Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Звісно що вони тут на порталі майже і не бувають, бо про що спілкуватись? Про фонограми, чи про S-910

Та вже так не говоріть Ігор...  Не бувають - бо може не знають, не мають часу та інше.... На це може бути купа причин, і обєктивних і ні.. Банальна навіть та що портал молодий і багато хто навіть не знає про його існування. Говорив не давно своїм першим випускником Барабащиком Ромчиком Беднарським, то він казав що так! Граєм але за копійки для самих нас!  Ціна каже наша 1500 уо !!!!!  За весілля. І каже як що відняти звук і світло, (аврендують вони це все) то каже нам виходить на 6 тьох, ледве навіть не по 1000 гр...   Сам жаліється що то не заробіток!  Я абсолютно згоден з ним!   Добре що він такого рівня музикант що він грає по всьму світу з різними колективами і виконавцями, і йому те весілля як додатковий бонус... Але.. Правда як вона є.

Бедзю, а так і є. Щоб більше отримувати, то потрібно інвестувати, як в інструменти, так і в обладнання. Не так це все й дорого якщо потроху роками "обростати". І це не секрет, що визвучити живий склад тепер можуть одиниці. Це ті хто пробували, а ті хто ні, то в них "сюрпризи" попереду. А от що не бувають, то мені з цього дуже прикро, бо портал задумувався як територія спілкування і обміну досвіду музикантів (обмін фонограмами входить сюди також). Про це і було написано на титульній сторінці старої версії порталу. Чому не перенесли цього тексту для мене загадка. От і виходить що в коментах мені пишуть, що я "не туди потрапив".  Може формально і праві користувачі на такі репліки. Щоденно в онлайні тут більше ста користувачів. До чого прикута їхня увага, зрозуміло. А от що далі? Ну перелиють гігабайти фонограм в свої компи і...? Я давно вже зрозумів про хибність цього безперспективного шляху і зробив з цього певні висновки. Поки все. Біжу на репетицію))).

Пане Ігор Габа і все шановне товариство! За місце місце під сонцем треба боротись, і, бачу, трохи жорсткіше, ніж звичайне обговорення на форумі. Любителеві голубців можна люб'язно запропонувати баняків зо три,  попрости їх з'їсти, кинути "дідови" 300 гр. копійками і, як мінімум, накопати в с... Розумію Вас і офіціантів, але ж "страна должна знать своих героев!" Можливо через якийсь час у Вас буде можливість опублікувати  прізвище "голубцятника"...

Віктор,як би то тільки він,таких є достатньо. Маю надію що вони читають наші рядки і стане їм встидно,а як ні то гріш ціна їхній совісті. Ще б нічого,як би вони сиділи на своїм місці і не пхали свого носа до інших,а то вони винюхують хороші місця і влазять туди як щурі. Та що говорити,я думаю самі з такими стикаєтесь. Я не хочу говорити про музикантів,які працюють в КУЛЬТІ або схожих клубах,їх наша кухня не цікавить,я сам не хочу рівнятись з ними,бо я непрофесійний музикант,але ніколи я не занижував ціни,а завжди тримаю рівень і стараюсь з колективом давати роботу а потім ціну,але знаєш як образливо,коли мені говорять на те що мій син обрав музику ,-ЩО ПЛОДИШ НАСТУПНИХ ЖЕБРАКІВ. Після таких слів чуєшся не дуже приємно,знаючи що через НЕЛІКВІДІВ- ГОЛУБЦЯТНИКІВ,музиканти ,які вложили частину життя,стають непотрібні. Я правда непереймаюсь такими словами,але Вітя,"ЗА ДЕРЖАВУ ОБІДНО"! Я знаю що підняв складну тему,але не люблю фальші.Чи підтримаєте мене,чи ні,справа ваша,але це наша правда,нехай неприємна.

Дуже цікава тема, гарячі дискусії, хочу все ж таки підтримати Ігоря Гарваса, Бедзя Іванишина, Шаріка, хлопці говорять про нашу сіру буденну реальність і вони вже досвідом навченні, що які б ми об"єднання не створювали, які б хороші гасла не виставляли всерівно нічого не вийде. На даний час кожен думає де заробити ту копійку, бо вдома жінка діти треба одягати, вчити, годувати і кожен чіпляється за будь-яку роботу, щоб хоть якось вижити, а хто дійсно відчуває себе сильним музикантом збирає речі, лишає сім"ю і їде за кордон, хоча я думаю і це не вихід!!! Важко кого сь в чомусь потурати, всі ми в чомусь винні. От і маємо те що маємо, світ із всіма нашими втраченими мріями і сподіваннями такий який має бути і під нас він підлаштовуватися не буде.

Що за песимістичний голос. Пробач за те що скажу,але з таким настроєм жити не можна. Світ прекрасний і справедливий і тільки від тебе залежить яким він буде для тебе.Знаєш приказку : як постелеш,так і виспишся.Самооцінку піднімай і все буде в порядку. Якщо так думати,то гріш ціна нам всім,а відноситись до тебе будуть так.як ти себе подаш.Я за здорову конкуренцію,але здорову,а не підлу і підставну.Простий приклад,ще свіжий. Звонить клієнт,в якого вже відпрацювали кілька різних забав.Ніколи не торгувався,завжди був вдячний і ще рекомендував іншим. А тут йому потрібно музикантів на корпоратив. З поваги до нього називаю йому ціну 3000 грн.Це мінімальна ціна,за яку ми в його кругах працювали на банкетах.Щоб ви розуміли про який банкет йдеться,то скажу вам,це субота 25 лютого,в ЄВРОГОТЕЛІ.Замовник не з бідних людей,але починає торгуватися,що мене здивувало ,бо ніколи такого не було.Опускаю ціну до 300$,каже перезвонить,перезвонює і питає чи за 250$,ну думаю нехай,і так вже нічого не буде,згоджуюсь,а він до мене- : А МОЖЕ ДЕШЕВШЕ????????????????!!!!!!!!!!!. Мене це вже образило.Знаючи яка публіка буде на забаві,знаючи що це за клієнти, я відмовився.Але як думаєте,ТАМ НЕ БУДЕ МУЗИКАНТІВ? Ось де собака зарита.Але Бог суддя тим,які продають себе за ГОЛУБЦІ. Я більше це питання піднімати не буду,оскільки для себе висновки зробив.І тут немає значення чи ви з ноутбуком,чи все наживо,має значення одне : САМООЦІНКА ВПАЛА НИЖЧЕ ПЛІНТУСА,а це вже біда.

А ще добавлю слова з пісні А.Макаревича (пробачте за російський текст,пишу мовою оригіналу) - НЕНАДО ПРОГИБАТСЯ ПОД ИЗМЕНЧИВЫЙ МИР,ПУСТЬ ЛУЧШЕ ОН ПРОГНЕТСЯ ПОД НАС!!!!!!!!!!!!!!!Тому вище голову хлопці,ми несемо людям настрій,свято,а дешевим справжнє свято не може бути. Знаймо собі ціну.Тримаймо марку.

Півтора з ноутбуком і за дешевше поїдуть. Зараз відпала потреба у "вміти грати", а співати можна і на унітазі якось навчитися. Тому й виникла така ситуація. ЇЇ спровукували самі музиканти. Тому пробувати виправляти треба,  яким методом - то вже інша справа.

Романе, не спровокували, а створили самі музиканти. Хто в музиці довше, той пам'ятає витоки і еволюцію цього питання. І вона не зміниться поки знову самі музиканти не прикладуть зусиль. Наївно чекати що люди з ноутбуками "лишаться того роверка". Закликати до усвідомлення? Чого? Тут хороша тема заробітків. Звук+ноут і вперед. Ціниться і оплачується кваліфікована праця. Я вже не раз писав, що не зло "караокерство", а зло - проста лінь освоювати і грати на музичних інструментах. Добрий музикант виконуючи твір, щораз по-іншому може його подати. Пришвидшити темп, зробити довільну тривалість, змінити акценти, кульмінацію. Нічого подібного за допомогою співу під фонограму, чи виконання під однотипне і монотонне автоакомпонування не здійснити. Недаремно лунають репліки про вимогою виконання без пауз. Якоюсь мірою вони справедливі, бо тиснути кнопку play це не є важка фізична, чи інтелектуальна праця. Чимось нагадує роботу касирки в супермаркеті. І Віктор G цілковито правий що потрібно боротися за "місце під сонцем". Але протиставлянням вартіснішої, цікавішої, душевнішої музики, а не за допомогою якихось хитрощів і інтриг отримувати місце роботи у "хлібних місцях". Це знову буде тимчасово і аргументи топікстартера це підтверджують.

Ігоре (Ігор Габа) дякую за твою думку! Цілком з тобою згоден! З самооцінкою в мене все добре і я теж як і ти за здорову конкуренцію, але бачу, що інтригантів не меншає, вони прогорають, вилітають, та нажаль на їхнє місце приходять інші, дурний приклад заразний!!! Прогинатися під обставини дійно не варто, згоден, от я і стараюся щось робити нове свіже, та коли приходжу на халтуру, а мене просять грати щось "сучане" типу "ласковий май" і "белую берьозу" повір нерви здають. Як людей привчити дочогось хорошого? Коли ті за кого ми тут говоримо підсаджують їх на дешевизну і потім ще й з нас сміються!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти