу він зплатить достойно і не торгуючись.Хлопці,рівень наш залежить від нас,а хто не стягує до цього рівня,то краще роби щось інше і не принижуй  нас.

Значить ту людину влаштовує оплата 300грн. В будь-якій роботі, в будь-які сфері величина оплати побудована на попиті на послуги і на пропозиції їх надання. На сьогоднішній день працювати в ресторані може і одна особа, яка вміє заграти на баяні/акордеоні декілька застільних пісень, прочитати яку кількість фішок  для ведення весілля/банкету, взятих з нету  і заспівати під фонограму репертуар, зкачаний з того ж нету. Все!!! Навіть пару колонок і підсилювач нададуть запопадливі власники закладів. То чому тут дивуватися? Пропозиція надання такої форми і вигляду послуг зашкалює. Ось і весь механізм. Хлопаки, коли я вчився в школі, то всі насміхались з учнів які не можуть вивчити кілька рядків віршу напам'ять. Це було ганебно і непрестижно. Сьогодні навиворіт - гламурно виставлені на "рогах" ноути, звідки запускається "матеріал" і читаються тексти. (Ну ще є й друковані варіанти дбайливо запхані в файлики). Яку тут потрібно кваліфікацію, який труд потрібно вкласти, щоб вимагати немалі гонорари, шану та повагу? За що? А може це поголовна "проффесоризація" прийшла? Я згідний що час зараз прагматичний і замовник не побіжить до виконавця, а виконавцю потрібно шукати можливість реалізації своїх знань, умінь і таланту. Але що пропонується я написав вище. Чи багато хто з наших львівських колег може відверто стати як ZZ2000 і наодинці з ноутом чесно проводити роботу, яку всі роблять прикриваючись інструментами? Яку кількісну частину репертуару ви виконуєте без фонограм? (яке питання цікаве і дивне було б 20 років тому!)  Є таке сучасне прислів'я: ""Google все знає!". В нашому випадку можна перефразувати: "YouTube, про всіх знає!".  Не хотілося що б в цій темі звалювалося все в одну купу. Розмову топікстартер почав про стаціонарну роботу музикантів в ресторанах. От давайте про це і говорити. Колись дуже давно в ресторани ходили "на когось". Ходили в "Шоколадку" на Полянського, ходили в "Турист" на Шеріфова і т.д.. Сьогодні на кого мають йти? Хто в ресторані показує клас? Хто зі львівських музикантів є авторитетом  в музичних колах і популярним у відвідувачів?

А так  хочеться щоб такі часи вернулися,щоб можна було сходити на когось.Та при таких розкладах як зараз всі,доброго рівня,музиканти не будуть працювати в ресторанах,та й вже ця ситуація виглядає так,що краще раз в тиждень,але за нормальну плату,чим кожен день за копійки.Але в принципі,що я напрягаюсь,якщо така думка витає поміж нами,то на далі знов будем кожен думав за себе,нехай наші місця займають безголосі,далекі від музики "неліквіди".Знаєте,язавжди шкодую що щезла наша славнозвісна "БІРЖА".Вона таки створювала загальний дух музикантів Львова і не тільки.А тепер,хіба що в інтернеті,але і то ті,які спілкувались і за часів " БІРЖІ".А ще така ностальгія по ресторанах старих часів. І хотілося б попрацювати в нормальному закладі з в складі бенду,а маю що згадати з тих часів,але вже так ми опустили нашу професію,що скоро будемо працювати не тільки за 300грн.,а й за голубці. Зрозуміло,що той,хто себе поважає там працювати не буде,але як шкода,що що так все котиться в низ,а ще гірше,що ми і не хочемо щось міняти.Хлопці,нам так тяжко дається підтримувати добрий рівень нашої праці,а ми так дешево її продаєм.

Ігорку, ві Львові і на сьогодні є і музиканти, і є колективи. Працюють по клубах. Сьогодні в одному, завтра в іншому. Як от в клубі "Культ": http://www.kult.lviv.ua/main.php?mid=522  Ясно, що запрошень і викликів на теперішній час небагато, але ніхто і не думає полишати музику. Звісно що вони тут на порталі майже і не бувають, бо про що спілкуватись? Про фонограми, чи про S-910?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти